Rooli keeramisega kahtlane hääl.

Kaasa arvatud kütusekulu ja muu tehniline jutt
Omega3
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Rooli keeramisega kahtlane hääl.

Postitus Postitas Omega3 »

Probleem selles et rooli pööramisega kostub mingi imelik hääl nii välja kui salongi...kui rooli ei pööra kaob hääl ..milles võib probleem olla??
arska
Huviline
Postitusi: 1640
Liitunud: 23 Sept 2009 18:02
Asukoht: seal kus jope ripub +358400617139
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Rooli keeramisega kahtlane hääl.

Postitus Postitas arska »

v6ib olla amordi pystaku tugi laager.
Image
Tim
Huviline
Postitusi: 2594
Liitunud: 26 Nov 2008 21:57
Asukoht: Muhu
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Rooli keeramisega kahtlane hääl.

Postitus Postitas Tim »

Kas külma mootoriga ja külma ilmaga?Mul analoogne asi,roolivõimendi õli küll uus aga suure külmaga teeb roolivõimendi pump imelikku undamist,nii kui rooli lahti lased on vaikus majas.Kui õlid vähegi soojad on kaob undamine.
Tagavedu,kindel edu!
107kw caravan.Man+LSD
chandler
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Rooli keeramisega kahtlane hääl.

Postitus Postitas chandler »

sellepärast teeb pump häält, et õli tema jaoks algul külmaga paksuvõitu ja peab rohkem energiat kulutama. sellest ka undamine.
Tim
Huviline
Postitusi: 2594
Liitunud: 26 Nov 2008 21:57
Asukoht: Muhu
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Rooli keeramisega kahtlane hääl.

Postitus Postitas Tim »

chandler kirjutas:sellepärast teeb pump häält, et õli tema jaoks algul külmaga paksuvõitu ja peab rohkem energiat kulutama. sellest ka undamine.
Tundub,et dexron3 siis suure külmaga kehva õli või on roolivõimendi pump vanavõitu.Ja kui panekski dexron2 õli,siis suvel jookseks süsteem mõne päevaga tühjaks.
Tagavedu,kindel edu!
107kw caravan.Man+LSD
chandler
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Rooli keeramisega kahtlane hääl.

Postitus Postitas chandler »

soovitan pumpa vaadata enne, kui hakkad õli vahetama. muidugi saaksid talve üle elada, aga suvel oled jälle siis sama küna ees
arska
Huviline
Postitusi: 1640
Liitunud: 23 Sept 2009 18:02
Asukoht: seal kus jope ripub +358400617139
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Rooli keeramisega kahtlane hääl.

Postitus Postitas arska »

Tim kirjutas:
chandler kirjutas:sellepärast teeb pump häält, et õli tema jaoks algul külmaga paksuvõitu ja peab rohkem energiat kulutama. sellest ka undamine.
Tundub,et dexron3 siis suure külmaga kehva õli või on roolivõimendi pump vanavõitu.Ja kui panekski dexron2 õli,siis suvel jookseks süsteem mõne päevaga tühjaks.
huvitav mis moodi ta tyhjaks jookseks,mull on kolm aastat sees olnud järjest ja ei ole kuskilt välja tulnud??????????
Image
sonyc
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Rooli keeramisega kahtlane hääl.

Postitus Postitas sonyc »

tilgub roolikarbi alt ,tihend vb läbi.Uus karp päris kallis,mul endal sama jama tegelt,et tegi hääl,,vaatasin õli kadus kuidagi vaikselt,valasin juurde,enam häält ei teinud.kuulsin ühe vanema mehe käest et kõige mõistlikum kui roolikarbi tihend läbi on oleks karp maha võtta ja teatud spetsialistil sinna tihendi juurde midagi vahele treida(et päris uut tihendit sinna ei saagi panna,,,kuna se on seestpoolt ära kulunud)
Q-tok
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Rooli keeramisega kahtlane hääl.

Postitus Postitas Q-tok »

sonyc kirjutas:tilgub roolikarbi alt ,tihend vb läbi.Uus karp päris kallis,mul endal sama jama tegelt,et tegi hääl,,vaatasin õli kadus kuidagi vaikselt,valasin juurde,enam häält ei teinud.kuulsin ühe vanema mehe käest et kõige mõistlikum kui roolikarbi tihend läbi on oleks karp maha võtta ja teatud spetsialistil sinna tihendi juurde midagi vahele treida(et päris uut tihendit sinna ei saagi panna,,,kuna se on seestpoolt ära kulunud)
Nujah mingil ajal maksis uus karp vist 6k ,aga minul lasi kah see sama tihend läbi,siis sai ilgelt paksust kummist tehtud uus tihend ja see sinna pandud ja ei lasknud enam kuskilt läbi.
arska
Huviline
Postitusi: 1640
Liitunud: 23 Sept 2009 18:02
Asukoht: seal kus jope ripub +358400617139
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Rooli keeramisega kahtlane hääl.

Postitus Postitas arska »

sonyc kirjutas:tilgub roolikarbi alt ,tihend vb läbi.Uus karp päris kallis,mul endal sama jama tegelt,et tegi hääl,,vaatasin õli kadus kuidagi vaikselt,valasin juurde,enam häält ei teinud.kuulsin ühe vanema mehe käest et kõige mõistlikum kui roolikarbi tihend läbi on oleks karp maha võtta ja teatud spetsialistil sinna tihendi juurde midagi vahele treida(et päris uut tihendit sinna ei saagi panna,,,kuna se on seestpoolt ära kulunud)

aga minu teada kas neid ei taastata tallinnas,olen kuulnud kuskil sellist juttu!
Image
Q-tok
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Rooli keeramisega kahtlane hääl.

Postitus Postitas Q-tok »

arska kirjutas:
sonyc kirjutas:tilgub roolikarbi alt ,tihend vb läbi.Uus karp päris kallis,mul endal sama jama tegelt,et tegi hääl,,vaatasin õli kadus kuidagi vaikselt,valasin juurde,enam häält ei teinud.kuulsin ühe vanema mehe käest et kõige mõistlikum kui roolikarbi tihend läbi on oleks karp maha võtta ja teatud spetsialistil sinna tihendi juurde midagi vahele treida(et päris uut tihendit sinna ei saagi panna,,,kuna se on seestpoolt ära kulunud)

aga minu teada kas neid ei taastata tallinnas,olen kuulnud kuskil sellist juttu!
Enamus kohad ütlevad,et ei remondi,et ainutl uus karp.Tavaliselt valetatakse ka tihendi vea asemele see viga,et karp on kuskilt lõhki.
Tim
Huviline
Postitusi: 2594
Liitunud: 26 Nov 2008 21:57
Asukoht: Muhu
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Rooli keeramisega kahtlane hääl.

Postitus Postitas Tim »

arska kirjutas:
Tim kirjutas:
chandler kirjutas:sellepärast teeb pump häält, et õli tema jaoks algul külmaga paksuvõitu ja peab rohkem energiat kulutama. sellest ka undamine.
Tundub,et dexron3 siis suure külmaga kehva õli või on roolivõimendi pump vanavõitu.Ja kui panekski dexron2 õli,siis suvel jookseks süsteem mõne päevaga tühjaks.
huvitav mis moodi ta tyhjaks jookseks,mull on kolm aastat sees olnud järjest ja ei ole kuskilt välja tulnud??????????
Kuna dexron2 oluliselt vedelam,siis suvel on õli vedel nagu "vesi"ja mul see roolivõimendus süsteem suht lekkealdis siis suvel vist dextron2 pikka pidu poleks.Niigi suvisel perioodil läheb umb.1l õli süsteemist lekete pärast kaduma.
Tagavedu,kindel edu!
107kw caravan.Man+LSD
Kasutaja avatar
raudpats0
Huviline
Postitusi: 2462
Liitunud: 19 Sept 2007 18:59
Asukoht: Tartu
Tänanud: 22 korda
Tänatud: 18 korda

Re: Rooli keeramisega kahtlane hääl.

Postitus Postitas raudpats0 »

iseenesest on karbi remont tehtav kui alt tilgub.päev läheb aega kui riistad olemas.

ja need mehed kes mul viimati tegid tahtsid 1300 raha saada selle eest(pärast tegin ikka ise üle).
praegu oleks nõus ise sama hinnaga tegema seda tööd.garantii sõltub alles jäävatest detailidest( võlli seisukorrast peamiselt)
119BDD-110kw automaat caravan 2002
106 kw manuaal sedaan 2003 2*
1998cm³ 96kw manuaal 5 ust luukpära 2003 seljakott
tel: 58162851
oniel
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Rooli keeramisega kahtlane hääl.

Postitus Postitas oniel »

mul on diislil sama jama ja kui paremale keerata jookseb kolinal õli välja. linnavahel sõidad 50km siis valad jälle paagi täis.
kes neid remondiks. kuna eelmine omanik bensukal oli just lasknud teha. mul pole kahjuks enam eelmise omaniku kontakti:(
*S.Susi*
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Rooli keeramisega kahtlane hääl.

Postitus Postitas *S.Susi* »

Tean seda tunnet.Endal ka hetkel roolikarp läbi alt laseb õli läbi.Lihtsam oleks rutem uus roolikarp osta,kui õli.Endale soetan kohe esimesel võimalusel uue ja loodan,et ruttu ennem,kui võib hakata see probleem kaugemale levima äkki?
Vasta