Pagasnikust tuleb bensiini lõhna.

Kaasa arvatud kütusekulu ja muu tehniline jutt
Vasta
Nokia
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Pagasnikust tuleb bensiini lõhna.

Postitus Postitas Nokia »

Tere,

Nimelt selline küsimus, et taga pagassis on see bensu luuk vms.. väike ümmargune, et täna sai matid välja võetud puhastus eesmärgil ja hetkel tagant tühi, aga nüüd on auto nagu hullult bensu lõhna täis ja kui tagant nuusutada, siis on eriti tugev veel.

Kas see peabki nii olema või mingi jama nüüd seal taga?
rastrophuck
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Pagasnikust tuleb bensiini lõhna.

Postitus Postitas rastrophuck »

Kas põhja alt tilgub ka midagi? Keera see kaas maha ja vaata kas voolikud on tugevalt kinni või on miskit puruks läind.
Tuju
Huviline
Postitusi: 162
Liitunud: 15 Apr 2009 22:18
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Pagasnikust tuleb bensiini lõhna.

Postitus Postitas Tuju »

Arvatavasti pensupaagi kaane torud läbi mädanenud ja sealt pritsib bensu välja.
See oomi üks nõrk koht.
Kiiret pole aga jõudma peab !
Nokia
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Pagasnikust tuleb bensiini lõhna.

Postitus Postitas Nokia »

Tuju kirjutas:Arvatavasti pensupaagi kaane torud läbi mädanenud ja sealt pritsib bensu välja.
See oomi üks nõrk koht.
Mul vahetati hiljuti Viljandi valooris bensupump ära, nu väga hiljuti ka ei olnud, aga üks 2 kuud ehk tagasi umbes. Roostet on seal küll ja nagu muda :D, eriti sealt pealt kus need kaks torukest välja tulevad vms.., see kõik ikka päris rooste, metalli värvi ma ei leidnud igatahes :D

Kuda seda asja nimetatakse, et oskaks otsida uut juppi vms?
Tuju
Huviline
Postitusi: 162
Liitunud: 15 Apr 2009 22:18
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Pagasnikust tuleb bensiini lõhna.

Postitus Postitas Tuju »

[/quote]Kuda seda asja nimetatakse, et oskaks otsida uut juppi vms?[/quote]
Eks ta "pensinipaagi kaan" ole, Forsis kuskil 300.- ringis (vist)
Kiiret pole aga jõudma peab !
Nokia
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Pagasnikust tuleb bensiini lõhna.

Postitus Postitas Nokia »

Tegin ühe pildi ka, et asi selgemaks saada.

http://www.upload.ee/image/519480/P4110001.JPG" onclick="window.open(this.href);return false;
rednass
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Pagasnikust tuleb bensiini lõhna.

Postitus Postitas rednass »

Vaata, kas see suur kork on ilusti kinni, mul oli ka alguses, et lasi läbi kui paagi täis panin. Võtsin selle kaane pagassist lahti ja keerasin korgi korralikult kinni ja kõik okas!
Tim
Huviline
Postitusi: 2594
Liitunud: 26 Nov 2008 21:57
Asukoht: Muhu
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Pagasnikust tuleb bensiini lõhna.

Postitus Postitas Tim »

rednass kirjutas:Vaata, kas see suur kork on ilusti kinni, mul oli ka alguses, et lasi läbi kui paagi täis panin. Võtsin selle kaane pagassist lahti ja keerasin korgi korralikult kinni ja kõik okas!
Oluline on ka et tihend seal vahel oleks ilusasti omal kohal,võibolla on eelmine omanik midagi toimetanud seal ja siis tihend halvasti paigas.Kui ei ole lekkeid märgata siis bensiini torud terved ja tõenaoliselt tuleb bensiini lõhna ikkagi kaane vahelt.
Tagavedu,kindel edu!
107kw caravan.Man+LSD
Nokia
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Pagasnikust tuleb bensiini lõhna.

Postitus Postitas Nokia »

Tim kirjutas:
rednass kirjutas:Vaata, kas see suur kork on ilusti kinni, mul oli ka alguses, et lasi läbi kui paagi täis panin. Võtsin selle kaane pagassist lahti ja keerasin korgi korralikult kinni ja kõik okas!
Oluline on ka et tihend seal vahel oleks ilusasti omal kohal,võibolla on eelmine omanik midagi toimetanud seal ja siis tihend halvasti paigas.Kui ei ole lekkeid märgata siis bensiini torud terved ja tõenaoliselt tuleb bensiini lõhna ikkagi kaane vahelt.
Kas see koht näpitakse ka siis ära kui bensiinipumpa vahetatakse?

Kuna ma lasin sellises asutuses nagu Valoor endal ära vahetada u 2kuud tagasi, siis mul muidugi olid matid ja kõlar taga, ega siis ei tundnud midagi, eriti asja ka taha polnud. Mby matt ei lasknud seda nii hästi läbi.
Tim
Huviline
Postitusi: 2594
Liitunud: 26 Nov 2008 21:57
Asukoht: Muhu
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Pagasnikust tuleb bensiini lõhna.

Postitus Postitas Tim »

Pumba vahetus ja paagi puhastamine settest jah sealtkaudu,ehk jäigi siis tihend valesti.
Tagavedu,kindel edu!
107kw caravan.Man+LSD
Vasta