omega B 2,5TD õlifiltri vahetus

Kaasa arvatud kütusekulu ja muu tehniline jutt
Vasta
mariom
Tänanud: 0
Tänatud: 0

omega B 2,5TD õlifiltri vahetus

Postitus Postitas mariom »

Üritasin siis õli vahetada aga tekkis suur probleem. Sai vana õli välja lastud, aga filtrit kätte ei saa!! mootor on bmw oma ja õlifiltri kopsiku kaas plastikust ja nr 36 võti läheb sinna ja keerasin katki selle kopsiku seal( see pealmine plastikust osa). Olen otsinud nüüd tartu lammutused läbi, valga lammutused läbi ja mitte kuskil pole seda:( kõik on need plekist kopsikud.
On äkki kellegil müüa või ütleb keegi kuidas seda lahti saada? sest ei julge enam keerata,läheb äkki täitsa katki see kaas ja siis ei saa enam sõita ka.
Kasutaja avatar
kait
Huviline
Postitusi: 403
Liitunud: 08 Mai 2006 10:11
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: omega B 2,5TD õlifiltri vahetus

Postitus Postitas kait »

Tuttav tunne :D . Ma oma eelmisel 2.5dti-l lõhkusin ka selle niimoodi ära. Seda tuleb tegelikult padruniga keerata. No igatahes....mine bmw või opeli esindusse ja telli endale uus kopsik. Kui uus käes, siis saad vana maha lammutada. Nii tegin mina.....
Erki
Huviline
Postitusi: 108
Liitunud: 06 Nov 2006 16:54
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: omega B 2,5TD õlifiltri vahetus

Postitus Postitas Erki »

Lihtsalt huvi pärast küsin, et miks seda õlifiltrikorpust vanema versiooniga ei saa asendada? kui ma õigeti mäletan, siis õlifilter oli vanemale versioonile isegi paar krooni odavam :wink:
mariom
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: omega B 2,5TD õlifiltri vahetus

Postitus Postitas mariom »

neid vanemaid korpuseid oli kõik lammutused täis, oleks hea kui saaks asendada, oleks pärast vähem jamamist ka:)
on kellegil äkki kogemusi?
vivaldi
Huviline
Postitusi: 1127
Liitunud: 12 Jaan 2008 20:10
Asukoht: Pärnu
Tänanud: 0
Tänatud: 5 korda

Re: omega B 2,5TD õlifiltri vahetus

Postitus Postitas vivaldi »

Poovi uut otsida ka bemmi klubist. Need plastikust kaaned tulid Omegale alates 98a aga ei oska öelda millal bmw seda tegi. Ja kui ikka väga suur häda käes siis mul peaks üks terve kopsik ja kaan olemas olema.
MB W211 E320CDI, Opel Omega B C20NE
mariom
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: omega B 2,5TD õlifiltri vahetus

Postitus Postitas mariom »

paljuga selle komplekti ära annad siis? kui lihtsalt kaant müüa ei taha?
mariom
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: omega B 2,5TD õlifiltri vahetus

Postitus Postitas mariom »

vivaldi kirjutas:Poovi uut otsida ka bemmi klubist. Need plastikust kaaned tulid Omegale alates 98a aga ei oska öelda millal bmw seda tegi. Ja kui ikka väga suur häda käes siis mul peaks üks terve kopsik ja kaan olemas olema.
vaatasin bmw klubi foorumit seal ka sama jama paljudel:D e34 ja e36 uuematel mootoritel sama plasikust kaas mille enamik ise katki keeranud:D
vivaldi
Huviline
Postitusi: 1127
Liitunud: 12 Jaan 2008 20:10
Asukoht: Pärnu
Tänanud: 0
Tänatud: 5 korda

Re: omega B 2,5TD õlifiltri vahetus

Postitus Postitas vivaldi »

mariom kirjutas:paljuga selle komplekti ära annad siis? kui lihtsalt kaant müüa ei taha?
Ainult kaan 200.-
Komplekt 400.-

Kui postiga siis 50.- juurde.
MB W211 E320CDI, Opel Omega B C20NE
mariom
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: omega B 2,5TD õlifiltri vahetus

Postitus Postitas mariom »

võtaks kaane ära :)
saadan ps
Vasta