Vaheflantsid omegale?

Informatsiooni omega varuosade kohta. Kust saab ja mida saab.
Vasta
vunts2
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Vaheflantsid omegale?

Postitus Postitas vunts2 »

Kas keegi oskab öelda kes teeks mulle opelile vaheflantsid,et bmw valuveljed mulle alla sobiksid?
On selline reaalne võimalus ültse olemas?
Tänan
maarek62
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Vaheflantsid omegale?

Postitus Postitas maarek62 »

Tere,
töötan ühes metalliettevõttes ja olen paarile sõbrale teinud flantse, mis lähevad niisama velje ja piduriketta vahele, seal pole muud karta et liiga pikad poldid võivad ära murduda flantsi enda tegemine on lihtne.
Sinu mure on natuke teistsugue. Ühtede poltidega peaks kinni panema flantsi ja teiste poltidega velje selle vaheflantsi külge.
Seega see flants peab olema piisavalt lai(paks), et oleks kuhu kinni keerata.
Teiseks, võrreldes tavaliste vaheflantsidega on sellel oht murdumiseks ja mõrade tekkimiseks. Kui sumpat keevitada näiteks siis sa ei arvuta ju et kas peab või mitte, halvemal juhul kukub ta lihtsalt alt ära. Selle projekti puhul oleks mõistlik teha tugevusarvutused, sest ma usun et meist keegi ei taha kui ratas alt ära kukub.
Seega kokkuvõtteks, kui sul just väga suurt isu ei ole neid bemmi velgesid alla panna, siis ma soovitan mitte tegeleda, aga kui sa viitsid googeldada ja otsida mõni projekt, kus on juba tehtud nii ning sealt saada teada mis materjalist on tehtud, siis ei tohiks see raske olla.
Iseasi mis hinda sa oled nõus välja käima?
viljar
Huviline
Postitusi: 221
Liitunud: 27 Juul 2009 14:55
Asukoht: Tallinn/Kehtna
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Vaheflantsid omegale?

Postitus Postitas viljar »

vunts2 kirjutas:Kas keegi oskab öelda kes teeks mulle opelile vaheflantsid,et bmw valuveljed mulle alla sobiksid?
On selline reaalne võimalus ültse olemas?
Tänan
Suvel müüdi siin foorumis sellist vahetükki, nii et selline asi on valmis tükkina saada, aga hetkel ma ei leidnud seda kuulutust enam, ilmselt on need asjad juba müüdud.
eedu32
Huviline
Postitusi: 310
Liitunud: 29 Nov 2007 22:43
Asukoht: Lõuna-eesti
Tänanud: 0
Tänatud: 0
Kontakt:

Re: Vaheflantsid omegale?

Postitus Postitas eedu32 »

Ei ole miskit keemiat. Ise oman 5x100 auguvalemiga vahe tükke ja ei murdu miskit. Ratta poldid on ikka selleks et ratas alt ei tuleks ja kesk ava on see mis hoiab seda nii ölda üles alla murdumast . Vahe tükidel tuleb lihtsalt lasta treialil teha sise ava selline et läheks rummuotsa ja teine selline et oleks sinu velje keskmõõtu.
vunts2
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Vaheflantsid omegale?

Postitus Postitas vunts2 »

Tänan kõiki kes vastasid,mul need tsentrteerimis rõngad olemas,et velg keskel asuks.Tahaks flantse kuskilt sebida aga kahjuks ei tea ühtegi treialit,äkki keegi oskab selle kohta teavet anda kes võiks mulle need valmistada?
tarmot
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Vaheflantsid omegale?

Postitus Postitas tarmot »

Kiire googeldamine andis sellised tulemused:
http://www.performancewheeladapters.com ... eel/Detail" onclick="window.open(this.href);return false;
ebay:
http://www.ebay.com/itm/5x110-5x120-Whe ... 00&vxp=mtr" onclick="window.open(this.href);return false;
vunts2
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Vaheflantsid omegale?

Postitus Postitas vunts2 »

Tänan Tarmot!
Vasta