Vargus Mustamäel

Kõik informatsioon mis on seotud varguste ja muude selliste kriminaalsete asjadega.
Vasta
Kasutaja avatar
oskaja
Klubiliige
Postitusi: 716
Liitunud: 13 Okt 2008 17:49
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 25 korda

Vargus Mustamäel

Postitus Postitas oskaja »

Niisiis lasti rotti ledbar Xvision Genesis 800.
Suvaline pilt guuglist:
Pilt
Täpselt ei tea kuna aga vahemikus pühapäeva (20.09) öösel/hommikul kl. 2 kuni esmaspäeva (21.09) hommik 11.30. Tõenäoliselt pigem pühapäeva ööl vastu esmaspäeva.
McCircleK piirkonnast Mustamäel.
Maha kruviti peaaegu viisakalt, kaasa võeti enamus polte/mutreid/kruvisid. Natuke väänati reguleerimise vardaid. Juhtme kimp lõigati läbi ca.10-15cm kauguselt korpusest.
Umbes sarnane jupp jäi tule külge nagu sellel pildil näha, vb mõni cm pikem (suvaline pilt guuglist):
Pilt
Kuna auto seisis tänavavalgustuse all ja väga nähtavas kohas siis ilmselt kas väga pohuistid või kasutati abivahendina autot, millega siis varjati piisavalt palju mu auto nina (a'la universaalkerega pill aeti tagurpidi piisavalt lähedale, tagaluuk lahti nagu toimetaks oma pagassis ja selle varjus siis eemaldati näiteks).
Kuna ledbar oli ca. 80cm pikk ja kaalub ca. 3,7kg siis auto kasutamine tundub kõige loogilisem (seljakotti või varrukasse justkui ei topi sellist kolakat ilma et silma paistaks). Samuti arvaks, et kasutuses oli hea valik tööriistu (lehtvõtmetega oleks ikka kaunilt aega kulunud, pikad poldid ja kaproniga mutrid nurgataguses kohas).

Liikluspildis pole selliseid tulesid liiga palju just silma jäänud, seega võiks arvata, et liiga levinud pole. Niiet kui kellelgi jääb kuskil silma või kõrva, et pakutakse müüa , või sattus lihtsalt mingeid veidraid tegelasi selles ajavahemikus märkama selles piirkonnas, või tekkis/tekib naabri autole lähiajal selline lapitud juhtmega tuli, siis kõige kiirem variant on politseisse helistada. Kes teab mu kontakte siis võib mulle ka teada anda.

Veidi täpsustusi antud tule kohta ka.
Originaalis tuleb see ca. 1,5m pikkuse juhtmekimbuga, vist oli 3x2,5ruutu (sinine/punane/must), mis jookseb enamuse pikkusest musta rüü sees. Auto poolne ots ca.15-20cm ilma rüüta. Originaalis on otsas Deutsch DTP 2-pin pistik. Seega võiks tähelepanu äratada kõik isendid millel on originaal juhtmekimbust säilinud vaid tulest väljuv 10-15cm jupike (igasugune lappimine ja parandamine jne torkab koheselt silma). Lisaks läks minu oma "jalutama" koos kahe paksust plastikust originaal kronsaga mida oli veidi modifitseeritud ja paiknesid tule all.
Vasta