Õpetus: Koodi sise. orig.makki ja maki ühendamine displayga.

Siia kogunevad õpetused/juhised omegate kohta. Nii ka võõrkeelsed
Vasta
Kasutaja avatar
Jospa
Klubiliige
Postitusi: 3806
Liitunud: 31 Mai 2007 22:42
Asukoht: Tartu linn
Tänanud: 106 korda
Tänatud: 84 korda

Õpetus: Koodi sise. orig.makki ja maki ühendamine displayga.

Postitus Postitas Jospa »

Alustuseks, mina ei leidnud uuemast foorumist midagi kasulikku konkreetse teemakohta ja leian, et keegi modedest võiks jätta suht esimeseks teemaks selle.
Esiteks, saab ükskõik, mis makki ühendada Opel Omega 94-99 displayga ( 99-03 võimalik, et sama moodi aga kindel ei ole).
Tuleb, minna a´la teatud audio ja multimeediaga tegelevasse poodi.
Tartus on selline koht nt. Võrnu Tn ( seal kus VW Põrnikas katusel seisab ), kindlasti on ka teisi kohti Tartus ja ka eestis.
Küsisin, et kas on võimalik ühendada, öeldi mulle, et tellitakse adapter - see maksab ca. 1500.- ja sellega peaks saama ühendada ükskõik, mis firma maki Omega displayga, et igakorda ei peaks ostma uue adapteri või otsima kallist makki, millel oleks EDI ühendus või mingi VDO Daytoni maki, mis on tiba odavamad.
Teiseks, kuidas sisestada maki koodi: : Keera süüde sisse (raadio väljalülitatud), vajuta ja hoia korraga sees lülitamise ja AS nuppu, nats aja pärast käib lühike piiks. Seejärel ilmub ekraanile 10_ _ _ _ , s.t. et sul on 10 katset koodi sisestada:D, nüüd hakka nelja esimese klahviga nr sisestama.
Lisaks, kui CDR500 makk ei näita kopu displayl pilti, on üks võimalus teha nii: On a CDR500 hold the 3 and 5 button in and switch on (with the ignition on)
the radio will display DISPLAY 8 or DISPLAY 10. Hold the buttons in until
the radio beeps and the display will change from 8 to 10 or vice versa.
Release the buttons and switch the radio off and then back on and the
programme will have been changed.

Loodan, et kellegil on tulevikus sellest abi, sest pahatihti juhtub nii, et keegi otsustab panna originaal maki sisse (kas või nostalgia mõttes) või soovib teha seda adapteriga display süsteemi.
Omega Sport Packet
Huviline
Postitusi: 1093
Liitunud: 07 Apr 2009 20:32
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Õpetus: Koodi sise. orig.makki ja maki ühendamine displayga.

Postitus Postitas Omega Sport Packet »

Blaupunkt
Alpine
Pioneer
Jvc

Need firmad lähevad ilma adapterita autosse, adapter ise 400eeku(telli mujalt kui 400%) kasumis soovija käest.

Mul on ISO pistikuga - ilma adapterita makk autos ja display töötab täispikkuses
yro
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Õpetus: Koodi sise. orig.makki ja maki ühendamine displayga.

Postitus Postitas yro »

Kui kellelegi pakub huvi, siis saan mina tellida Omegale:
* ISO26->ISO36 adapter
* ISO36->ISO26 adapter
* raadio raamid 1 ja 2 DIN
* kõlari adapterid ja vaherõngad
* Alpine, Blaupunkt, Clarion, JVC, Kenwood, Pioneer, Sony roolinuppude adapterid

Kui kellelgi konkreetne huvi või probleem, siis andke info PS'i või smeeph(at)gmail.com
Saan tellida ka teistele mudelitele ja markidele, tellimisaeg u 2 nädalat, annan garantii ning ebasobiva tüki võtan tagasi.
Kasutaja avatar
Jospa
Klubiliige
Postitusi: 3806
Liitunud: 31 Mai 2007 22:42
Asukoht: Tartu linn
Tänanud: 106 korda
Tänatud: 84 korda

Re: Õpetus: Koodi sise. orig.makki ja maki ühendamine displayga.

Postitus Postitas Jospa »

yro kirjutas:Kui kellelegi pakub huvi, siis saan mina tellida Omegale:
* ISO26->ISO36 adapter
* ISO36->ISO26 adapter
* raadio raamid 1 ja 2 DIN
* kõlari adapterid ja vaherõngad
* Alpine, Blaupunkt, Clarion, JVC, Kenwood, Pioneer, Sony roolinuppude adapterid

Kui kellelgi konkreetne huvi või probleem, siis andke info PS'i või smeeph(at)gmail.com
Saan tellida ka teistele mudelitele ja markidele, tellimisaeg u 2 nädalat, annan garantii ning ebasobiva tüki võtan tagasi.


Ooo nii kõva värk!!! :D
Vasta