K: Omega option codes

Siia kogunevad õpetused/juhised omegate kohta. Nii ka võõrkeelsed
Vasta
Taies
Tänanud: 0
Tänatud: 0

K: Omega option codes

Postitus Postitas Taies »

Oskab keegi mind aidata ja öelda kuidas ma leiaksin VIN kood järgi oma auto varustus taseme, värvikoodid jne. jne. Olen otsinud igalt poolt ja ei leia täpselt seda mida otsin. Link või programmi soovitus oleks hea.
VIN: W0L000022S1092773
Kasutaja avatar
kait
Huviline
Postitusi: 403
Liitunud: 08 Mai 2006 10:11
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K: Omega option codes

Postitus Postitas kait »

See auto on liiga vana ja EPC ei anna varustuse infot. Värvi kood on kapoti all, pirka peal.
Taies
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K: Omega option codes

Postitus Postitas Taies »

kait kirjutas:See auto on liiga vana ja EPC ei anna varustuse infot. Värvi kood on kapoti all, pirka peal.
Värvikoodi leiaksin ka ise kätte kuid mul vaja teada mis lisavarustus mu autol kõik peal peaks olema.

Nimelt põhjus on selles, et mul roolivõim kaitse nr 14 all, kuid kas mitte roolivõim ei peaks puhtalt mehaaniline olema???
Milleks roolivõimule vooluring?? Kaldun arvama, et äkki mul multifunktsionaalne rool. Ja see kaitse kaitseb servomootorit.

Oskab keegi mulle natuke lähemalt ja paremini selgeks teha kuidas need asjad on?? Või panen täiesti puusse???

NB! Tean mult.funkts. rooli töö põhimõtet, seda ei ole seletama vaja hakata. Kuid ei tea täpselt neid detaile, mis kus mida teeb et see töötaks nii nagu see töötama peab. Ja kuna ei ole sõidukogemust seda lisa omava autoga, siis tunnetuse järgi ei oska öelda kas mul see on või ei ole.
Kasutaja avatar
kait
Huviline
Postitusi: 403
Liitunud: 08 Mai 2006 10:11
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K: Omega option codes

Postitus Postitas kait »

Mis on MF roolil pistmist servomootoritega??

Sul võib olla muutuva võimendusega (Servotronic) roolivõimendi.
Taies
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K: Omega option codes

Postitus Postitas Taies »

:oops: :oops: :oops:
Olen vist asjadest valesti aru saanud, mida siis see MF rool endast kujutab.
Ma teadsin, et suurel kiirusel rool raske ning väiksel kiirusel rool kerge. Aga seda teeb hoopis servotronic???
Ja kas servotronic süsteemis ei olegi servomootorit??? :oops: :oops:
o:mega
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K: Omega option codes

Postitus Postitas o:mega »

MF rooli küljes on raadio juhtimise nupud ja signaali nupud.
Taies
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K: Omega option codes

Postitus Postitas Taies »

Sel juhul MF rooli mul ei ole :oops: . Vist see sama Servotronic.
Siiski, kas teab keegi programmi või saiti kus saaks vin koodi järgi oma varustustaseme teada??
Tim
Huviline
Postitusi: 2594
Liitunud: 26 Nov 2008 21:57
Asukoht: Muhu
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K: Omega option codes

Postitus Postitas Tim »

Kui on roolikarbi küljes pistik,siis tõenäoliselt tegu kiirustundliku roolivõimendusega jne.Minu masinal on kah selline asi...aga see süsteem on natuke puudulik,nimelt on keegi läbi bensiinipumba relee ühendanud roolikarbi küljes oleva klapi toite.Rool on küll kohapeal manööverdades meeldivalt kerge aga maanteel on natuke liiga häirivalt kerge.Olen ka vastava teema teinud ja seal tarka juttu kahh.
Siiamaani olen selle "ameerikalikult kerge"rooliga rahul aga eks roolkarp on juba väsinud ja väike lõtk sees ja siis on asi jama.

forum/viewtopic.php?f=16&t=2653" onclick="window.open(this.href);return false;
Tagavedu,kindel edu!
107kw caravan.Man+LSD
Vasta