Woofri kasti tegemine.

Siia kogunevad õpetused/juhised omegate kohta. Nii ka võõrkeelsed
MegaHabe
Klubiliige
Postitusi: 1976
Liitunud: 02 Mai 2006 13:08
Asukoht: lääne-virumaa tapa 55903622
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 7 korda

Woofri kasti tegemine.

Postitus Postitas MegaHabe »

Pole küll omega aga sellejärgi annab omegasse midagi ilusat teha :wink:
MInu õigekiri ei kuulu komenteerimisele!!!!!
http://www.youtube.com/watch?v=kFBVY8oH83A
MegaHabe
Klubiliige
Postitusi: 1976
Liitunud: 02 Mai 2006 13:08
Asukoht: lääne-virumaa tapa 55903622
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 7 korda

Re: Woofri kasti tegemine.

Postitus Postitas MegaHabe »

veel üks.
MInu õigekiri ei kuulu komenteerimisele!!!!!
http://www.youtube.com/watch?v=kFBVY8oH83A
arska
Huviline
Postitusi: 1640
Liitunud: 23 Sept 2009 18:02
Asukoht: seal kus jope ripub +358400617139
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Woofri kasti tegemine.

Postitus Postitas arska »

sellest on yksi vähe kasu et kui on ilus välimus ja kui ei mängi 6ieti,ennem tuleb ikka iga supaka jaoks välja arvestada 6ige kast et tuleks vastav hääl aga mitte teeme nyyd korstna torud valmis ja asi ants! :lol: :lol: :lol:
Image
MegaHabe
Klubiliige
Postitusi: 1976
Liitunud: 02 Mai 2006 13:08
Asukoht: lääne-virumaa tapa 55903622
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 7 korda

Re: Woofri kasti tegemine.

Postitus Postitas MegaHabe »

arska kirjutas:sellest on yksi vähe kasu et kui on ilus välimus ja kui ei mängi 6ieti,ennem tuleb ikka iga supaka jaoks välja arvestada 6ige kast et tuleks vastav hääl aga mitte teeme nyyd korstna torud valmis ja asi ants! :lol: :lol: :lol:
Usu Arno enne kui keegi hakkb ültse mingi klaasriidega ja vaiguga mängima on ta endale juba need möödud selgeks teinud :wink:
Ma sain neist videodest oma taga aknalauale inspiratsjooni 8)
MInu õigekiri ei kuulu komenteerimisele!!!!!
http://www.youtube.com/watch?v=kFBVY8oH83A
renxnrj
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Woofri kasti tegemine.

Postitus Postitas renxnrj »

Esimese video kohta: Oleks võinud ju kohe hakata fliisi klammerdama,selle asemel,et alguses liimida ja pärast liimitud osa ära lõigata :D Jäigi ju pmst aint klambritega hoidma..
Eks see asi paras nikerdamine on..suht omaette teadus.Pole küll klaaskiudriidega kõllikasti ehitanud aga sellega muid asju mäkerdatud küll.Tagaakna kasti(d) ehitasin enda senale ikka traditsiooniliselt ehk siis vineerist :)
MegaHabe
Klubiliige
Postitusi: 1976
Liitunud: 02 Mai 2006 13:08
Asukoht: lääne-virumaa tapa 55903622
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 7 korda

Re: Woofri kasti tegemine.

Postitus Postitas MegaHabe »

Mul tuleb taga aknalauale freeair 8) püüan mahutada 12´
MInu õigekiri ei kuulu komenteerimisele!!!!!
http://www.youtube.com/watch?v=kFBVY8oH83A
arska
Huviline
Postitusi: 1640
Liitunud: 23 Sept 2009 18:02
Asukoht: seal kus jope ripub +358400617139
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Woofri kasti tegemine.

Postitus Postitas arska »

renxnrj kirjutas:Esimese video kohta: Oleks võinud ju kohe hakata fliisi klammerdama,selle asemel,et alguses liimida ja pärast liimitud osa ära lõigata :D Jäigi ju pmst aint klambritega hoidma..
Eks see asi paras nikerdamine on..suht omaette teadus.Pole küll klaaskiudriidega kõllikasti ehitanud aga sellega muid asju mäkerdatud küll.Tagaakna kasti(d) ehitasin enda senale ikka traditsiooniliselt ehk siis vineerist :)
ytlen omalt poolt nii et tegelikult on hea kui on olemas selline sprei liim ja sa saad otsad kinni liimida ja siis alles fliisi kinni klammerdada,muidu tekkib selline asi et se riie v6ib jääda kergesti k6veralt peale ja jebimist n6nda rohkem!
Image
arska
Huviline
Postitusi: 1640
Liitunud: 23 Sept 2009 18:02
Asukoht: seal kus jope ripub +358400617139
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Woofri kasti tegemine.

Postitus Postitas arska »

megahabe kirjutas:
arska kirjutas:sellest on yksi vähe kasu et kui on ilus välimus ja kui ei mängi 6ieti,ennem tuleb ikka iga supaka jaoks välja arvestada 6ige kast et tuleks vastav hääl aga mitte teeme nyyd korstna torud valmis ja asi ants! :lol: :lol: :lol:
Usu Arno enne kui keegi hakkb ültse mingi klaasriidega ja vaiguga mängima on ta endale juba need möödud selgeks teinud :wink:
Ma sain neist videodest oma taga aknalauale inspiratsjooni 8)
ok,kui on m66dud endale selgeks tehtud ok,nyyd m6tle veitsa selle peale näiteks et kui sa tahad hakata sellega mydistama siis se ehitatud vidin kyll vastu ei pea kuna vaata ise natukese tähelepanelikumalt videot,kus on k6laril toetus pind tugevam,6hu on tegelikult suur j6ud,nagu sa mäletad seda kuidas mul pagasnik tahtis kogu aeg lahti tulla kui muss mängis,siis veel peaks vastu kui oleks klaas kiu paksus mingi sent,siis vast ei juhtu midagi,aga 6hema kihiga pikka pidu pole kyll!
Image
renxnrj
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Woofri kasti tegemine.

Postitus Postitas renxnrj »

Ma piirdusin 2 x 8 tollistega,mis mängivad nii bassi kui ka keskmisi aga kui sul freeair,siis pole ju kasti vajagi..

To Arska:
Ma olen harjunud selliseid nö mugavuspunkte vahele jätma kuna saab ka edukalt ilma hakkama :D

PS: selline sprei liim (omast kogemusest) on,nii,et kui peaks tekkima päevane paus töösse sisse,siis see pihusti kork on ennast kinni liiminud :) ,seega soovitaks pigem pintslit ja tava liimi kasutada.Vbl kasutasin jama liimi,ei tea..

Edit:Nõustun Arskaga selle klaaskiudriide valimise kohapealt supaka kasti ehitamisel kuna ise ka ei usu,et see väga hästi vastu peab.Endale tegin kahe 8" jaoks 1,6cm vineerist kasti kuna oli kohe võtta,muidu oleks teinud 2cm.
Viimati muutis renxnrj, 06 Juun 2011 19:39, muudetud 1 kord kokku.
arska
Huviline
Postitusi: 1640
Liitunud: 23 Sept 2009 18:02
Asukoht: seal kus jope ripub +358400617139
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Woofri kasti tegemine.

Postitus Postitas arska »

noh,ytlen omalt poolt siis nii et jääb tunne kyll et liim oli sul nähtavasti jama,ma ise kasutan sprei liimi mis seisab mul vahest kuu kaks ilma korgita ja ei kuiva mitte kui midagi ära,ja samas ma ei halvusta mitte kedagi,eks iga yks on harjunud oma moodi tegema neid kaste ja asju,ega ma ise kah k6ike veel ei tea neist k6llidest ja kastidest,praegu jääb juba selline tunne et mu omas masinas on midagi valesti v6i on väga palju puudu muusikast veel et peaks juurde panema veel!
Image
renxnrj
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Woofri kasti tegemine.

Postitus Postitas renxnrj »

Eks see liimi valimine käis jah rohkem hinna järgi :D Ma ise kah vbl oma 2-3 kasti ehitanud aga eelnevalt natuke nõu pidanud asjapulkadega (näit. elfa tehnikafoorum).Ja ega selle muusikaga ongi tegelt nii,et tüdined kiirest ära ja siis vaja juurde ja nii ta läheb..
janno
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Woofri kasti tegemine.

Postitus Postitas janno »

Minu tehtud subwoofri kast.. http://fotoalbum.ee/photos/janno1200/sets/980955" onclick="window.open(this.href);return false;

Väljaarvutatud parameetrite järgi kasutades BASS BOX PRO 6-te..
Element 10tolli ja madalat tuleb korralikult..
Omega Sport Packet
Huviline
Postitusi: 1093
Liitunud: 07 Apr 2009 20:32
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Woofri kasti tegemine.

Postitus Postitas Omega Sport Packet »

Kas ma näen õieti, et janno kastil on kasutatud kasti koostamisel õigeid kruve, mitte kipsikruve ja augud ette puuritud faasidega?
MegaHabe
Klubiliige
Postitusi: 1976
Liitunud: 02 Mai 2006 13:08
Asukoht: lääne-virumaa tapa 55903622
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 7 korda

Re: Woofri kasti tegemine.

Postitus Postitas MegaHabe »

janno kirjutas:Minu tehtud subwoofri kast.. http://fotoalbum.ee/photos/janno1200/sets/980955" onclick="window.open(this.href);return false;

Väljaarvutatud parameetrite järgi kasutades BASS BOX PRO 6-te..
Element 10tolli ja madalat tuleb korralikult..
Mis see elukas sul kaalub :o ?
MInu õigekiri ei kuulu komenteerimisele!!!!!
http://www.youtube.com/watch?v=kFBVY8oH83A
arska
Huviline
Postitusi: 1640
Liitunud: 23 Sept 2009 18:02
Asukoht: seal kus jope ripub +358400617139
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Woofri kasti tegemine.

Postitus Postitas arska »

janno kirjutas:Minu tehtud subwoofri kast.. http://fotoalbum.ee/photos/janno1200/sets/980955" onclick="window.open(this.href);return false;

Väljaarvutatud parameetrite järgi kasutades BASS BOX PRO 6-te..
Element 10tolli ja madalat tuleb korralikult..
vot ilusti tehtud kast,kuigi soovitatakse vineeri rohkem aga eks se saepuru kast kast kah peab ehk vastu!!!
Image
Vasta