Woofri kasti tegemine.

Siia kogunevad õpetused/juhised omegate kohta. Nii ka võõrkeelsed
janno
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Woofri kasti tegemine.

Postitus Postitas janno »

Hea kui meeldib :) kastil kõik augud korralikult ette puuritud, ja ma kasutan saepuruplaati kuna vineeri paha omadus kaasamängima hakata(kvaliteet firma woofrid ka saepuru laadsest materjaalist tehtud).. aga kast on tugev kuna seina paksus 2,5 cm ja orgaaniline klaas 1,5cm. kast kaalub kuskil 25kg vb rohkem.. Kellegil huvi on siis võin selliseid kaste veel teha.
arska
Huviline
Postitusi: 1640
Liitunud: 23 Sept 2009 18:02
Asukoht: seal kus jope ripub +358400617139
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Woofri kasti tegemine.

Postitus Postitas arska »

selles v6in vastu vaielda,sae puru kasutatakse selleks eesmärgiks kasti ehitamisel kuna se on odavam kui paks vineer,ise olen kasutanud 27mm vineeri näiteks,ja usu mind se ei mängi kuhugile kaasa,v6istlus k6laritki tehakse paksust vineerist et vastu peak!
Image
Omega Sport Packet
Huviline
Postitusi: 1093
Liitunud: 07 Apr 2009 20:32
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Woofri kasti tegemine.

Postitus Postitas Omega Sport Packet »

Samas võiks klaveri ka ehitada saepuruplaadist aga loeb ikkagi heli ja kvaliteet.

Üldiselt, mis puudutab heli autos ei huvita võistlustel küll kedagi mitu kW seda kraami kokku on autos vaid ikkagi heli kvaliteet, ehitus jne jne ja mida vähem autost välja kostub ja vähem plärinat seda parem.

800W RMS omega esiukses saadab suht ruttu laiali selle ukse.Esimesena ukseliistud kaardu.

Võib teha ka nii: http://www.youtube.com/watch?v=cedfX-gz ... ure=relmfu" onclick="window.open(this.href);return false;

Kel huvi võib otsida üles yhe vana audi100 ja usas elava eestlase, kes aastaid järjest pani kinni kõik võistlused..

Aga see teema üldiselt vajab maha istumist ja arutamist ja vähemalt kasti õlle joomist, siis noodid õiged
janno
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Woofri kasti tegemine.

Postitus Postitas janno »

Klaverid ja akustilised kitarrid ongi vineerist et nad kaasa mängiksid ja heli võimendaksid seal on ka lakk ja muu tähtis.. helirõhk on juba teine teema seal kasutatakse tõesti vineeri. tapitud kast ja raud vinklitega koos, samuti ka rist toed sees... mina võtan nii et tähtis on helikvaliteet ja et riba oleks ühtlaselt lai. ja paks saepuruplaat on väga tugev kui korralikult on kast ehitatud enda kastide kohta võin nii öelda, et sajakilone mees võib rahulikult püsti peal hüpata(vajadusel võin tõestada).. aga eks maitse on kõigil erinev kellele ema kellele tütar..
arska
Huviline
Postitusi: 1640
Liitunud: 23 Sept 2009 18:02
Asukoht: seal kus jope ripub +358400617139
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Woofri kasti tegemine.

Postitus Postitas arska »

ise isiklikult eelistaksin ikkagi enam seda vineeri,korralikult augut ette puurida liimi vahele ja korras,oma oomisse sai säärane kast tehtud s6braga koos ja unustasime yhe seina panematta sisse ja ytlen ausalt,pea aegu v6imatu oli lahti saada seda kasti et yhte seina ära ei rikuks mida tuli hiljem välja vahetada,ja ytlen ausalt et kui sul on mingi 3000w rms sees siis pole ikka karta et se kastike sul lahti lendaks v6i kui oleks saepuru plaadis et siis hakkaks hiljem ootama kus kohast se heli r6hk selle n6rga koha yles leiab kust lammutama ja l6hkuma kasti hakata!
Image
Q-tok
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Woofri kasti tegemine.

Postitus Postitas Q-tok »

Eks ikka MDF plaadist tehtud kastid on need kõige paremad, eks muidugi material ole kallim kui vineer või saepuruplaat, kuid selle eest on ka kvaliteet parem! ;)
Omega Sport Packet
Huviline
Postitusi: 1093
Liitunud: 07 Apr 2009 20:32
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Woofri kasti tegemine.

Postitus Postitas Omega Sport Packet »

http://www.youtube.com/watch?v=a8TE2jC- ... re=related" onclick="window.open(this.href);return false;
arska
Huviline
Postitusi: 1640
Liitunud: 23 Sept 2009 18:02
Asukoht: seal kus jope ripub +358400617139
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Woofri kasti tegemine.

Postitus Postitas arska »

Q-tok kirjutas:Eks ikka MDF plaadist tehtud kastid on need kõige paremad, eks muidugi material ole kallim kui vineer või saepuruplaat, kuid selle eest on ka kvaliteet parem! ;)
se sinu mdf plaadist kast lendas mul laiali kui algul ehitasin omale kasti sisse,sama moodi soovitati et tee sellest,aga pärast s6braga ehitasime vineerist mis peab vastu nii hästi et paha hakkab!
Image
MegaHabe
Klubiliige
Postitusi: 1976
Liitunud: 02 Mai 2006 13:08
Asukoht: lääne-virumaa tapa 55903622
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 7 korda

Re: Woofri kasti tegemine.

Postitus Postitas MegaHabe »

MInu õigekiri ei kuulu komenteerimisele!!!!!
http://www.youtube.com/watch?v=kFBVY8oH83A
MegaHabe
Klubiliige
Postitusi: 1976
Liitunud: 02 Mai 2006 13:08
Asukoht: lääne-virumaa tapa 55903622
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 7 korda

Re: Woofri kasti tegemine.

Postitus Postitas MegaHabe »

MInu õigekiri ei kuulu komenteerimisele!!!!!
http://www.youtube.com/watch?v=kFBVY8oH83A
Q-tok
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Woofri kasti tegemine.

Postitus Postitas Q-tok »

arska kirjutas:
Q-tok kirjutas:Eks ikka MDF plaadist tehtud kastid on need kõige paremad, eks muidugi material ole kallim kui vineer või saepuruplaat, kuid selle eest on ka kvaliteet parem! ;)
se sinu mdf plaadist kast lendas mul laiali kui algul ehitasin omale kasti sisse,sama moodi soovitati et tee sellest,aga pärast s6braga ehitasime vineerist mis peab vastu nii hästi et paha hakkab!
See, et sul see laiali lendas, on viga juba kuskil mujal ;)
Enamus kaste tehakse ikka sellest ja ei lagune need midagi laiali.
arska
Huviline
Postitusi: 1640
Liitunud: 23 Sept 2009 18:02
Asukoht: seal kus jope ripub +358400617139
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Woofri kasti tegemine.

Postitus Postitas arska »

ma saan aru jah et tehakse sellest,ma olen sellega täiesti kursis,aga kui ta hakkab murduma paks plaat siis sorri,jätab soovida,ja teiseks on se materjal nagu veitsa selle pärast juba nigel et kui sa peaksid tahtma elementi kasti kyljest lahti v6tta ja kruvid välja siis ega sa enam sinna samadesse kohtadesse ei saa hästi panna kuna se auk läheb suuremaks kui välja kruvid kruvi ja ei v6ta uuesti enam nii k6vasti kinni!
Image
opelist
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Woofri kasti tegemine.

Postitus Postitas opelist »

arska kirjutas:... kui sa peaksid tahtma elementi kasti kyljest lahti v6tta ja kruvid välja siis ega sa enam sinna samadesse kohtadesse ei saa hästi panna kuna se auk läheb suuremaks kui välja kruvid kruvi ja ei v6ta uuesti enam nii k6vasti kinni!
Selle saab mutritega lahendada, muus osas ei oska teemal "MDF vs vineer mitme kilovatise võimsuse korral" sõna võtta :D
MegaHabe
Klubiliige
Postitusi: 1976
Liitunud: 02 Mai 2006 13:08
Asukoht: lääne-virumaa tapa 55903622
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 7 korda

Re: Woofri kasti tegemine.

Postitus Postitas MegaHabe »


Mis riie see on mis algusel pääle venitatakse?
Kas kõlbab ükskõik milline veniv riie?
MInu õigekiri ei kuulu komenteerimisele!!!!!
http://www.youtube.com/watch?v=kFBVY8oH83A
kalmer1102
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Woofri kasti tegemine.

Postitus Postitas kalmer1102 »

Tavaline fliis tundub olevat. Sellele paned klaasriiet veel peale, et tugevam oleks(nagu videos).
Vasta