kütusekulu

Kõik asjad mis on seotud mootoritega nii diisel kui bensiin ja gaas.
Vasta
meelis
Tänanud: 0
Tänatud: 0

kütusekulu

Postitus Postitas meelis »

Küsimus siis suurele ringile.mahlapkk v6tab minuarvates ulme bensu linnas6idul.15 sajale.olen k6ik tuulutused vaakumid asjad üle vaadanud.veakoode pole.kas on v6imalik seda mingi valemiga v2hendada v on mahlapakk t6esti nii janune????
arxsss
Huviline
Postitusi: 207
Liitunud: 25 Veebr 2008 19:56
Asukoht: Harjumaa raasiku vald
Tänanud: 0
Tänatud: 2 korda

Re: kütusekulu

Postitus Postitas arxsss »

minul vana 100kw sel 94 a oli keskimine 10 l 100 le ja ikka suht raske jalaga ,ja uuemal 2001a 106 kw sel sama enamus lühikesed otsad 3-15 km. 15 sajale võttis ta mul siis ,kui keerasin ühe küünla puruks, :D ja siis oli vaja sõita töökotta. :D
petzp
Huviline
Postitusi: 284
Liitunud: 01 Jaan 2008 02:48
Asukoht: Tartu
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: kütusekulu

Postitus Postitas petzp »

Tartus oli minu universaali linnakulu kuni 10,5 ning talvel 12,5 l/100km. Lühikesed 2-3 km linnaotsad peamiselt, enamasti külma mootoriga. Soojalt oli maanteekulu 7 l/100km. 15 l/100km võttis korras 3-liitrine Senator B, seda talvel ja lühikeste linnaotste puhul. Vaata pidurid ja küünlad-juhtmed üle ning mõõda kompressioonid ära. Silindrite liigne kulumine tõstab kütusekulu oma 2 l/100km.
Viimati muutis petzp, 01 Mai 2014 17:04, muudetud 1 kord kokku.
meelis
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: kütusekulu

Postitus Postitas meelis »

See panebki imestama et mootor on korras.eks homme vahetan sisselaske tihendi 2ra ehk aitab.kuid samas maanteel on norm7 sajale.m6istus juba otsas.
meelis
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: kütusekulu

Postitus Postitas meelis »

Pidurid said ka t2na k6ik hoolduse .
Kasutaja avatar
mugavus
Huviline
Postitusi: 58
Liitunud: 29 Dets 2009 13:36
Asukoht: rakvere
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: kütusekulu

Postitus Postitas mugavus »

:roll: ..kütusekulu sõltub wägapalju lamda korrasolekust, kõigeõigem mida teha saad, käi diagnostikas..
Ära osta omale autot,mida sa lükata ei jaksa! -Al Bundy - Ameerika perepea.
meelis
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: kütusekulu

Postitus Postitas meelis »

Nii sai siis lammutuatud,puhastatud,tihendeid vahetatud.nüüd sain keskmiseks kytusekuluks linnas 9,5 maanteele pole saanud kuna koik s6idud linnas.see on nagu juba vastuv6etav mulle.diagnost ei n2ita yhtegi viga.
Kasutaja avatar
mugavus
Huviline
Postitusi: 58
Liitunud: 29 Dets 2009 13:36
Asukoht: rakvere
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: kütusekulu

Postitus Postitas mugavus »

meelis kirjutas:Nii sai siis lammutuatud,puhastatud,tihendeid vahetatud.nüüd sain keskmiseks kytusekuluks linnas 9,5 maanteele pole saanud kuna koik s6idud linnas.see on nagu juba vastuv6etav mulle.diagnost ei n2ita yhtegi viga.

..mida täpsemalt wahetasid, puhastasid.. minuautol oli wahetatud lamda kuid ülewaatuselt kihutati mittekorras co näitajatega uksetaha, sai sis uus lamda paigaldatud,näitajaid se aga paremaks ei teinud.. akult plussjuhe maha ja lasti ni seista umbes pool tundi, seejärel kui akujuhe tagasi pandi olid co näitajad korras..
kütuse hinnawõit marsuudil Rakvere Tallinn Rakvere ca seitse eurot
Ära osta omale autot,mida sa lükata ei jaksa! -Al Bundy - Ameerika perepea.
Vasta