K;kütuse kulu meeletu?

Kõik asjad mis on seotud mootoritega nii diisel kui bensiin ja gaas.
Omega3
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K;kütuse kulu meeletu?

Postitus Postitas Omega3 »

Näiteks võid vahetada küünlad,küünlajuhtmed,bensufiltri,õhufiltri...need ka tegurid mis ära vahetamisel peaksid alla võtma küttuse kulu mingil määral.
MegaHabe
Klubiliige
Postitusi: 1976
Liitunud: 02 Mai 2006 13:08
Asukoht: lääne-virumaa tapa 55903622
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 7 korda

Re: K;kütuse kulu meeletu?

Postitus Postitas MegaHabe »

Omega3 kirjutas:Näiteks võid vahetada küünlad,küünlajuhtmed,bensufiltri,õhufiltri...need ka tegurid mis ära vahetamisel peaksid alla võtma küttuse kulu mingil määral.
minul see igatahes ei toimi vahetatud küünlas ja juhtmed suvel, filter pestav!
MInu õigekiri ei kuulu komenteerimisele!!!!!
http://www.youtube.com/watch?v=kFBVY8oH83A
volvov8
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K;kütuse kulu meeletu?

Postitus Postitas volvov8 »

Jah küünalde ja filtrite vahetus on üks lihtsamaid asju. Ise soovitan pea korda teha 8) saab hea mineku ja vabamalt töötava mootori. jutt ikka omast kogemusest. peale seda sain 13l pealt 8 peale ja oi kuis masin liikus edasi :lol: Järsku tahtsid kõik autot laenata
rastrophuck
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K;kütuse kulu meeletu?

Postitus Postitas rastrophuck »

Mul 2.5TD 96kw maaneel võtab 7-8 L/100km. Seda natuke palju ei ole? Koos linnasõitude jms värkidega näitab keskmiseks 11.7l/100km. Diisli kohta on vist natuke liiga palju, või ei? Mis seda põhjustada võib? Kõrgsurvekas sai vahetatud aasta tagasi ja küttefilter suht äsja koos etteandepumbaga.
vanakaru
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K;kütuse kulu meeletu?

Postitus Postitas vanakaru »

Tere kasutaja Volvo8!

Millisest pea kordategemisest sa räägid mis võtab bensiini kulu 8L , see kõlab nii uskumatult!
petzp
Huviline
Postitusi: 284
Liitunud: 01 Jaan 2008 02:48
Asukoht: Tartu
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K;kütuse kulu meeletu?

Postitus Postitas petzp »

"Pea" kordategemine võib tähendada klappide pidavuse tagamist ja ehk äärmisel juhul ka kanalite portimist.

Minu 85kW automaat sedaanil pole siiani probleem saavutada tehase norm 6,3 L/100km, seda juhul kui on vähe möödasõite ja kiirus mitte üle 90 km/h. 100kW manuaal universaalil sai iga kell arvestada 7 L/100km rahulikul maanteesõidul, seda peale "pea" korrastamist. Veermik ja pidurid peavad ökosõidu eeldusena korras olema.
Vasta