K;kütuse kulu meeletu?

Kõik asjad mis on seotud mootoritega nii diisel kui bensiin ja gaas.
rats911
Tänanud: 0
Tänatud: 0

K;kütuse kulu meeletu?

Postitus Postitas rats911 »

tegemist siis 100kw omega 97a, keskmine 10.1 sajale enamasti maantee sõitu. Kas kellelgi ideid millest selline kulu?
Tim
Huviline
Postitusi: 2594
Liitunud: 26 Nov 2008 21:57
Asukoht: Muhu
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K;kütuse kulu meeletu?

Postitus Postitas Tim »

Ega mootorituld ei põleta?Elementaarsed asjad(filtrid jne.) ok?Diagnostika aitab.Ainult maanteesõit v?Külmade ilmadega mul ka nats alla 10l/100km kompu järgi,muidugi ka lühikesi otsi palju ja siis maantee sõit ei tõmba seda keskmist k.kulu alla kah.
Viimati muutis Tim, 09 Jaan 2010 10:56, muudetud 1 kord kokku.
Tagavedu,kindel edu!
107kw caravan.Man+LSD
paksmagu
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K;kütuse kulu meeletu?

Postitus Postitas paksmagu »

Kas automaat? Mul 98 a caravan automaat 100 kw ja linnas hetkel keskmine 13 kuna vajutan ka päris usinasti ja kinni ka olnud mitu korda korralikult.Aga maantepeal jääb keskmine sinna 8-10 kanti, oleneb sõidust
tom2403
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K;kütuse kulu meeletu?

Postitus Postitas tom2403 »

rats911 kirjutas:tegemist siis 100kw omega 97a, keskmine 10.1 sajale enamasti maantee sõitu. Kas kellelgi ideid millest selline kulu?
See ju igati norm.kulu,eriti praegustes tingimustes.(paluks mitte arvestada müügikuulutustes olevate küttekuludega)Enda saanil ka praegu u11-13l.suvel keskmine 10l.Ja ega seda kompu näitu päris tõena ka ei tasuks võtta.
veli7
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K;kütuse kulu meeletu?

Postitus Postitas veli7 »

Mul 3.0 automaat näitab keskmiseks 10,8. Kõik lühikesed otsad. Selle järgi võtavad 100kw natuke palju. Ja kompu segast ei pane. Kui näidiku järgi arvestada, tuleb ka 11L 100-le
volvov8
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K;kütuse kulu meeletu?

Postitus Postitas volvov8 »

:lol: Ei tea kuidas talvel on aga suvel oli mu 100KW keskmine 8l Poolsurnud mootoriga 13l
Kasutaja avatar
mardus72
Klubiliige
Postitusi: 1184
Liitunud: 16 Apr 2007 12:57
Auto: volvo v60cc
Asukoht: Tartu
Tänanud: 13 korda
Tänatud: 1 kord
Kontakt:

Re: K;kütuse kulu meeletu?

Postitus Postitas mardus72 »

veli7 kirjutas:Mul 3.0 automaat näitab keskmiseks 10,8. Kõik lühikesed otsad. Selle järgi võtavad 100kw natuke palju. Ja kompu segast ei pane. Kui näidiku järgi arvestada, tuleb ka 11L 100-le
Ma sama meelt,et suht janused need 2-sed võrreldes v6-ga.Mul ka 2,6v6 automaat võtab suht sama kui teie 2.0-sed.suvel keskmine 10-ne ringis ja maanteel ca 8,2.Olen puhta maanteesõiduga saanud kõige väiksema keskmise kulu 7,5.aga see maanteel öksõit
Talvel nüüd keskmine kuskil 13,aga see enamus linnas.
Kui probleemi saab lahendada,siis pole mõtet muretseda.Kui mitte,siis mis seal enam muretseda;)
Image
Leprechaun
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K;kütuse kulu meeletu?

Postitus Postitas Leprechaun »

Endal 2.0 eco manuaal sedaan 97a ja peale viimase paagi keskmine tuli 9,1 kompu järgi. Paak täis-tühjaks meetodil arvutades veidi vähem. Maantee sõitu oli viimane kord veidi rohkem. Aastavahetusel sai oli puhta maanteesõidu keskmine 9,5L/100km (kiirus 90-100km/h ja väljas -17C stabiilselt), samas suvel oli 6,5-7.5 maanteel ja keskmiseks 8-8,5.
Mulle igastahes tundub, et talvisel ajal võtab see auto linnas vähem kütet kui maanteel (suht raske jalaga ja hommikuti lasen autol veidi soojeneda enne sõitu).
--maario--
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K;kütuse kulu meeletu?

Postitus Postitas --maario-- »

minul lõi kütusekulu lakke siis kui lamdaandur saba andis.
Omega3
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K;kütuse kulu meeletu?

Postitus Postitas Omega3 »

Ma sain paagi täiega nüüd talvel u 650 km sõita ja sellest u 70% oli linna vahel.
MegaHabe
Klubiliige
Postitusi: 1976
Liitunud: 02 Mai 2006 13:08
Asukoht: lääne-virumaa tapa 55903622
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 7 korda

Re: K;kütuse kulu meeletu?

Postitus Postitas MegaHabe »

minu 2,o, mjuba mittu kuud kütuse kulu, milegi pärst sinna 16kanit, mootor töötab nagu kulda:D
ei kurda, äkki raaske jalg, aga kunagi arvestasin 10 sajale ka suvel seega arvan ,et see igati norm tulemus sul.
.
MInu õigekiri ei kuulu komenteerimisele!!!!!
http://www.youtube.com/watch?v=kFBVY8oH83A
paksmagu
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K;kütuse kulu meeletu?

Postitus Postitas paksmagu »

Täna sõitsin oma 100kw-se automaat caravaniga õhtul 120 km , sellest u 90 km maanteel nii 90-100km/h ja 30 km linnas ja selle maa peale kulus 13 l kütust
Ketas007
Klubiliige
Postitusi: 303
Liitunud: 27 Okt 2006 08:13
Asukoht: kaugel tallinnast 30km
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K;kütuse kulu meeletu?

Postitus Postitas Ketas007 »

sama siin - 3.0 v6 13l keskmine ja kusjuures igal võimalusel külg ees (talverõõmud)
omega caravan MV6 97a 3.0l 155kw
fallschirmjager
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K;kütuse kulu meeletu?

Postitus Postitas fallschirmjager »

mul 2.0 100kw suvel keskmine 8,5 umb kui teha normaalset sõitu talvel käib ratas igaltänava nurgal ringi ka näitab umb 9 .maantee sõit teeb linnawahel mauramise natuke tasa. ex see kõik on varieeruv iga inimene vajutab pedaali erinevat moodi. sjukest yhtekat kulu ei saagi määrata.
rats911
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K;kütuse kulu meeletu?

Postitus Postitas rats911 »

no tegemist manuaal kastiga universaaliga, ja ikka väga ökonoomselt lasen kogu aeg ja ikka 10,1 lambda anduri vahetasin mingi aeg tagasi ära, peale seda langeski 10,1 peale. Kuna varasemalt on endal olnud smasugune masin millel talvine kütusekulu oli 8,7 ja suvel 7,9 siis peangi 10,1 paljuks sajale. ehk kleegi annab miski idee mille vahetus võiks kütusekulule hästi mõjuda.
Vasta