2000a tds 96kw EGR kinni+katt vahelt?

Kõik asjad mis on seotud mootoritega nii diisel kui bensiin ja gaas.
Vasta
bbdx
Huviline
Postitusi: 126
Liitunud: 20 Veebr 2015 21:30
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 0
Tänatud: 0

2000a tds 96kw EGR kinni+katt vahelt?

Postitus Postitas bbdx »

On kellelgi kogemusi sellega? sooviks siis nii, et mootorituli põlema ei hakkaks kuid egr ikka füüsiliselt kinni oleks ja katti ka vahel poleks. Kas järgmisel ülevaatusel probleeme ei teki kui egr kinni ka katti vahel pole?

sobib igasugune info, olen lugenud et fl omegatel tekivad problemid kui egr kinni panna, aga kas ka tõsi?
Omeegist
Kasutaja avatar
Faric
Klubiliige
Postitusi: 1295
Liitunud: 19 Juul 2012 22:56
Asukoht: Tartu
Tänanud: 16 korda
Tänatud: 17 korda

Re: 2000a tds 96kw EGR kinni+katt vahelt?

Postitus Postitas Faric »

Ise kõik nimetatu minema viskand ja probleeme pole olnud. Tuttava 2.5 DTI ka sai katid minema visatud vahelt ja egr oli varem juba kinni pandud, toimib hetkel igatahes.
FL 2.5DTI 680TLG, FL TDS 457BCI, FL 2.2i
X5 E53 3.0D 314TNB
W202 c200 2.2TDI 099MFM
LC HJ60 27ZMJ
Plus Mõned korralikud Sierrad
bbdx
Huviline
Postitusi: 126
Liitunud: 20 Veebr 2015 21:30
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: 2000a tds 96kw EGR kinni+katt vahelt?

Postitus Postitas bbdx »

selge pilt, lähinädalate jooksul teen siis endalgi asjad ära 8)
Omeegist
johannes
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: 2000a tds 96kw EGR kinni+katt vahelt?

Postitus Postitas johannes »

EGR- i pole ma füüsiliselt sulgenud, vaid võtsin vooliku tagant, mis peaks seda mebraani kaudu avama. Parandage, kui mu käik on vale. Kati jaoks ostsin juurde teise toru, mis tuleb turbost, katt oli juba maha läigatud ja tegin kati asemele uue toru kuni jätku kohani. Jätsin oma katiga torujupi igaks juhuks alles. Kusjuures tagant tulev ving on teise lõhnaga, kuid ülevaatuselt läks puhtalt läbi. Kõik korras. MIneku poolepealt niipaljukest, et mingit meeletut vahet pole, kuid tundub vähemalt, et tibakene nagu reipamalt hakkas kribima küll.
Vasta