K: mure 2,5 diisli gaasiga

Kõik asjad mis on seotud mootoritega nii diisel kui bensiin ja gaas.
Vasta
oblaa
Tänanud: 0
Tänatud: 0

K: mure 2,5 diisli gaasiga

Postitus Postitas oblaa »

mure järgmine: sõiduajal lasen gaasi lahti ja vahest süttib armatuuril mootori tuli hetkeks, nüüd kui ma sel ajal, kui see tuli põleb vajutan gaasi siis see ei funktsioneeri :shock: Kas keegi oskaks asja komenteerida :?: AITÄH
Viimati muutis oblaa, 26 Sept 2009 15:47, muudetud 1 kord kokku.
Tim
Huviline
Postitusi: 2594
Liitunud: 26 Nov 2008 21:57
Asukoht: Muhu
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K: mure 2,5 diisliga

Postitus Postitas Tim »

Gaasipedaali vajutusele mootor ei reageeri v?Tundub,et siis ei ole viga vaja mujalt otsida,seda on vahel harva kuulda olnud,et mingi elektroonika rike gaasipedaali ja sellega esonduvaga on.
Diislitel ju elektrooniline see gaasipedaal ja esllega seonduv värk.Soovitatav diagnostikasse minna või ise kodusel teel veakood tuvastada,eks siis näed mis tegelikult viga on.
Kasutaja avatar
kait
Huviline
Postitusi: 403
Liitunud: 08 Mai 2006 10:11
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K: mure 2,5 diisliga

Postitus Postitas kait »

oblaa kirjutas:mure järgmine: sõiduajal lasen gaasi lahti ja vahest süttib armatuuril mootori tuli hetkeks, nüüd kui ma sel ajal, kui see tuli põleb vajutan gaasi siis see ei funktsioneeri :shock: Kas keegi oskaks asja komenteerida :?: AITÄH

Saada PM, lepime aja kokku, viskame arvuti järgi ja arutame konksu teemadel? :D
oblaa
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K: mure 2,5 diisliga

Postitus Postitas oblaa »

kait kirjutas:
oblaa kirjutas:mure järgmine: sõiduajal lasen gaasi lahti ja vahest süttib armatuuril mootori tuli hetkeks, nüüd kui ma sel ajal, kui see tuli põleb vajutan gaasi siis see ei funktsioneeri :shock: Kas keegi oskaks asja komenteerida :?: AITÄH

Saada PM, lepime aja kokku, viskame arvuti järgi ja arutame konksu teemadel? :D
pole paha mõte 8)
veikoster
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K: mure 2,5 diisli gaasiga

Postitus Postitas veikoster »

Tere!
Kuidas teil selle tõrke leidmine lahenes?
mul on 2,5 td omega ja sama jama, lööb mootoritule põlema, aga siis kui pöördeid on alla 2000, selles vahemikus(kui gaas maha lasta).
tuli põleb kauem kui mootor on külm, siis poob ikka täiega kinni. see jama on olnud paar aastat, hullemaks ka ei ole läinud, ostsin sellise veaga, ei tea kaua see eelmisel omanikul nii tegi aga ega ta odav remont vist ei ole, et tegemata jäeti.
kaks korda olen opeli esinduses käinud ja mõne teadlase juures ka (ise kõige suurem õlinäpp ei ole). auto on ikka katki ja kellelegi enam midagi maksta eriti ei taha.
uut kõrgsurvepumpa ka ei taha osta. nii et, kas avastasite, et on sama viga või midagi erilisemat kuskil?
veikoster
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K: mure 2,5 diisli gaasiga

Postitus Postitas veikoster »

Lisaks:
mootori ketid ka veninud, süüdet ei saanud hästi reguleerida. keegi rääkis veel midagi mingist kuumaandurist väljalaskekollektoris. aga kõrgsurvepumbal pumbapea kulunud. selliseid asju on pakutud selle asja põhjusteks. ühe venna juures diagnostikas viskas kaks koodi ette, üks oli 96, teist ei mäleta. elektrooniline pump. -97 aasta omega, remont läheks väga kalliks......
oblaa
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K: mure 2,5 diisli gaasiga

Postitus Postitas oblaa »

ei ole veel kahjuks lahenenud kuna hetkel töö segab vaba aega :) aga järgmise nädala lõpuks loodan et olen juba targem selles asjas :roll:
puusepp
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K: mure 2,5 diisli gaasiga

Postitus Postitas puusepp »

Mul oli täpselt sama asi paar aastat tagasi. Sõidu pealt viskas just käiguvahetuse ajal üsna tihti seda tulukest põlema ja sellel ajal mootoril hing kinni. Ise olin sellega harjunud ja sõitsin aasa või paar nii. Seal ikka pumba elektroonika viga, mul tegi korda Mikk, kes hetkel peaks Karlas töötama. Hinda me ei mäleta, mul oli teema selle kohta ka aga otsisin arhiivist ja ei leidnud. Just see veakood 96 on meeles, sai selle murega ka kõik diisli remontijad läbi käidud ja head tuhanded sisse laotud :(
o567ask
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K: mure 2,5 diisli gaasiga

Postitus Postitas o567ask »

mul oli selline mure et ka ei lainud edasi ja ketid kulunud ja k6rgSP tihendid 2ra
P2rnus on LADA keskuses yx yli osav olinapp Lembit kes korvaldas selle vea et edasi ei lainud. vaakum andur reso juurest oli tuxis ja vaakum voolikud valesti yhendatud nyyd weel tihendi ja kett ja loodan kah ratsu kolmap.k2tte saada varuosad u 3000.- ja tooraha 3500.- niiet koige hullem polegi!!!!!
Vasta