õli leke

Kõik asjad mis on seotud mootoritega nii diisel kui bensiin ja gaas.
Vasta
Marko86
Tänanud: 0
Tänatud: 0

õli leke

Postitus Postitas Marko86 »

Tere
Mul on selline mure omega 2,5 v6 automaat,et hakkas õli tilkuma paremalt poolt eest otsast. Äkki oskate öelda,et mis viga võiks olla? Ma ise pole jõudnud kapotti alla sukkelduda,aga arvan ise lolli peaga,et õli jahutus radikas lekkib.
Tim
Huviline
Postitusi: 2594
Liitunud: 26 Nov 2008 21:57
Asukoht: Muhu
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: õli leke

Postitus Postitas Tim »

:roll: ega nõnda ei oskagi ju viga tuvastada,ikka luuk lahti ja kae ligemalt asja,eesotsas on nt.roolivõimendi õli jahtuts.Mis värvi õliga tegu?V6-l peaks õlijahutus olema m.polkkide vahel.
maq21
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: õli leke

Postitus Postitas maq21 »

kus kandis oled, võiks pilgu peale visata.
FFBI
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: õli leke

Postitus Postitas FFBI »

aga äkki lekib õlirõhu andur mis minu mäletamist mööda on ka ees otsas seal kusagil.
Marko86
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: õli leke

Postitus Postitas Marko86 »

Ise asun Otepääl. Aga see õli tilgub nagu kuskilt stange lähedalt tala peale suht radikate ligidalt.... ja õli on punakas pruun või midagi sellist..kapoti alt leidsin mingise lahtise toru juppi mis tuleb kuskilt radikast ja oli nati õline aga teist otsa nagu ei leidnud,et kuhu ta nagu ühendada... rohkem kahjuks ei oska iseloomustada kuna olen suht värske omega omanik...

aga tänud ette kes on juba pakkunud oma abi vea leidmisel :)
Tim
Huviline
Postitusi: 2594
Liitunud: 26 Nov 2008 21:57
Asukoht: Muhu
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: õli leke

Postitus Postitas Tim »

Tundub olevat autom.kasti õli jahutus toru leke,samas võib olla ka roolivõimendi õli.Viimase õlitaset on ju lihtne kontrollida aga pakun siiski k.kasti õli jahutuse leket,kontrolli k.kasti õlitaset-asi võib muidu kurvalt lõppeda.
Marko86
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: õli leke

Postitus Postitas Marko86 »

Tim kirjutas:Tundub olevat autom.kasti õli jahutus toru leke,samas võib olla ka roolivõimendi õli.Viimase õlitaset on ju lihtne kontrollida aga pakun siiski k.kasti õli jahutuse leket,kontrolli k.kasti õlitaset-asi võib muidu kurvalt lõppeda.



kuidas ma seda kontrollida saan?? Ei ole enne nagu sellise asjaga tegelnd et kämakasti õli kontrollida.. Nii palju tean et osadel on kontrollimine vardaga kapoti all :P
Tim
Huviline
Postitusi: 2594
Liitunud: 26 Nov 2008 21:57
Asukoht: Muhu
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: õli leke

Postitus Postitas Tim »

arhiiv/viewthread.php?tid=5970" onclick="window.open(this.href);return false; siin nati tarka juttu,kasuta ka vana foorumi,seal inffi kuhjaga!
Tuju
Huviline
Postitusi: 162
Liitunud: 15 Apr 2009 22:18
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: õli leke

Postitus Postitas Tuju »

Marko86 kirjutas:
Tim kirjutas:Tundub olevat autom.kasti õli jahutus toru leke,samas võib olla ka roolivõimendi õli.Viimase õlitaset on ju lihtne kontrollida aga pakun siiski k.kasti õli jahutuse leket,kontrolli k.kasti õlitaset-asi võib muidu kurvalt lõppeda.



kuidas ma seda kontrollida saan?? Ei ole enne nagu sellise asjaga tegelnd et kämakasti õli kontrollida.. Nii palju tean et osadel on kontrollimine vardaga kapoti all :P
Autom.kasti õlitaset tuleb kontrollida külmalt ja töötava mootoriga, kontrollpunn on käigukastil paremal pool
Marko86
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: õli leke

Postitus Postitas Marko86 »

Tuju kirjutas:
Marko86 kirjutas:
Tim kirjutas:Tundub olevat autom.kasti õli jahutus toru leke,samas võib olla ka roolivõimendi õli.Viimase õlitaset on ju lihtne kontrollida aga pakun siiski k.kasti õli jahutuse leket,kontrolli k.kasti õlitaset-asi võib muidu kurvalt lõppeda.



kuidas ma seda kontrollida saan?? Ei ole enne nagu sellise asjaga tegelnd et kämakasti õli kontrollida.. Nii palju tean et osadel on kontrollimine vardaga kapoti all :P
Autom.kasti õlitaset tuleb kontrollida külmalt ja töötava mootoriga, kontrollpunn on käigukastil paremal pool

Aga siis tuleb nüüd vabal päeval kanali peale minna ja auto alla sukelduda.
Vasta