mootor 2,5 tds 96kw

Kõik asjad mis on seotud mootoritega nii diisel kui bensiin ja gaas.
Vasta
aix76
Huviline
Postitusi: 35
Liitunud: 31 Okt 2011 13:17
Asukoht: harjumaa kose
Tänanud: 0
Tänatud: 0

mootor 2,5 tds 96kw

Postitus Postitas aix76 »

Kui keegi mäletab oli mull mure selline,et auto jõnksutas ja lisas vahest ise gaasi põhja.Reguleeris gaasi nii nägu ise tahtis.Viga näitas 23,mis on gaasibedaali asendiandur.Sai andur vahetatud ei muutunud midagi,mõtlesin et pmbas midagi viga.Aga nüüd on asi korras,tänud kes vastasid.Teema kustutati suht ruttu ära,et keegi ei vastanud.Mõtlesin et panen põhjuse ikka kirja,teistel lihtsam.Põhjus oli tegelikult lihtne.Akukasti küljes on kaks suurt pistikut,ma ei tea ainult,kumb neis oli see kurjajuur.Aitas sellest et võtsin pistikud lahti,lasin puhastus vahendit pistikutesse,lasin mõjda ja puhastasin,ning kuivatasin ära.Suruohku käepärast polnud,kasutasin fööni,naistest kasu ka,kuivatas päris hästi.Peale seda töötab hästi.Ma arvan et sellest võib tulevikus kellelgi abi olla.
omegakutt
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: mootor 2,5 tds 96kw

Postitus Postitas omegakutt »

Tänud sain ka nüüd oma veale lõpuks vastuse. mul nimelt mootor käis ebaühtlaselt ja sõites jõnksutas nagu oleks pedaali asendi andur tuksis aga tegin just pistikud puhtaks mõlemad ja nüüd auto käib ühtlaselt ei hüppa nii. loodan et enam sellist jama ei teki :)
Tim
Huviline
Postitusi: 2594
Liitunud: 26 Nov 2008 21:57
Asukoht: Muhu
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: mootor 2,5 tds 96kw

Postitus Postitas Tim »

Äkki räägiks ligemalt neist pistikutest?
Massi omad?
Tagavedu,kindel edu!
107kw caravan.Man+LSD
vivaldi
Huviline
Postitusi: 1127
Liitunud: 12 Jaan 2008 20:10
Asukoht: Pärnu
Tänanud: 0
Tänatud: 5 korda

Re: mootor 2,5 tds 96kw

Postitus Postitas vivaldi »

Tim kirjutas:Äkki räägiks ligemalt neist pistikutest?
Massi omad?
Ei. Mootori juhtmestiku pistikud.
MB W211 E320CDI, Opel Omega B C20NE
aix76
Huviline
Postitusi: 35
Liitunud: 31 Okt 2011 13:17
Asukoht: harjumaa kose
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: mootor 2,5 tds 96kw

Postitus Postitas aix76 »

Aku kõrval on kaks suurt pistikut,need tuleb lahti võtta ja spets puhastusvahendiga puhtaks,ära kuivatada ja kokku panna,minu autol mõjus ja töötab tõrgeteta,rohkem pole probleeme olnud.
omegakutt
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: mootor 2,5 tds 96kw

Postitus Postitas omegakutt »

Tegin puhtaks ja alguses töötas väga korralikult ei mingit jõnksutamist ega midagi aga nüüd hakkas jälle sama jama pihta. arvan et pumba pea on õhtal ikka. Kuna kui alguses käima paned käib korralikult nii nagu peab ja siis teatud aja pärast hakkab mootor ebaühtlaselt käima ja nõkutama, jätad seisma ja paned uuesti, käib nagu kell ja nii natuke 15sekki ja hakkab jälle värisema ja tudisema. Hakkab juba see jama närve sööma.
Vasta