Omega B 2.5td probleem

Kõik asjad mis on seotud mootoritega nii diisel kui bensiin ja gaas.
Vasta
ahm
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Omega B 2.5td probleem

Postitus Postitas ahm »

Autoks 95 a omega 2.5 td. Probleem siis selles et auto sureb sõiduajal välja kui käiku vahetada ja viskab check engine tule põlema.Kui lasta gaas lahti ja oodata paar sek siis läheb uuesti edasi ja tuli kustub.Kohapeal töödates hakkab mingi aja pärast põõrded kõikuma ja sureb välja ning pärast käima saamine väga pikk käiamine vahepeal paariks sek lubades.Autol kütusefilter vahetatud aga asi ei paranenud.Ehk oskab keegi nõu anda.
-JT-
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Omega B 2.5td probleem

Postitus Postitas -JT- »

Kas paagisisene pump töötab?Võib viga olla ka paagi pumba filtri ummistuses.
paadsa
Huviline
Postitusi: 29
Liitunud: 18 Aug 2011 18:37
Asukoht: tartu
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Omega B 2.5td probleem

Postitus Postitas paadsa »

endal sama viga aga välja ei sure.Viga on ühes anduris mis asub pumbas(kütusetorude all)ja on kahe juhtmega.Seal otsas on väike sõel mis tahab umbe minna!Mina enda omal võtsin pumba tükkideks lahti ja vaatasin mis ussil kõhus ja sain palju targemaks.Aga nüüd on viga jälle tagasi arvatavasti on see andur õhtal aga õnneks teine olemas.Uuena maksab see junn Forsis 360 euri ja opelis 780euri!Võta see andur välja sealt pumbast ja puhasta sõel otsast ära ja peaks korras olema!Ah ja selle asja nimi on kütusekoguse andur!Edu sulle sellega!!!
ahm
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Omega B 2.5td probleem

Postitus Postitas ahm »

Nii,etteandepump välja võetud,puhastatud ja lööb kenasti aga sama jama endiselt.Sealt voolikute alt ei tulnud küll mingit muud andurit välja kui kütusenäidiku andur.Ja tehtud ka nö kirjaklambri test ning veakoodiks nr 64- Fuel Quantity Control Out Of Range.
paadsa
Huviline
Postitusi: 29
Liitunud: 18 Aug 2011 18:37
Asukoht: tartu
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Omega B 2.5td probleem

Postitus Postitas paadsa »

See andur asub kapotti all kõrgsurvepumbas!!!Ja mul on sama viga
aix
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Omega B 2.5td probleem

Postitus Postitas aix »

ilma pumpa lammutamatta selle kätte ka saab? sõel sisse mineva toru all?
paadsa
Huviline
Postitusi: 29
Liitunud: 18 Aug 2011 18:37
Asukoht: tartu
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Omega B 2.5td probleem

Postitus Postitas paadsa »

Saab küll ilma pumpa lammutamata kätte ja see sõel on seal anduri otsas.See andur on seal kahe poldiga kinni ja asub see nende torude all mis pihustitesse läheb.
Tim
Huviline
Postitusi: 2594
Liitunud: 26 Nov 2008 21:57
Asukoht: Muhu
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Omega B 2.5td probleem

Postitus Postitas Tim »

Kas seal ongi see sõelaga andur? Fuel Quantity Control-misiganes andur.
Pilt
Tagavedu,kindel edu!
107kw caravan.Man+LSD
paadsa
Huviline
Postitusi: 29
Liitunud: 18 Aug 2011 18:37
Asukoht: tartu
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Omega B 2.5td probleem

Postitus Postitas paadsa »

Jep tema ise.Mina võtsin endal paar kuud tagasi pumba maha ja puhastasin seest ära ja kui ma sekke anduri välja võtsin siis imestasin ,et kuidas see auto üldse sõita sai ja samas oli minul ühe klapi ots ka alla kukunud minu arust oli see pumba ees otsas ja mingi voolik läks ka vist külge
Vasta