Mure omega B 125kw V6 125kw

Kõik asjad mis on seotud mootoritega nii diisel kui bensiin ja gaas.
Vasta
ultimaco
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Mure omega B 125kw V6 125kw

Postitus Postitas ultimaco »

mure nimelt selline etvalasin eksimise teel paaki umbes 2.3l vanat kytust... enam auto tööle ei lähe... paagist syyte sisse keeramisel häält ei tee... sain vahepeal eetriga käima lõpuks tohlab ikka ära kas viga kuskil paagis ... kas pihutsid võivad umbes olla? vahetasin ka klapikambri tihendid ära... kõike lahti võttes... midagi valesti kokku ei pannud. õik nummerdatud ja puhastatud? agaimelik on see et kapoti alt tagaosast tuleb suitsu mille viga see olla võiks... selline hele suits aga ei saa aru mille oma .. kuidas saab pihustid puhtaks?
ultimaco
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Mure omega B 125kw V6 125kw

Postitus Postitas ultimaco »

ultimaco kirjutas:mure nimelt selline etvalasin eksimise teel paaki umbes 2.3l vanat kytust... enam auto tööle ei lähe... paagist syyte sisse keeramisel häält ei tee... sain vahepeal eetriga käima lõpuks tohlab ikka ära kas viga kuskil paagis ... kas pihutsid võivad umbes olla? vahetasin ka klapikambri tihendid ära... kõike lahti võttes... midagi valesti kokku ei pannud. õik nummerdatud ja puhastatud? agaimelik on see et kapoti alt tagaosast tuleb suitsu mille viga see olla võiks... selline hele suits aga ei saa aru mille oma .. kuidas saab pihustid puhtaks?
igatahes kes suudab ja tahab aidata võib hommikul msnis rääkida olen kella 9-10 aeg jälle auto juures-.. või olen omegaklubi jutukas.... ja muidugi kes tahab võib ka kohale tulla :D nõmmele :D männiku kanti... olen nii hädas :S
Tim
Huviline
Postitusi: 2594
Liitunud: 26 Nov 2008 21:57
Asukoht: Muhu
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Mure omega B 125kw V6 125kw

Postitus Postitas Tim »

Klapikambri kaane tihendivahetus ei saa muud jama põhjustada,kui et küünlajuhtmed võisid valesti minna või mõne tähtsa anduri juhe jäi ripakile.
Iga kord süüdet sissekeerates ei hakka nt.minu masinal küll paagis pump tööle.Lihtsam varjant on bens.pumba relee pistikupesast toitejuhtmed ära sillata,nii saad pumba töötamist kontrollida ja vana bensiini välja pumbata.
Tagavedu,kindel edu!
107kw caravan.Man+LSD
ultimaco
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Mure omega B 125kw V6 125kw

Postitus Postitas ultimaco »

paagisisene pump töötab .... kontollisin... võtsin relee kyljest suri välja kohe...eks arvan et paagisisene filter umbes.... kas võib olla? nyyd tulin auto juurde teisest võtmepöördest läks auto tööle.... mootor töötab yhtlasemalt kui ennem aga gaasi andes lõpuks hakkab ära surema.... kas kellelgi on mingeid varjante, tedmisest... ise olen hetkel auto juures. ja jutukas istun ka sees...
ultimaco
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Mure omega B 125kw V6 125kw

Postitus Postitas ultimaco »

kuidas eemaldada yldse seda paagisisest pumpa? ma ei leia neid nagasid ylesse... :S
meduus
Huviline
Postitusi: 530
Liitunud: 23 Sept 2009 15:59
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Mure omega B 125kw V6 125kw

Postitus Postitas meduus »

Need seal põhjas mingid toikad on püsti 3 tk aga ära väga julgelt kanguta(tasa ja targu :D ) pärast jama kui palju.
Sõidukite kliima/ konditsioneeri täitmine ja kontroll Tallinnas.

56997null0seitse
ultimaco
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Mure omega B 125kw V6 125kw

Postitus Postitas ultimaco »

igatahes sain jagu ja auto töötab nyyd paremini kui ennem :D nyyd võib vist ametit vahetama hakata :D bensupump oli suht õhtal... a sõel oli must puhastasin ära panin 525 bmw pumba peale ja töötab nagu lilleke :D
ultimaco
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Mure omega B 125kw V6 125kw

Postitus Postitas ultimaco »

kas kuskil mingit pilti pole kuidas need mootori tagumised vaakumvoolikud lähevad?
ultimaco
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Mure omega B 125kw V6 125kw

Postitus Postitas ultimaco »

mureks ikkagi see suitsemine .... kuidas see karterituulutust phastada V6-l?
Vasta