Tõsine mure 2,0 ecotec-iga?

Kõik asjad mis on seotud mootoritega nii diisel kui bensiin ja gaas.
Vasta
klade88
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Tõsine mure 2,0 ecotec-iga?

Postitus Postitas klade88 »

Mure siis järgmine mis tekitab juba meeletud peavalu.
Eile õhtul sõitis minu oomi kenasti kõik toimis.
Täna hommikul kui hakkasin tööle minema avastasin sellise asja et auto ei võta starterit taha.
Nimelt täpsem kirjeldus, süüte sisse keerates läheb tahomeeter kohe 5000pöördeni ja kui starterit anda ei juhtu midagi pöörete näidik kukub alla ja on vaikus, aga kui võti lahti lasta hakkab kapoti all relee plokis salongi poolt esimesed 2 lillat releed undama/urisema.
Oleks väga tänuliku kui saaxin foorumi kasutajatelt abi/nõu, kuna homme on vaja pikem ja väga tähtis sõit ette võtta, niiet igasugune abi on oodatud.
kaidoxx
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Tõsine mure 2,0 ecotec-iga?

Postitus Postitas kaidoxx »

Kontrolli oma massi juhe üle nii starteri juurest kui ja kere küljest. mul oli kevadel sama teema et sõitsin omegaga ilusti koju j ajärgmine päev kui tahtsin tööle panna siis mitte midagi... ja ka releed urisesid. j aviga oligi selles et massi juhe ei olnud korralikult kinni ( oli lahti tulnud)
vaata see ilusti järgi ja proovi uuesti.
klade88
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Tõsine mure 2,0 ecotec-iga?

Postitus Postitas klade88 »

Kahjuks pean tõdema, et uurisin mis ma uurisin aga starterit ma ei leidnud, tunnistan et olen suht võhik sel teemal, ehk keegi jagab näpunäiteid kus need täpsemalt paiknevad, aga kas sul tahhomeeter ka tegi sellist nalja kui syyte sisse keerad läheb pmst põhja, ning kui süüdet keerasid siis kustusid kõik tuled armatuurist ja tahokas ka langes tagasi nulli?
ultimaco
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Tõsine mure 2,0 ecotec-iga?

Postitus Postitas ultimaco »

seee võib isegi olla akuklemi viga... et kehvasti kinni ja ei anna õieti kontakti... olen kogenud
klade88
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Tõsine mure 2,0 ecotec-iga? Probleem lahendatud!!!

Postitus Postitas klade88 »

Sain siis probleemile lahenduse, puhastades klemmid ja sai ka kõik mass juhtmed ülevaadatud.
Vasta