2,5td eilähe soojalt käima

Kõik asjad mis on seotud mootoritega nii diisel kui bensiin ja gaas.
Vasta
Mmarko
Tänanud: 0
Tänatud: 0

2,5td eilähe soojalt käima

Postitus Postitas Mmarko »

kas viga võib olla selles, et ostsin remonditud pumba mille lõpp on 993 aga vana pump oli 944? ja mis ma nüüd tegema peaks? aju vahetama vms??
Kasutaja avatar
risto002
Klubiliige
Postitusi: 419
Liitunud: 10 Veebr 2010 13:00
Auto: Nissan Patrol Y61
Asukoht: Tallinn/Aruküla/Klooga
Tänanud: 6 korda
Tänatud: 12 korda

Re: 2,5td eilähe soojalt käima

Postitus Postitas risto002 »

Mmarko kirjutas:kas viga võib olla selles, et ostsin remonditud pumba mille lõpp on 993 aga vana pump oli 944? ja mis ma nüüd tegema peaks? aju vahetama vms??
993 koodiga pumbal on kütusetorud ja pistikud teisugused seda nüüd siis BMW peal. Opeliga pole kogemust
Viimati muutis risto002, 26 Sept 2013 09:37, muudetud 1 kord kokku.
Omega B 2,0 100kw sedaan manuaal+LSD
Nissan Patrol Y61 3.0TD 4WD
Omega B-FL 2,5tdi 110kw automaat+LSD
Opel rekord E1 2,0s automaat
Kasutaja avatar
raudpats0
Huviline
Postitusi: 2462
Liitunud: 19 Sept 2007 18:59
Asukoht: Tartu
Tänanud: 22 korda
Tänatud: 18 korda

Re: 2,5td eilähe soojalt käima

Postitus Postitas raudpats0 »

korralik regull pumbale ja pumbapeale. st kaabel ja spetsid vennad kes sellega tegelenud on.
tartus küsivad 40 kuni 75 euri selle töö eest. mul omal ka see tee ees. kuigi mul käivitub ilusti.aga lonkab soojast peast tyhikäigul.
119BDD-110kw automaat caravan 2002
106 kw manuaal sedaan 2003 2*
1998cm³ 96kw manuaal 5 ust luukpära 2003 seljakott
tel: 58162851
Mmarko
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: 2,5td eilähe soojalt käima

Postitus Postitas Mmarko »

raudpats0 kirjutas:korralik regull pumbale ja pumbapeale. st kaabel ja spetsid vennad kes sellega tegelenud on.
tartus küsivad 40 kuni 75 euri selle töö eest. mul omal ka see tee ees. kuigi mul käivitub ilusti.aga lonkab soojast peast tyhikäigul.
mul see ka tehtud.. mootor käib vägahasti, ainult soojalt ei taha minna aga kui tõmbad 2 meetrit siis läheb..
-JT-
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: 2,5td eilähe soojalt käima

Postitus Postitas -JT- »

Mmarko kirjutas:
raudpats0 kirjutas:korralik regull pumbale ja pumbapeale. st kaabel ja spetsid vennad kes sellega tegelenud on.
tartus küsivad 40 kuni 75 euri selle töö eest. mul omal ka see tee ees. kuigi mul käivitub ilusti.aga lonkab soojast peast tyhikäigul.
mul see ka tehtud.. mootor käib vägahasti, ainult soojalt ei taha minna aga kui tõmbad 2 meetrit siis läheb..
Pump ikkagi õhtal.Aitab OISU.
omegakutt
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: 2,5td eilähe soojalt käima

Postitus Postitas omegakutt »

Mul oli sama mure et soojalt käima ei läinud kuid kopsisin pumpa vähe peale ja nüüd on koguaeg matsukas olnud kuid enne käia lolliks kuni käima saad :P
Vasta