MV6 plagin sees ja mingi rullik lahti/puru.

Kõik asjad mis on seotud mootoritega nii diisel kui bensiin ja gaas.
Kasutaja avatar
Jospa
Klubiliige
Postitusi: 3806
Liitunud: 31 Mai 2007 22:42
Asukoht: Tartu linn
Tänanud: 106 korda
Tänatud: 84 korda

MV6 plagin sees ja mingi rullik lahti/puru.

Postitus Postitas Jospa »

Mis rullikuga võib tegu olla. Geneka rihm jookseb sealt üle, rullik ise näeb välja selline kus puuduvad rullikul kandid, et geneka rihm maha ei jookseks. Loodan et keegi saab mu jutust aru , kuna pildi lisamine on võimatu siis peate mu jutust aru saama.
See rullik ise on lahtiselt ja logiseb eeldan et tegu on veepumba rullikuga kuid 100% kindel ei ole.
Oletades ise et tegu on veepumba rullikuga , kas see tähendab et klapid on ka viga saanud või ei ?
Ning kas remonti on mõistlik teha a, la 400-500 euri eest või arvestama peab rohkemaga?
Adi King
Huviline
Postitusi: 309
Liitunud: 15 Apr 2008 20:01
Asukoht: Saaremaa, Kuressaare
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: MV6 plagin sees ja mingi rullik lahti/puru.

Postitus Postitas Adi King »

V6 ju veepump eraldi..seda ei aja hammasrihm ringi või kuidas...
Opeli fänn
BMW e60 530d 170kw.
Kasutaja avatar
Jospa
Klubiliige
Postitusi: 3806
Liitunud: 31 Mai 2007 22:42
Asukoht: Tartu linn
Tänanud: 106 korda
Tänatud: 84 korda

Re: MV6 plagin sees ja mingi rullik lahti/puru.

Postitus Postitas Jospa »

No vot :-) parem oleks ka nii et see veepump ei oleks seotud rihmaga, siis oleks mõttet seda autot mul parandada ka, kuid ma ei ole kindel ise ka ja selletõttu küsingi. Vastasel juhul on keegi klubilistest õnnelik kes saab minu hella xenonid ja musta nahksisu, kuna remont oleks mega kallis.

Sest ma ei ole aru saanud kust see plagin tuleb täpsemalt. Mootorit enam käima ka ei julge panna ehk teen asja veel hullemaks.
Adi King
Huviline
Postitusi: 309
Liitunud: 15 Apr 2008 20:01
Asukoht: Saaremaa, Kuressaare
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: MV6 plagin sees ja mingi rullik lahti/puru.

Postitus Postitas Adi King »

Ju sul veepumba seest laagrid või midagi läksid...ega enne targemaks saa kui lahti võtad :)
Opeli fänn
BMW e60 530d 170kw.
Kasutaja avatar
Jospa
Klubiliige
Postitusi: 3806
Liitunud: 31 Mai 2007 22:42
Asukoht: Tartu linn
Tänanud: 106 korda
Tänatud: 84 korda

Re: MV6 plagin sees ja mingi rullik lahti/puru.

Postitus Postitas Jospa »

Loodame ja tänud sulle...praegu läks tuju vähe paremaks pärast sinu postitust :-) ...esialgu :-)
mart156
Huviline
Postitusi: 177
Liitunud: 30 Juul 2012 11:20
Asukoht: Tartumaa
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: MV6 plagin sees ja mingi rullik lahti/puru.

Postitus Postitas mart156 »

Kui muidu ei saa siis võin sulle mõstliku hinna eest 3,0 mootorit pakkuda.
Kasutaja avatar
Jospa
Klubiliige
Postitusi: 3806
Liitunud: 31 Mai 2007 22:42
Asukoht: Tartu linn
Tänanud: 106 korda
Tänatud: 84 korda

Re: MV6 plagin sees ja mingi rullik lahti/puru.

Postitus Postitas Jospa »

Ebay-s oli 1300 naela, tuttav ütles et saaks inglismaalt tellida 600 euri ... olen aus ja ütlen et 300 euri olen nõus maksma maksimaalselt, mitte et ma oleks kooner aga üritan enamus asju kohe ära teha kuna süda ja kest on masinal prioriteetsed. Põhjuseks toon selle et veel hooldus mootorile e. Lisa kulu ja veel peale installimine, lisaks tahan teha veel keretöid ja veel nippet-näppet sest eelarve on mul 1600 euri. Kõik sõltub tulevast laupäevast, kui tuleb mehhaanik ja uurib kas saab ilma mootori vahetusetta või mitte.
Siis annan teada ja räägime lähemalt numbritest.
Kasutaja avatar
raudpats0
Huviline
Postitusi: 2462
Liitunud: 19 Sept 2007 18:59
Asukoht: Tartu
Tänanud: 22 korda
Tänatud: 18 korda

Re: MV6 plagin sees ja mingi rullik lahti/puru.

Postitus Postitas raudpats0 »

Jospa kirjutas:Ebay-s oli 1300 naela, tuttav ütles et saaks inglismaalt tellida 600 euri ... olen aus ja ütlen et 300 euri olen nõus maksma maksimaalselt, mitte et ma oleks kooner aga üritan enamus asju kohe ära teha kuna süda ja kest on masinal prioriteetsed. Põhjuseks toon selle et veel hooldus mootorile e. Lisa kulu ja veel peale installimine, lisaks tahan teha veel keretöid ja veel nippet-näppet sest eelarve on mul 1600 euri. Kõik sõltub tulevast laupäevast, kui tuleb mehhaanik ja uurib kas saab ilma mootori vahetusetta või mitte.
Siis annan teada ja räägime lähemalt numbritest.
laupäeval peale lõunat võin tulla pilgu peale visata. kuigi seda oleks võinud juba ammu teha
119BDD-110kw automaat caravan 2002
106 kw manuaal sedaan 2003 2*
1998cm³ 96kw manuaal 5 ust luukpära 2003 seljakott
tel: 58162851
Kasutaja avatar
Jospa
Klubiliige
Postitusi: 3806
Liitunud: 31 Mai 2007 22:42
Asukoht: Tartu linn
Tänanud: 106 korda
Tänatud: 84 korda

Re: MV6 plagin sees ja mingi rullik lahti/puru.

Postitus Postitas Jospa »

Ma usun seda ja mul ei ole sellevastu mitte midagi aga mul on pere mehhaanikuga kokku lepitud, ta on meie masinaid teinud juba 2 aastat, arvestades seda milliste ahvide otsa oled kukkumud ( mitte sina raudpats ) ja seal sees on ka As Carringu praegused/endised töötajad ning Ropka autohoolduse mehed kes ei suvatsenud toona veepumpa ära vahetada ja nüüd masin seisab 20 tuhhi hiljem hoovis siis lasen teha mehel kellesse on mul usku.
Omega Sport Packet
Huviline
Postitusi: 1093
Liitunud: 07 Apr 2009 20:32
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: MV6 plagin sees ja mingi rullik lahti/puru.

Postitus Postitas Omega Sport Packet »

Märgid jäid mootoril paika või lõi rihma üle?
Kasutaja avatar
Jospa
Klubiliige
Postitusi: 3806
Liitunud: 31 Mai 2007 22:42
Asukoht: Tartu linn
Tänanud: 106 korda
Tänatud: 84 korda

Re: MV6 plagin sees ja mingi rullik lahti/puru.

Postitus Postitas Jospa »

Homme saab teada, kuigu teiste jutu järgi ja piltide järgi ei tohiks veepump olla ühenduses moto. Rihmaga vaid geneka rihmaga jne...eks näha mis saab
Kasutaja avatar
raudpats0
Huviline
Postitusi: 2462
Liitunud: 19 Sept 2007 18:59
Asukoht: Tartu
Tänanud: 22 korda
Tänatud: 18 korda

Re: MV6 plagin sees ja mingi rullik lahti/puru.

Postitus Postitas raudpats0 »

tegelikult ega mul suurt huvi ei ole kah seal mootoris kaevuda. sain just enda omal mootori kokku tagasi.
119BDD-110kw automaat caravan 2002
106 kw manuaal sedaan 2003 2*
1998cm³ 96kw manuaal 5 ust luukpära 2003 seljakott
tel: 58162851
Kasutaja avatar
Jospa
Klubiliige
Postitusi: 3806
Liitunud: 31 Mai 2007 22:42
Asukoht: Tartu linn
Tänanud: 106 korda
Tänatud: 84 korda

Re: MV6 plagin sees ja mingi rullik lahti/puru.

Postitus Postitas Jospa »

Eks ta peavalu ole jqh. Sain targemaks, et kõrvalistuja nukal on märk kaks hammast edasi liikunud, teistel märgid paigas ja veepump nagu kohviveski. Mõõdame veel surved ära ja paneme märgi ka paika. Kui surved täiesti paigast ära on siis võib minu käest varuosasid küsima.tulla, kui annab veel päästa siis päästame veel ühe MV6....
Kasutaja avatar
raudpats0
Huviline
Postitusi: 2462
Liitunud: 19 Sept 2007 18:59
Asukoht: Tartu
Tänanud: 22 korda
Tänatud: 18 korda

Re: MV6 plagin sees ja mingi rullik lahti/puru.

Postitus Postitas raudpats0 »

Jospa kirjutas:Eks ta peavalu ole jqh. Sain targemaks, et kõrvalistuja nukal on märk kaks hammast edasi liikunud, teistel märgid paigas ja veepump nagu kohviveski. Mõõdame veel surved ära ja paneme märgi ka paika. Kui surved täiesti paigast ära on siis võib minu käest varuosasid küsima.tulla, kui annab veel päästa siis päästame veel ühe MV6....
nukk kaks hammast viltu ei tohikss veel klappi pähe lasta. kolmas on juba piiri peal.kaks hammast edasi ehk varasemaks kipub olema ise pandud. minu loogika ütleb et kui oleks ise käinud siis oleks kahe hamba võrra hilisemaks pidanud jääma.
veepump on vast teist või kolmandat rihma juba peal ja arvatavasti ka rihmarullikud.

mul tegi seda koledat heli vända otsa käiv rihmaratas hoopis. kuigi ka diisli ketid ja leevendid olid otsakorral.
119BDD-110kw automaat caravan 2002
106 kw manuaal sedaan 2003 2*
1998cm³ 96kw manuaal 5 ust luukpära 2003 seljakott
tel: 58162851
Kasutaja avatar
Jospa
Klubiliige
Postitusi: 3806
Liitunud: 31 Mai 2007 22:42
Asukoht: Tartu linn
Tänanud: 106 korda
Tänatud: 84 korda

Re: MV6 plagin sees ja mingi rullik lahti/puru.

Postitus Postitas Jospa »

Kui seda hammakat vaadata siis korpuse küljes olev märk on kella 12 peal ja see märk mis on hammasratta peal ( mis peaksid olema kohakuti ) on kella 11 peale läinud.... Kui tegemiseks läheb , siis vahetan need jubinad seal kõk ära, sest kaldun arvama et mul vahetati ainult rihm ära ja sellega sain piku perset!
Vasta