probleem omega b 2.0 100 kw mootoriga

Kõik asjad mis on seotud mootoritega nii diisel kui bensiin ja gaas.
Vasta
sonsuman
Tänanud: 0
Tänatud: 0

probleem omega b 2.0 100 kw mootoriga

Postitus Postitas sonsuman »

Tere, mure siis selline, et p2ris palju aega juba jebitud auto kallal aga siiamaani mootorit korralikult t66le pole saanud kylma mootoriga k2ivitub normaalselt, juhul kui tyhik2igup66rete motor ja 6hulugeja lahti yhendatud. V2ndaanduri vahetasin just 2ra kuna juhtmed olid t2iesti l2bi, lootsin et seal viga peituski aga ei seis t2pselt sama mis enne. Et ma v2listaks v2ndaanduri bensupumba, need kontrollitud. Ei oska kusagilt edasi arutada. kuskohast see tyhik2igu mootor ja 6hulugeja impulsi saavad?
Ette t2nades.
Kasutaja avatar
raudpats0
Huviline
Postitusi: 2462
Liitunud: 19 Sept 2007 18:59
Asukoht: Tartu
Tänanud: 22 korda
Tänatud: 18 korda

Re: probleem omega b 2.0 100 kw mootoriga

Postitus Postitas raudpats0 »

sonsuman kirjutas:Tere, mure siis selline, et p2ris palju aega juba jebitud auto kallal aga siiamaani mootorit korralikult t66le pole saanud kylma mootoriga k2ivitub normaalselt, juhul kui tyhik2igup66rete motor ja 6hulugeja lahti yhendatud. V2ndaanduri vahetasin just 2ra kuna juhtmed olid t2iesti l2bi, lootsin et seal viga peituski aga ei seis t2pselt sama mis enne. Et ma v2listaks v2ndaanduri bensupumba, need kontrollitud. Ei oska kusagilt edasi arutada. kuskohast see tyhik2igu mootor ja 6hulugeja impulsi saavad?
Ette t2nades.
ecu,-st

vaheta õhulugeja ja/või tühikäigumootor.
119BDD-110kw automaat caravan 2002
106 kw manuaal sedaan 2003 2*
1998cm³ 96kw manuaal 5 ust luukpära 2003 seljakott
tel: 58162851
fallschirmjager
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: probleem omega b 2.0 100 kw mootoriga

Postitus Postitas fallschirmjager »

Meenutab kergelt nuka anduri sündroomi aga odavam tuleb korra OP-COM taha visata saab vast selgemaks ja odavamalt kui õhukaid , tyhikaid ja muid kilakola vahetada lambist.
sonsuman
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: probleem omega b 2.0 100 kw mootoriga

Postitus Postitas sonsuman »

mul see kompu taha saamine v2he keeruline, l2him koht kus saaks on 60 kilomeetrit eemal ja mul pole veel uksi ja asju ees. Nimelt sai ysna k6va pauk pandud parempoolse kyljega paar aastat tagasi. Aga mootor t66tas peale paukku kenasti. aga pole olnud aega poole aasta jooksul k2ivitamas k2ia ja nyyd on jama k2es. Aga kui kellelgi veel head n6u anda siis olen t2nulik.
Tim
Huviline
Postitusi: 2594
Liitunud: 26 Nov 2008 21:57
Asukoht: Muhu
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: probleem omega b 2.0 100 kw mootoriga

Postitus Postitas Tim »

Kui on vanematüübi aju(siemens simtec 56)siis kodus traadijupiga teeb pealiskaudsema veateate tuvastamise ära.Rooli all diagnostika pistikus pin 5&6 ära sillata.
Mul töötas 2L mootor suht hästi ka siis,kui tühikäigu klapil pistik lahti oli,lihtsalt tühikäigu pöörded olid natuke suuremad kui miudu.
Tagavedu,kindel edu!
107kw caravan.Man+LSD
sonsuman
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: probleem omega b 2.0 100 kw mootoriga

Postitus Postitas sonsuman »

tere j2lle, ma k2isin t2na j2lle jebimas auto kallal. Niipalju saan veel lisada et mootori t66 on v2ga ebastabiilne, gaasi saab muljuda ainult m66dukalt ja p66rdeid eriti k6rgele ajada ei saa, ja korra t66tab nagu yhtlaselt aga siis hakkab puterdama ja tugeva vibra l66b sisse, siis j2lle t66tab korraks yhtlaselt ja nii edasi. Ja see kollane mootori tuli ka p6leb t66tamise ajal. Kas tyhik2igu mootorit saab kuidagi kontrollida kaa, mul ta natuke liigub kui syyde sisse keerata ja siis suriseb, kas see on normaalne?
Rax
Klubiliige
Postitusi: 3456
Liitunud: 08 Mär 2013 00:31
Auto: 2.5DTI
Asukoht: Tartu linn
Tänanud: 60 korda
Tänatud: 78 korda

Re: probleem omega b 2.0 100 kw mootoriga

Postitus Postitas Rax »

kui tühikäigumootor jupsiks siis tõenäoliselt sureks välja ka
selle puterdamise ja tugeva vibra kohta arvan mina et säde kaob ära küünaldes,
ehk on süütepool saba andnud/andmas
56232754
Vasta