1. leht 1-st

Käigud ei taha sisse minna

Postitatud: 16 Dets 2014 19:44
Postitas janka
Probleem siis selline,et käigud ei taha sisse minna koha peal seistes.Autoks Omega universaal 2,5 diisel 96 kw manuaalkastiga.Peab alustama 5-nda käiguga sisselülitamist ja siis järjest väiksemaks.Kui käigud läbi käidud,siis sidurit endiselt all hoides lähevad kõik käigud ideaalselt sisse.Suvalises järjekorras.Liikumise peal lülituvad hästi.Õli käigukastis vahetatud kuna arvasin,et viga selles.Käigukang jääb nagu kusagile taha kinni.Hoovastik käigukangist kuni käigukastini tundub korras olevat.

Re: Käigud ei taha sisse minna

Postitatud: 17 Dets 2014 09:39
Postitas meduus
Vaata käiguhoovastiku liigendid,puksid üle.

Re: Käigud ei taha sisse minna

Postitatud: 17 Dets 2014 10:53
Postitas petzp
Võib sidurikorvis asi olla.
Kunagi 5-6a tagasi vahetasin ise peasilindri, töösilindri ($$$) ning lõpuks ka ketta ja korvi. Korvi taldrikvedru oli vist kuuma saanud ja sidur täielikult ei lahutanud enam. Korv oli ainult vigane. Ise kahtlustasin hüdraulika viga.

Re: Käigud ei taha sisse minna

Postitatud: 17 Dets 2014 12:09
Postitas Faric
Ise arvan ka et siduris viga, kohapeal kui mootor seisab toimib siis ei saa puksides asi olla, õhk võib kh vahel olla siduril, ise kh praega jaman siduriga, kord lahutab normaalselt siis jälle ei lahuta normaalselt, tõenäoliselt on õhuteema kuna automaat sai manuaaliks