automaatkast avariireziimis

Manuual ja automaat käigukastid ning ka difrid
Vasta
sipelga14
Huviline
Postitusi: 81
Liitunud: 21 Jaan 2010 09:54
Asukoht: Viljandi linn
Tänanud: 0
Tänatud: 0

automaatkast avariireziimis

Postitus Postitas sipelga14 »

lugu siis selline et armatuuris põleb kiri automatic getriebe ja käikke saab ainult käsitsi vahetada.käisin siis diagnostikas ja seal arvuti näitas et kastis olevad solenoidid ei saa voolu.võtsin siis kastil põhja alt ära ja solenoididel puudus mass kuna pistik mis ühendab neid juhtmeid ei andnud korralikult ühendust.tegin siis selle korda aga ikka sama kiri ees.tahakski nüüd teada et kas peab uuesti diagnostikasse minema või peaks see avarii reziim ise maha tulema.kui peaks ise maha tulema ,et kas siis äkki on ikka kuskil veel mingi ühenduse jama et maha ei tule.et ei tahaks raha eriti diagnostika peale raisata.jutt suht segane vist aga loodan et saate aru.
Sülearvutite remont ja hooldus.
Sõiduautode diagnostika.
NB.Mind saab kätte ainult helistades.56975144
opelist
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: automaatkast avariireziimis

Postitus Postitas opelist »

Kas generaator korras? Mitmel kasutajal on kast kehva laadimise tõttu toiteta jäänud ja avariirežiimi läinud.
Peale vea kõrvaldamist pöördub kast automaatselt normaalse töö juurde, diagnostikaseadet selleks vaja pole.
Probleeme võib põhjustada ka vigane selektorlüliti kasti vasakul küljel.
sipelga14
Huviline
Postitusi: 81
Liitunud: 21 Jaan 2010 09:54
Asukoht: Viljandi linn
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: automaatkast avariireziimis

Postitus Postitas sipelga14 »

selektorlüliti on korras,ja genekas ka justkui laeb sest ma sõidan autoga iga päev ringi,aga paar korda olen pidanud akut laadima,aga vot nüüd ei teagi et kas sellepärast on tühjaks läinud et genekas ei lae korralikult,või nendedest külmadest ilmadest.öösiti ju päris külm ja mul seisab auto väljas.aga kuidas saaks ise kõige lihtsamini kontrollida et kas genekas laeb korralikult.ja kas kasti solenoidid saavad siis voolu otse genekast.ma mõtlen,et kui ma aku täis laen siis peaks ju käigud tööle hakkama.
Sülearvutite remont ja hooldus.
Sõiduautode diagnostika.
NB.Mind saab kätte ainult helistades.56975144
opelist
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: automaatkast avariireziimis

Postitus Postitas opelist »

Generaatorit saad kontrollida voltmeetriga, töötava mootori korral peaks pinge akuklemmidel olema ca 13,5V (täpset numbrit ei mäleta)
Aku annab umbkaudu 12V, seetõttu võivadki probleemid tekkida.
meelisma
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: automaatkast avariireziimis

Postitus Postitas meelisma »

Tere. mine lammutusse ja küsi käigukasti aju proovida.vaheta ära ja peaks toimima. oli sama probleem. kui ei toimi vaheta kast ja proovi. kast ei maksa opelile õnneks palju. ise sain 1500.-. aju oli 900.-
Vasta