2.5 liitrise bensiinimootoriga 98 a Omega käigukast

Manuual ja automaat käigukastid ning ka difrid
Vasta
malagar
Tänanud: 0
Tänatud: 0

2.5 liitrise bensiinimootoriga 98 a Omega käigukast

Postitus Postitas malagar »

Noh ku kulunud solenoid 2 ja 3 käigu vahel pole enam ainsaks mureks. Nüüd on lugu nii et kui mingi 10-15 minutit oled sõitnud lööb automatik getriebe veateate ette. sõidab edasi küll ja isegi käiku vahetab aga paigalt ära läheb hirmus raskelt. Kui hoog on sees pole probleemi aga kohalt ära minek on tõsine pingutus.

Kas keegi oskab pakkuda, milles häda. Samuti kas osatakse soovitada mõistliku töökoda Tartus, kus saaks automaatkasti remontida. Või oleks mõistlikum lasta kast välja vahetada?
arska
Huviline
Postitusi: 1640
Liitunud: 23 Sept 2009 18:02
Asukoht: seal kus jope ripub +358400617139
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: 2.5 liitrise bensiinimootoriga 98 a Omega käigukast

Postitus Postitas arska »

ma ise arvan et kui kast on peetis siis ehk äkki tuleb odavam juba vahetus kui remont!
Image
malagar
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: 2.5 liitrise bensiinimootoriga 98 a Omega käigukast

Postitus Postitas malagar »

Võimalik - kuigi krt teab neid lammari kaste - pärast on veel hullem kui enda oma. Ja kui kallis töö see kasti vahetus ka veel võib olla ?
Tuju
Huviline
Postitusi: 162
Liitunud: 15 Apr 2009 22:18
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: 2.5 liitrise bensiinimootoriga 98 a Omega käigukast

Postitus Postitas Tuju »

Kasti vahetus kuskil 1000.- aga mis nende solenoididega õieti on ? Kui solenoid peetis siis lähebki avarii reziimi ja kolmandaga kohalt ära.
Kiiret pole aga jõudma peab !
malagar
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: 2.5 liitrise bensiinimootoriga 98 a Omega käigukast

Postitus Postitas malagar »

Oli 2 ja 3 käigu vahelise solenoidiga kala - ei tahtnud hästi teiselt kolmandale minna, nüüd siis ilmselt süvenes. Õnnestus praegu võileivahinnaga uus kast saada ühest lammutusest , väikse garantiiga ka, seega ilmselt proovib ära vahetada lasta. Samas ega vana ka prügisse ei vista. Eks vaatab esmalt mis sest uuest saab.
petzp
Huviline
Postitusi: 284
Liitunud: 01 Jaan 2008 02:48
Asukoht: Tartu
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: 2.5 liitrise bensiinimootoriga 98 a Omega käigukast

Postitus Postitas petzp »

Kas geneka laadimine on korras? Mul oli analoogne jama ja genekas oli ära, kasti solenoidid jäid el. toiteta. Muidu kastil endal polnud häda midagi.
malagar
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: 2.5 liitrise bensiinimootoriga 98 a Omega käigukast

Postitus Postitas malagar »

Genekas on korras old - kui esmalt käigukasti jamad olid lasin diagnosti teha teenenduses - seal tuvastati käigukasti rike (kulumisviga niiöelda)
Poisonman
Huviline
Postitusi: 39
Liitunud: 26 Nov 2006 14:40
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: 2.5 liitrise bensiinimootoriga 98 a Omega käigukast

Postitus Postitas Poisonman »

Ma nüüd vaevlen sama murekäes mis sina.
Em , kas oskab siis keegi öelda kas siin aitaks migi remont või tõesti tuleb uut kasti vaatama hakata.
Autoks BMW diiselmootoriga omega.
malagar
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: 2.5 liitrise bensiinimootoriga 98 a Omega käigukast

Postitus Postitas malagar »

Sõltub mis hinnaga uus kasti asemele õnnestub saada.
Ma sain omale ühest lammutusest toona kopikate eest ( 2500 eeku) uue kasti.
Proovi siin päring teha, vaata, mida pakutakse. http://www.elv.ee/" onclick="window.op ... rn false;
Poisonman
Huviline
Postitusi: 39
Liitunud: 26 Nov 2006 14:40
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: 2.5 liitrise bensiinimootoriga 98 a Omega käigukast

Postitus Postitas Poisonman »

Mul joppas
Käisin degnostis ja deagnosti mees rääkis , et see käimakasti asendi andur on pekkis, kuna mul päris algusel lööb esimese käigu sisse ja saan soita nii 30 m siis lööb avariirežiimi ja viskab displeile vastavasisulise errori ette.

Nu ja siis viimaks tuli mehele pähe mõte et vaataks kaitset ka. Oligi kaitmse viga:)
Nüüd töötab taas. 10nes kaitse 10A.

Olen 20EURO võrra vaesem aga kast funkab, eks siis ole näha, kauaks:)
Vasta