Selector lüliti?

Manuual ja automaat käigukastid ning ka difrid
Vasta
EqEq
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Selector lüliti?

Postitus Postitas EqEq »

Tervist. Mu masin otsustas ka siis üle pika aja nalja tegema hakata. Nimelt siis käigukasti tuled vilguvad nii kuda tahavad, kuid käikudega veel mingit jama pole. Uurisin vähe arhiivist ja tundub, et siis selle selector lüliti viga. On keegi seda viimasel ajal vahetanud? Kuna pühap. siis kuskilt esindusest pole võimalik mingit infot saada. On keegi kursis, kas selle hind on ikka kuskil 5000.- ringis? Eks siin viimastel päevadel läbi sügavate lompide sõitmine tegi lõpuks ära. Ja seda ka veel,et kui lasengi uue panna, kas siis ikka vesi ei tohiks niipea kurja enam teha? Tänud ette, kes oskab infot jagada.
Kasutaja avatar
fckernu
Huviline
Postitusi: 311
Liitunud: 09 Dets 2008 10:22
Asukoht: Tallinn-Muuga
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Selector lüliti?

Postitus Postitas fckernu »

Kas oled üritanud seda puhastada? Proovi enne puhastad ja kui siis ikka näkku paneb on vist läbi jah. See uus saab ka seda vett ja jama, kuna mis tedagi seal põhjaall kaitseb :( .Kui ise puhastamisega hakkama ei saa siis lase kuskilt teeninduses seda teha, mina lasin Opelaasis,mul on ta korras aga lihtsalt lasin puhastada. Aga pane mulle privasse oma auto andmed siis ütlen palju see uus maksab, saab alenust ka.
pikkLauri
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Selector lüliti?

Postitus Postitas pikkLauri »

kui esialgu vähe jamab siis piisab selle lahti võttmisest ja puhastamisest, vähenalt minul aitas
EqEq
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Selector lüliti?

Postitus Postitas EqEq »

Selge, homme viin oma suksu siis korra esindusse. Vaatab, ehk saab asja jonksu.

Edit: Nii autol siis puhastati see lüliti ära ja asi toimib praeguse seisuga kenasti. Hinnaks oli 365.-
Kasutaja avatar
fckernu
Huviline
Postitusi: 311
Liitunud: 09 Dets 2008 10:22
Asukoht: Tallinn-Muuga
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Selector lüliti?

Postitus Postitas fckernu »

Siis läks õnneks veel :)
innu
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Selector lüliti?

Postitus Postitas innu »

mul ka jamas sai puhastatud ja pidin ka paar rada ja klemmi taastama pärast kõvasti tehnilistvaseliini ja toimib juba aastalaitmatult.
EqEq
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Nii, nüüd tekkis siis uus teema. Olen seda ükskord siit juba

Postitus Postitas EqEq »

Tekkis veel üks küsimus siis. Päris kindlalt vaja veel pole, aga diagnost ütles, et mu õhulugeja viskab vahetevahel vimkasi. Uuriks siis meeste käest kellel käsi kuskil õiges kohas sees, et mis hinnaga saate õhulugeja mille koodiks on GM 93171760 (anti ka vana kood GM 9193533) Kuressaares igaljuhul saab hinnaga 5000.- Kunagi keegi pakkus mulle kasutatud ka, aga ei mäleta hinda ja ausalt öeldes ei tahaks nagu kasutatud osa peale panna. Aga jh, kui kellegil infot, siis tänud.

Edit: Kasutajale Kait ka üks küsimus. Sa oled rohkem selline teadja mees selles elektroonika vallas, ütle kui pannakse uus lamdaandur, siis kas peab mingi aja rahulikult sõitma, et see õpiks oma ülesanded selgeks?
petzp
Huviline
Postitusi: 284
Liitunud: 01 Jaan 2008 02:48
Asukoht: Tartu
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Nii, nüüd tekkis siis uus teema. Olen seda ükskord siit juba

Postitus Postitas petzp »

EqEq kirjutas:Edit: Kasutajale Kait ka üks küsimus. Sa oled rohkem selline teadja mees selles elektroonika vallas, ütle kui pannakse uus lamdaandur, siis kas peab mingi aja rahulikult sõitma, et see õpiks oma ülesanded selgeks?
Vastan ise ära: ei pea, võid kohe talda anda.
Kasutaja avatar
fckernu
Huviline
Postitusi: 311
Liitunud: 09 Dets 2008 10:22
Asukoht: Tallinn-Muuga
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Selector lüliti?

Postitus Postitas fckernu »

A- varuosa 4300.- tellida ca 2 nädalat
B- varuosa 2329.- kohe olemas.
Selliste hindadega saaks mina.
Ilusat päeva :)
Vasta