K:automaatkast undab ja ei vaheta käike

Manuual ja automaat käigukastid ning ka difrid
Vasta
mikijuht
Tänanud: 0
Tänatud: 0

K:automaatkast undab ja ei vaheta käike

Postitus Postitas mikijuht »

Et siis hädas nagu mustlane/mädas.Omega 95.a 2,5 automaat hakkas nn"lampi" jaurama.Soitsin pika tee autoga järjest ca 500km ja viskas ette käigukasti avarii tule.Pigistab nagu yhe käiguga.110km/h poorded 4 peal.Ei vaheta käiku ja undab.Kui suretan välja saab jälle ca 2 km soita vahetab ilustai algul ja siis sama jama jälle.Siin kindlasti targad kes suudavad anda infi mida vaadata ja uurida ennem kui kuhugi pöörduda.Autoga p6hja-Soomes ka nii et siin need teenindused ka nagu nad on ja mitte odavad. :?
Tim
Huviline
Postitusi: 2594
Liitunud: 26 Nov 2008 21:57
Asukoht: Muhu
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Hämming...automaat

Postitus Postitas Tim »

Esialgu kontrolli õlitaset ja seisukorda,kui õli piisavalt,siis diagnostika käigus peaks viga selguma.
Tagavedu,kindel edu!
107kw caravan.Man+LSD
Ketas007
Klubiliige
Postitusi: 303
Liitunud: 27 Okt 2006 08:13
Asukoht: kaugel tallinnast 30km
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Hämming...automaat

Postitus Postitas Ketas007 »

ei saa aru kas on diisel või bensukas
omega caravan MV6 97a 3.0l 155kw
muhkel5
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Hämming...automaat

Postitus Postitas muhkel5 »

selector lyliti tegi mul seda nalja, yrita puhastada, kui ei aita siis tuleb uus otsida
mikijuht
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Hämming...automaat

Postitus Postitas mikijuht »

mis ja kus asub see selector lyliti?Olen autoga MEGA rahul.Praegu käib vilgas plokikaante tihendi ja muude tihendite vahetus.Mootor peaaegu suht juppideks ja päädeb igalepoole ligi.Veel jäänud see käigukasti mure,kui saaks kuidagi selle ka korda oleks koik vinks-vonks.Bens mootoriga auto.Ps toobist vaadates öli ei kao kuhugi,aga mingi jama on.nii kui 100-110km sees lööb tuli polema ja jääb 3 käik sisse.Jätad mootori seisma on jälle koik OK.Nii kui kiirus jälle sama siis sama jama otsat pihta....Keeruline(minu aju jaoks)
chandler
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K:automaatkast undab ja ei vaheta käike

Postitus Postitas chandler »

Korrigeerisin natuke pealkirja. Chandler
mikijuht
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K:automaatkast undab ja ei vaheta käike

Postitus Postitas mikijuht »

Tubli :idea:
Vasta