Automaatkast peetis, APPI!!!! 2,5TD

Manuual ja automaat käigukastid ning ka difrid
Vasta
muhkel5
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Automaatkast peetis, APPI!!!! 2,5TD

Postitus Postitas muhkel5 »

Esimese simmeri vahelt löi õli välja järsku, läks kuumaks, Suitses, kui teab mis ja ei taha enam vedada. Vahetasin simmeri, õli, filtri aga ikka sama pull.
Teab äkki keegi midagi õelda või peab jälle uue kasti muretsema.
Jürts
Omegaclub juhatus
Postitusi: 3201
Liitunud: 02 Okt 2007 19:10
Auto: omega 2,5 DTI 2002 a
Asukoht: Jõhvi
Tänanud: 69 korda
Tänatud: 78 korda

Re: Automaatkast peetis, APPI!!!! 2,5TD

Postitus Postitas Jürts »

Äkki kast avariirežiimis? Sa kuidagi vähe annad oma jutuga sümptomitest aimu.
Kleebiste omandamise,või klubiga liitumise soovi korral pöörduda minu poole läbi priva,või helistades 56643833.
muhkel5
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Automaatkast peetis, APPI!!!! 2,5TD

Postitus Postitas muhkel5 »

Ei ole avariireziimis, sõidu ajal peksis hydromuhvi vahelt õli välja ja ei võta enam õieti vedu taha. Panin õli normi uuesti sisse, kuskil kilomeetri sai sõita ja hakkas uuesti õli välja loopima ja kui peaks lylituma kolmanda peale siis kaob tagant ära nagu lõõks vaba peale, siis, kui hoog jääb väiksemaks siis võtab teise käigu uuesti järgi.
arska
Huviline
Postitusi: 1640
Liitunud: 23 Sept 2009 18:02
Asukoht: seal kus jope ripub +358400617139
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Automaatkast peetis, APPI!!!! 2,5TD

Postitus Postitas arska »

minu meelest on see kast oma l6pu leidnud ja l6petas sinuga töö lepingu!
Image
muhkel5
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Automaatkast peetis, APPI!!!! 2,5TD

Postitus Postitas muhkel5 »

ei no sa Arska oled ikka geenius kyll, kõik info on teretulnud aga see polnud kyll midagi kasulikku. Sellest saab nagu idioot ka aru et lepingu lõpetas. Aga kuna mul kaks kasti nyyd riiulis sama veaga, siis mind ikka huvitab see asi. Pole siin ilmas asja, mida ei saaks parandada minu meelest. Iseenesest, kas asi seda väärt on. Ja omal on kyll kuidagi karvane tunne et viga on imelihtne, kuna silmaga vaadates kõik normis nii sees, kui väljas.
alvo
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Automaatkast peetis, APPI!!!! 2,5TD

Postitus Postitas alvo »

mul on automaat kast üle.kastil on probleem et käike vahetab kui rahulikult sõidad aga kui gaasi põhja vajutad siis lükkab avarii resiimi.annan 500 eest ära.kui huvi siis hel 53431735
eedu32
Huviline
Postitusi: 310
Liitunud: 29 Nov 2007 22:43
Asukoht: Lõuna-eesti
Tänanud: 0
Tänatud: 0
Kontakt:

Re: Automaatkast peetis, APPI!!!! 2,5TD

Postitus Postitas eedu32 »

Vaata õlijahutus radikas üle et egas pole juhtumisi kinni ja õli ei käi korralikult läbi
Vasta