Kohaltvõttes hakkab värisema

Manuual ja automaat käigukastid ning ka difrid
Vasta
Oomiposs
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Kohaltvõttes hakkab värisema

Postitus Postitas Oomiposs »

Niisiis, mainiks kohe ära, et viga pole sõiduoskuses. Aga sooja mootoriga on ikka jamps verk see, et hakkab julmalt autot väristama kohaltvõttes. Peab ikka sigahea tunnetuse ja gaasi-siduri suhe olema, et väristama ei hakkaks! Mootoriks 2.5 125kW. Et kas on mõni mootoripadi õhtal, või käimakasti padi mõni? Et kuskohast uurida ja silmaga tuvastada?
Rixy
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Kohaltvõttes hakkab värisema

Postitus Postitas Rixy »

Hey.
Üks asi, mida võin soovitada, on see, et vaata kas gardaanide ühenduses nuudid pole järsku kokku roostetanud - endal sarnaste sümptomite tõttu oli selline viga. Oli tükk tegu, et esmalt sealt nuutide kohapealt see asi lahti saada :S
Ja sarnane teema on siin juba ka olemas ;)
Terv. R.
Sull
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Kohaltvõttes hakkab värisema

Postitus Postitas Sull »

ei tea kas mul siis sama kama :D mul teeb ka nii. :S
Tim
Huviline
Postitusi: 2594
Liitunud: 26 Nov 2008 21:57
Asukoht: Muhu
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Kohaltvõttes hakkab värisema

Postitus Postitas Tim »

Vahetasin kardaani tugilaagri koos kummist kanduriga ära ja tänase päeva jooksul pole mingit vibrat ja värinat igastahes esinenud.Muidu sõiduajal oli kerge värin kohati sees(eriti heas korras asfaldil sõites) ja ristmikult suurema gaasiga startides väristas kah aegajalt.
Tagavedu,kindel edu!
107kw caravan.Man+LSD
MegaHabe
Klubiliige
Postitusi: 1976
Liitunud: 02 Mai 2006 13:08
Asukoht: lääne-virumaa tapa 55903622
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 7 korda

Re: Kohaltvõttes hakkab värisema

Postitus Postitas MegaHabe »

See, et kardaan oma vahel kokku roostetab on tavalin teema, kuna sõidetaks rahulikult ja taga sild mängib vähe.
Alles hiljuti sõitsin sierral kardaani lahti :mrgreen: tükk tegu, tahtis kõvasti vatti saada.
Ühesõnaga alusta viga ottsimist kardaanist :wink:
MInu õigekiri ei kuulu komenteerimisele!!!!!
http://www.youtube.com/watch?v=kFBVY8oH83A
Vasta