Mida hakata peale plokis LSD diffriga?

Manuual ja automaat käigukastid ning ka difrid
Vasta
paikas
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Mida hakata peale plokis LSD diffriga?

Postitus Postitas paikas »

Mure selline, et mu oomil muidu oli LS differ nüüd on aga sellest ainult plokeeritud differ alles, mitte, et sõita i saaks, vaid differ ei libise ja murrab mõlemat ratast samaaegselt. Väga ebamugav on kurvides sõita.
kalmer1102
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Mida hakata peale plokis LSD diffriga?

Postitus Postitas kalmer1102 »

Seal sees on arvatasti need kettad kinni jäänud, ehk aitab kui lahti lammutada ja uuesti kokku panna.
Sellel peaks käima LSD jaoks mõeldud õli sees, kui vale õli panna siis võivad kinni jääda need kettad(Jeepide tagadiffris on vale õliga nii, aga õige õli vastu vahetades hakkas tööle)
roodla
Huviline
Postitusi: 59
Liitunud: 16 Apr 2007 07:41
Asukoht: Valgamaa
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Mida hakata peale plokis LSD diffriga?

Postitus Postitas roodla »

kalmer1102 kirjutas:Seal sees on arvatasti need kettad kinni jäänud, ehk aitab kui lahti lammutada ja uuesti kokku panna.
Sellel peaks käima LSD jaoks mõeldud õli sees, kui vale õli panna siis võivad kinni jääda need kettad(Jeepide tagadiffris on vale õliga nii, aga õige õli vastu vahetades hakkas tööle)
Kettad kinni ei saa jääda kunagi. Vanal ja sõitnud diffril on need nii kulunud, et selline asi oleks välistatud.
Pigem on kohapeal suitsetamisest või valesid võtteid kasutades sateliite kinni hoidev rist puru sõidetud ja see ajab lukku täielikult.
Võta lahti ja kui kettapakk terve on siis otsi viga mujal. Üldiselt korra olen näinud kuidas see puru on ja rikkund terve diffri sisu.
kalmer1102
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Mida hakata peale plokis LSD diffriga?

Postitus Postitas kalmer1102 »

Võtsid sa vana diffri lahti ka peale vahetust? Täitsa huvitab mis seal juhtus :D
Tim
Huviline
Postitusi: 2594
Liitunud: 26 Nov 2008 21:57
Asukoht: Muhu
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Mida hakata peale plokis LSD diffriga?

Postitus Postitas Tim »

kalmer1102 kirjutas:Võtsid sa vana diffri lahti ka peale vahetust? Täitsa huvitab mis seal juhtus :D
Tundub selline asi olema nagu Megahabe masina teemas üleval on.Need pildid olid küll "toredad".
Tagavedu,kindel edu!
107kw caravan.Man+LSD
MegaHabe
Klubiliige
Postitusi: 1976
Liitunud: 02 Mai 2006 13:08
Asukoht: lääne-virumaa tapa 55903622
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 7 korda

Re: Mida hakata peale plokis LSD diffriga?

Postitus Postitas MegaHabe »

Plokkis diffri võid mulle maha müüa 500.-eek´uga :mrgreen:
MInu õigekiri ei kuulu komenteerimisele!!!!!
http://www.youtube.com/watch?v=kFBVY8oH83A
paikas
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Mida hakata peale plokis LSD diffriga?

Postitus Postitas paikas »

vahetaks püsika komplekti vastu küll kui kellegil huvi pakuks. :roll:
Vasta