2,5tds automaat käigukast.

Manuual ja automaat käigukastid ning ka difrid
svirilin24
Tänanud: 0
Tänatud: 0

2,5tds automaat käigukast.

Postitus Postitas svirilin24 »

On kellegin infi selle kohta ,et kast vahetab suurtel pööretel käike palju võiks minna remont või osta teine kast?
andrusd
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: 2,5tds automaat käigukast.

Postitus Postitas andrusd »

hallo, foorumeid me üldse ei jälgi? :roll:
grimreaper
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: 2,5tds automaat käigukast.

Postitus Postitas grimreaper »

Kui suurtel pööretel? Äkki sul on sportresiimi peal? Mul vahetab rahulikult sõites enne 2000pööret ära,( see siis mittespordipeal.)
Black66
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: 2,5tds automaat käigukast.

Postitus Postitas Black66 »

No see oleneb ju täiesti sellest, palju talluda. Ma võin ka nii sõita, et tavarežiimis vahetab kuskil 3500-4000 pöörde juures käigu ära.
grimreaper
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: 2,5tds automaat käigukast.

Postitus Postitas grimreaper »

Ega on jah nii, ma sportreziimi ei kasutagi. Kui tahan kiiremini sõita siis vajutan rohkem. Ja veel, külma mootoriga vahetab ka kõrgemal käike.
svirilin24
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: 2,5tds automaat käigukast.

Postitus Postitas svirilin24 »

asi ongi selles ei kasuta ma s nupu ja ma ei talla kuid vahetab ikka 3 kuni kolme poole pöörde käigu ja vahepeal ei vaheta ültse.KUid vahepeal töötab nii ilusti.ja täna viskas kompuutri peale automaatik ma teist sõna ei mäleta kuid hakkas G-ga ei tea mis teha kas parandada või osta teine kast????
opelist
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: 2,5tds automaat käigukast.

Postitus Postitas opelist »

Õli oled kontrollinud?
svirilin24
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: 2,5tds automaat käigukast.

Postitus Postitas svirilin24 »

vahetasin nädal tagasi filtri ja õli.
Tim
Huviline
Postitusi: 2594
Liitunud: 26 Nov 2008 21:57
Asukoht: Muhu
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: 2,5tds automaat käigukast.

Postitus Postitas Tim »

svirilin24 kirjutas:ja täna viskas kompuutri peale automaatik ma teist sõna ei mäleta kuid hakkas G-ga ei tea mis teha kas parandada või osta teine kast????
Kui juba oled teinud kulutused k.kasti õlile ja filtrile(suur summa ikkagi)siis soovitan lasta teha diagnostika ka juba k.kastile,ehk piirdub remomnt sellise summaga et ei ole mõttekas mingit teist poolpidust k.kasti osta.
Tagavedu,kindel edu!
107kw caravan.Man+LSD
petzp
Huviline
Postitusi: 284
Liitunud: 01 Jaan 2008 02:48
Asukoht: Tartu
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: 2,5tds automaat käigukast.

Postitus Postitas petzp »

Tim kirjutas:
svirilin24 kirjutas:ja täna viskas kompuutri peale automaatik ma teist sõna ei mäleta kuid hakkas G-ga ei tea mis teha kas parandada või osta teine kast????
Kui juba oled teinud kulutused k.kasti õlile ja filtrile(suur summa ikkagi)siis soovitan lasta teha diagnostika ka juba k.kastile,ehk piirdub remomnt sellise summaga et ei ole mõttekas mingit teist poolpidust k.kasti osta.
Automatik Getriebe (aut kast) kirja annab kompu ka siis kui genekas enam ei lae ja kasti solenoidid jäävad toiteta. Äkki on viga hoopis seal.
Andu
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: 2,5tds automaat käigukast.

Postitus Postitas Andu »

Piisab ka sellest, kui ABS-i andur jupsib ja iga kord ei pruugigi veakoodi ette visata. Kas enne õli ja filtri vahetust töötas korralikult?
svirilin24
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: 2,5tds automaat käigukast.

Postitus Postitas svirilin24 »

aga asi hoopis keerulisemaks läheb auto kiilub kinni kui pöörded üle 2000 läheb ja siis nõrk kõrin kuid võtsin aku klemmi maha ootasin nati panin käima töötas natuke aega hästi siis sama viga ................!!!!!!!!!!!!!!!!
grimreaper
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: 2,5tds automaat käigukast.

Postitus Postitas grimreaper »

Kui veateate ette lööb siis läheb käigukast avarii reziimi ja 4 käik sisse. Siis ongi nii, et annad gaasi, pöörded tõusevad aga auto edasi ei jõua minna. Mul kunagi lõi avariireziimi sellepärast, et kütuse torustikus lasid mingid tihendid läbi.
Tuju
Huviline
Postitusi: 162
Liitunud: 15 Apr 2009 22:18
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: 2,5tds automaat käigukast.

Postitus Postitas Tuju »

grimreaper kirjutas:Kui veateate ette lööb siis läheb käigukast avarii reziimi ja 4 käik sisse. Siis ongi nii, et annad gaasi, pöörded tõusevad aga auto edasi ei jõua minna. Mul kunagi lõi avariireziimi sellepärast, et kütuse torustikus lasid mingid tihendid läbi.
Avariireziimil läheb ikka 3 käik sisse
Kiiret pole aga jõudma peab !
grimreaper
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: 2,5tds automaat käigukast.

Postitus Postitas grimreaper »

Olgu. Vabandust. Aga, kas siis kui talvereziimi peale panna, läheb ka kolmas? Talvereziimiga mul ei ole mingit probleemi kohalt minekuga, st et kiirendab normaalselt, kuid kui kunagi avariireziimi läks, ei jõudnud kohalt minna (läks väga vaevaliselt.)
Vasta