Differ.... Sedaan vs Universaal.

Manuual ja automaat käigukastid ning ka difrid
Vasta
GCC
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Differ.... Sedaan vs Universaal.

Postitus Postitas GCC »

Kuna ei märganud sellist teemat siis, kas sedaanile läheb universaali diff alla? Ja kas fl jja tava omega b'l on sama differ?

Keegi võib vahetamisest ka kaasa rääkida. :P
GCC
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Differ.... Sedaan vs Universaal.

Postitus Postitas GCC »

See vist miski suurem saladus.... :?
omega25td
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Differ.... Sedaan vs Universaal.

Postitus Postitas omega25td »

Tere . Ka mull sama küsimus kas universaali differ hakkab minu sedaani alla , ei leia kuskilt sellist teemat ka siit .
ultimaco
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Differ.... Sedaan vs Universaal.

Postitus Postitas ultimaco »

ma arvan et ikka identsed... sest mina pole siiani kuulnud et keegi kysib kas sedaani või universaali oma!!! ja ikka on nii et differ on differ... põhiline et klapivad ylekanded... ja muidugi mark :D
Kasutaja avatar
raudpats0
Huviline
Postitusi: 2462
Liitunud: 19 Sept 2007 18:59
Asukoht: Tartu
Tänanud: 22 korda
Tänatud: 18 korda

Re: Differ.... Sedaan vs Universaal.

Postitus Postitas raudpats0 »

omega25td kirjutas:Tere . Ka mull sama küsimus kas universaali differ hakkab minu sedaani alla , ei leia kuskilt sellist teemat ka siit .
difri korpused ja kinnitused on samad.ülekanne loeb
119BDD-110kw automaat caravan 2002
106 kw manuaal sedaan 2003 2*
1998cm³ 96kw manuaal 5 ust luukpära 2003 seljakott
tel: 58162851
omega25td
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Differ.... Sedaan vs Universaal.

Postitus Postitas omega25td »

Selge tänud teile .
Aga küsiks veel et kas kardaan, kiiged ja amordid ka samad sorry kui loll küsimus pole endal aimugi sellest muidu seda kardaani ja diffri asja ei uurikski aga midagi neist on kutu kuna sõites jube müra (taga pingil istuda siis on kohe jube vibra) ainult siis kui vedu järgi on aga kohe kui gaasi lahti lasen jääb müra järgi nii et laager se ei saa ju olla .
ultimaco
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Differ.... Sedaan vs Universaal.

Postitus Postitas ultimaco »

tagasillas on ainult amortide ja vedrude erinevus... yhed peaksid suuremad ja jäigemad olema universaali omad
Kasutaja avatar
raudpats0
Huviline
Postitusi: 2462
Liitunud: 19 Sept 2007 18:59
Asukoht: Tartu
Tänanud: 22 korda
Tänatud: 18 korda

Re: Differ.... Sedaan vs Universaal.

Postitus Postitas raudpats0 »

omega25td kirjutas:Selge tänud teile .
Aga küsiks veel et kas kardaan, kiiged ja amordid ka samad sorry kui loll küsimus pole endal aimugi sellest muidu seda kardaani ja diffri asja ei uurikski aga midagi neist on kutu kuna sõites jube müra (taga pingil istuda siis on kohe jube vibra) ainult siis kui vedu järgi on aga kohe kui gaasi lahti lasen jääb müra järgi nii et laager se ei saa ju olla .
tagasillas on jah ainult amordi ja vedru vahe plus veel on pooltelje liigendid erinevad. kui kasutad pärast difrivahetust oma vanu pooltelgi siis pole probleem,aga kui võtad difriga poolteljed kaasa siis ainult flantsidega.

kardaani pikkus ja otsapukside läbimõõt sõltub nüüd mootorist ja kastist. teoreetiliselt on 3 erinevat puksi läbimõõtu ja 3 erinevat gardaani pikkust
läbimõõdud:
96mm-85kw bensiin
100mm-100kw ja 106kw bensiin
võin nüüd eksida aga vist oli 120mm- kõik 6 silindrised ja 2,0 ning 2,2 diislid.

gardaanil siis variante palju. variandid puksimõõdul plus siis veel kastist ja mootorist tekkiv esimese jao pikkuse muutumine.tagumine ots gardaanist on kõigil sama pikkusega.ja tugilaagrist edasi võid koos diffri ,pooltelgede+flantside ja gardaani tagumise osaga ringi tõsta komplektselt. kui on niimoodi saada.vaatama peab muidugi seda et ei paneks 6 silindisele 2 väiksemat puksimõõtu.
119BDD-110kw automaat caravan 2002
106 kw manuaal sedaan 2003 2*
1998cm³ 96kw manuaal 5 ust luukpära 2003 seljakott
tel: 58162851
eedu32
Huviline
Postitusi: 310
Liitunud: 29 Nov 2007 22:43
Asukoht: Lõuna-eesti
Tänanud: 0
Tänatud: 0
Kontakt:

Re: Differ.... Sedaan vs Universaal.

Postitus Postitas eedu32 »

Muidugi vaata oma tugi laager üle ja kardani ristid enne kui difri kallale lähed. Soovitan tõesti enne ostu mõõta kardaani otsa flantsi difri poolset et kas on sama . Muidu on kõik sobitatav välja arvatud amordid . Üldiselt annab sedaani omad universaalile alla panna aga siis peab universaalile pikemad vedrud ka panema ehk siis säästu tõste tegema ....
omega25td
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Differ.... Sedaan vs Universaal.

Postitus Postitas omega25td »

Eks ma vaatan ennem ristid ja laagrid üle . Mull on selles mõttes hea et terve sama mootoriga omega varuosadeks lihtsalt universaal ja automaat oli
Kasutaja avatar
raudpats0
Huviline
Postitusi: 2462
Liitunud: 19 Sept 2007 18:59
Asukoht: Tartu
Tänanud: 22 korda
Tänatud: 18 korda

Re: Differ.... Sedaan vs Universaal.

Postitus Postitas raudpats0 »

omega25td kirjutas:Eks ma vaatan ennem ristid ja laagrid üle . Mull on selles mõttes hea et terve sama mootoriga omega varuosadeks lihtsalt universaal ja automaat oli
rist ja tugilaager on soovitav uued osta. hinnad pole eriti suured nii et tasub ära ennast.ja see gardaan peaks täispikkuses alla sobima(automaadi gardaani esimene osa minu teada ainult 5mm lühem kui manuaalil.)
119BDD-110kw automaat caravan 2002
106 kw manuaal sedaan 2003 2*
1998cm³ 96kw manuaal 5 ust luukpära 2003 seljakott
tel: 58162851
ultimaco
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Differ.... Sedaan vs Universaal.

Postitus Postitas ultimaco »

mul ka diffrit yle 2.5 automaadi oma ja 2.0 manuaali oma...
Vasta