K: omegale laiad plekkveljed

Kõik seonduv velgede rehfide ja silla tetailidega
Vasta
martsipan
Tänanud: 0
Tänatud: 0

K: omegale laiad plekkveljed

Postitus Postitas martsipan »

küsimus siis mitmekülgne:
1. kas keegi on kasutanud endal laiendatud plekkvelgi? kurjad keeleg räägivad et meie sõbrad riigiametnikud vilkuritega ei luba nendega sõita.

2. Ehk oskab keegi öelda kus neid saaks või mõni hea treial kes need pingis valmis teeks? neid mehi tean küll kes põlveotsas neid kuskil kuuri all teevad ja pärast tasakaalu ei saa.

3. ja kas mõni on üldse näinud mõnda omegat laiendatud plekkvelgedega? kellegil pilti või midagi? guugeldasin ega näinud sealt kah midagi.

ette tänades!
Mart
roodla
Huviline
Postitusi: 59
Liitunud: 16 Apr 2007 07:41
Asukoht: Valgamaa
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K: omegale laiad plekkveljed

Postitus Postitas roodla »

Otsi kõigepealt selline treipink kuhu 15" velg pingi vahele istub või peab spets rakise ehitama omega flantsist kuhu rattapoldid kinnituvad. Treimisega peaks iga teine treial hakkama saama.
Teiseks kust saad vitsad vahele?....selleks peaks olema siis 8 velge millest vahetükid teha.
Kokkukeevitamiseks peaks ka olema hea alus, et asi õige saaks ja see peab kõik hiljem õhku ka pidama.

Üks varinat oleks jeebi terasvelg(ET 5-20) võtta ja omega velje südamik keevitada....see lahendus ei hakka silma ka nii palju kui liiga laiaks aetud plekkvelg.
martsipan
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K: omegale laiad plekkveljed

Postitus Postitas martsipan »

roodla kirjutas:Otsi kõigepealt selline treipink kuhu 15" velg pingi vahele istub või peab spets rakise ehitama omega flantsist kuhu rattapoldid kinnituvad. Treimisega peaks iga teine treial hakkama saama.
Teiseks kust saad vitsad vahele?....selleks peaks olema siis 8 velge millest vahetükid teha.
Kokkukeevitamiseks peaks ka olema hea alus, et asi õige saaks ja see peab kõik hiljem õhku ka pidama.

Üks varinat oleks jeebi terasvelg(ET 5-20) võtta ja omega velje südamik keevitada....see lahendus ei hakka silma ka nii palju kui liiga laiaks aetud plekkvelg.

olen kuulnud et ka tehakse rakis poolteljest ja rattarummust. vanad mosseliiga tehnikud :)
Kasutaja avatar
Omega 978
Huviline
Postitusi: 522
Liitunud: 09 Sept 2008 16:54
Asukoht: Tallinn/Anija
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K: omegale laiad plekkveljed

Postitus Postitas Omega 978 »

Mina olen ka kuulnud et tehakse 8st veljest kuid vihurist küsisin järgi et ei pidavat vaja minema 8 velge!Vihur enam ei tee neid,
4x4 mehed teevad neid kõige enam,sealt peaks uurima!Tallinnas olen oma silmaga näinud mustade laiade velgedega rohelist omega b caravani! 8) Ikka siga kena oli! :D
Pilt
martsipan
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K: omegale laiad plekkveljed

Postitus Postitas martsipan »

Omega 978 kirjutas:Mina olen ka kuulnud et tehakse 8st veljest kuid vihurist küsisin järgi et ei pidavat vaja minema 8 velge!Vihur enam ei tee neid,
4x4 mehed teevad neid kõige enam,sealt peaks uurima!Tallinnas olen oma silmaga näinud mustade laiade velgedega rohelist omega b caravani! 8) Ikka siga kena oli! :D
jube tahtmine oleks pilti või videot saada kuskilt 8)
grimreaper
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K: omegale laiad plekkveljed

Postitus Postitas grimreaper »

http://foorum.volvoclub.ee/viewtopic.php?f=30&t=15641" onclick="window.open(this.href);return false;
pikkLauri
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K: omegale laiad plekkveljed

Postitus Postitas pikkLauri »

muidu ilusad veljed aga sellist keevitust pole ammu näinud (selliseid asju keevitatakse argooniga mitte elektrodiga)
grimreaper
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K: omegale laiad plekkveljed

Postitus Postitas grimreaper »

Juhuslikult leidsin streetrace.org foorumist selle lingi, ja meenus, et siin keegi küsis nende kohta. Mõtlesin, et sobiks siia see link.
martsipan
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K: omegale laiad plekkveljed

Postitus Postitas martsipan »

hea effekti annavad küll ma arvan aga see õmblus ei olnud küll jah kõikse ilusam 8)
Egon
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K: omegale laiad plekkveljed

Postitus Postitas Egon »

huvitav kui laiad rehvid sinna panema peab :D auto välimus oleks kindlasti super :D
vivaldi
Huviline
Postitusi: 1127
Liitunud: 12 Jaan 2008 20:10
Asukoht: Pärnu
Tänanud: 0
Tänatud: 5 korda

Re: K: omegale laiad plekkveljed

Postitus Postitas vivaldi »

Võimalikult kitsad :lol:
MB W211 E320CDI, Opel Omega B C20NE
Kasutaja avatar
Omega 978
Huviline
Postitusi: 522
Liitunud: 09 Sept 2008 16:54
Asukoht: Tallinn/Anija
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K: omegale laiad plekkveljed

Postitus Postitas Omega 978 »

Võimalikult kitsad jah! :D Kui siit palju huvilisi kokku saaks,äkki saab ka siis alet!Üli stiilne näeks välja ikka küll! 8)
Pilt
martsipan
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K: omegale laiad plekkveljed

Postitus Postitas martsipan »

Omega 978 kirjutas:Võimalikult kitsad jah! :D Kui siit palju huvilisi kokku saaks,äkki saab ka siis alet!Üli stiilne näeks välja ikka küll! 8)
ma arvan et mingi 225 või isegi rohkem kui kuskilt selliseid leiab üldse oleks väga sheff 8) aga jah ajame hundikarja kokku kes tahavad ja teeme ühel treialil ka päeva või isegi 2 heaks :lol:
Vasta