pidurid läbi

Kõik seonduv velgede rehfide ja silla tetailidega
Vasta
silluboy
Tänanud: 0
Tänatud: 0

pidurid läbi

Postitus Postitas silluboy »

seda jama et kas see on normaalne kui taga on 2x väiksemad kettad kui ees. Mul kettad ja klotid läbi, võdistab nii et naisel läheb pidurdamise ajal märjaks :lol:
aga jah mis kettad sinna peaks siis minema ja mis hinna klasse need kuuluma peaks
o:mega
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: pidurid läbi

Postitus Postitas o:mega »

Sinna soovitaks ikka Opel Omega omad panna. Mul garaažis ühed kasutatud kettad vadelevad. Nii esimesed kui tagumised. Kunagi üks j....u siin hakkas plõksima ja ei viitsinud vaielda. Kui huvi on siis anna teada. Uued tagumised kettad hinnaklassis 40€.
silluboy
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: pidurid läbi

Postitus Postitas silluboy »

need on ikka paaris või on üks ketas, pidurid on siiski oma ohututs ja ei tahaks hakata jamama selliste asjadega, eriti veel see et naine rase :wink:
Tim
Huviline
Postitusi: 2594
Liitunud: 26 Nov 2008 21:57
Asukoht: Muhu
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: pidurid läbi

Postitus Postitas Tim »

silluboy kirjutas:seda jama et kas see on normaalne kui taga on 2x väiksemad kettad kui ees.Mis hinna klasse need kuuluma peaks
Esimeste rataste pidurikettad peavadki suuremad olema aga mitte just 2x suuremad.
Ketaste/klotside hinnaklass jääb just sinna kanti,kui palju sinu rahakott kannatab.
http://www.ladu24.ee/et/ladu1/2969/12,491" onclick="window.open(this.href);return false;
Tagavedu,kindel edu!
107kw caravan.Man+LSD
silluboy
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: pidurid läbi

Postitus Postitas silluboy »

njam see ladu24 tore küll aga ma ei leidnud ale midagi
o:mega
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: pidurid läbi

Postitus Postitas o:mega »

forum/viewtopic.php?f=23&t=1777" onclick="window.open(this.href);return false;
silluboy
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: pidurid läbi

Postitus Postitas silluboy »

sorry mul väike info puudus, tegu on 92 aasta 2,6 l automaatkastiga ja sedaan kerega oom
Vasta