loks roolis

Kõik seonduv velgede rehfide ja silla tetailidega
Vasta
hensu69
Tänanud: 0
Tänatud: 0

loks roolis

Postitus Postitas hensu69 »

Mul väike loks roolis. Läksin ühe remondimehe juurde. Tema ütles, et rooli keskmine varras tuleb ära vahetada. Käis välja ka hinna, mis see maksma läheb. Ütles, et kui ma seda kiiremas korras ära ei tee, siis see nats ohtlik. Ise mõtlen, et , kas asi on ikka nii hull. Loks on tegelikult nii väike, et arvasin, et rooliotsa puks on veidi järgi andnud, et vaja ehk nats peale keerata. Oskab ehk keegi öelda, kas võib siis asi ikka nii hull olla? Tundub, et meistril vähe tööd praegu ja tahab nagu mulle kirvest selga lüüa? Andke palun nõu.
Tim
Huviline
Postitusi: 2594
Liitunud: 26 Nov 2008 21:57
Asukoht: Muhu
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: loks roolis

Postitus Postitas Tim »

Kui see keskmine varras läbi on,siis on kuulda sõidu ajal parajat kolinat,muidugi kui mõlemad otsad täitsa tümad on,siis võb tuntava loksu sisse küll võtta.Mul oli ka selline asi aga tuntavat loksu küll ei olnud.Vb.ei olnud mul asi nii hull.Maksis see keskmine varras tookord~900.-eek ja pea 2a.vastu pidanud juba.
Peale keerata ei ole seal midagi,kui asi lõpuks nii hulluks läheb,siis kargab munakas sealt pesast välja ja siis võib sõidu ajal kundepoolse ratta risti tõmmata...Sellise asjaga ei maksa väga pikalt jahh viivitada.
Kui juba tuntav loks sees on siis kontrolli ka roolikarp üle,ehk loksub see kah.
Tagavedu,kindel edu!
107kw caravan.Man+LSD
Vasta