K:Tagasild Omega B

Kõik seonduv velgede rehfide ja silla tetailidega
nero75
Tänanud: 0
Tänatud: 0

K:Tagasild Omega B

Postitus Postitas nero75 »

Küsimus siis järgmine, kuna olen tagasilla maailmas tõsine algaja.Ülevaatusel stendis näitas tagasild ainult rohelist tuld, see siis tähendab et kõik ok, samas sõites käib taga justkui klobin, mitte metallne pigem selline plastiku sarnane hääl, aukkudest läbi sõites ei tundu see klobin ei suurem ei väiksem, pigem nagu miski saaks vibratsiooni ja hakkab klobisema, siis jälle tasasel teel täielik vaikus,teeninduses sai käisitsi veel asju-kohti loksutatud, teeninduse mees veel ütles et see suht lollikindel siin kõik, sumbsi loksutasin-polnud see.Et siis mis asi see seal sellist häält teha võib, asi ei ole küll eriti häiriv aga siiski, äkki see peabki nii olema!?Ootan siis asjalikke nõuandeid.Tänud ette!
Muri69
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K:Tagasild Omega B

Postitus Postitas Muri69 »

Võiksid auto kohta rohkem täpsustada- mis kere? mootor? aasta. Näiteks sedaankerel võib olla mõni plastiktüübel puruks läinud nende plastikliistude küljest mis tagatiiva ja katuse vahel on. Siis hakkab see logisema ja häält tegema teatud olukordades. Mul on vahel isegi suurema tuulega kohapeal seistes kuulda kuidas liist logiseb. :)
nero75
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K:Tagasild Omega B

Postitus Postitas nero75 »

Muri69 kirjutas:Võiksid auto kohta rohkem täpsustada- mis kere? mootor? aasta. Näiteks sedaankerel võib olla mõni plastiktüübel puruks läinud nende plastikliistude küljest mis tagatiiva ja katuse vahel on. Siis hakkab see logisema ja häält tegema teatud olukordades. Mul on vahel isegi suurema tuulega kohapeal seistes kuulda kuidas liist logiseb. :)

Omega B 97 lõpp 2.0 100kw sedaan (pool keret tsingitud), seistes ei klobise kuskilt miskit, masin näeb välja nagu 3-4 aastat vana masin, täiesti rooste vaba, ka ei logise kere küljes miskit, pigem ikka auto alt tuleb see hääl.
Tim
Huviline
Postitusi: 2594
Liitunud: 26 Nov 2008 21:57
Asukoht: Muhu
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K:Tagasild Omega B

Postitus Postitas Tim »

Ehk tuleb see hääl tagumistest piduriklotsidest.Mul oli mõni aeg tagasi analoogne müsteerium kolinaga tagasilla kandis(pigem siiski metalne lõgin),ühe külje piduriklotsid loksusid juhtvarrastel.
Tagavedu,kindel edu!
107kw caravan.Man+LSD
nero75
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K:Tagasild Omega B

Postitus Postitas nero75 »

Tim kirjutas:Ehk tuleb see hääl tagumistest piduriklotsidest.Mul oli mõni aeg tagasi analoogne müsteerium kolinaga tagasilla kandis(pigem siiski metalne lõgin),ühe külje piduriklotsid loksusid juhtvarrastel.

Uurin asja, annan teada!

Eihh, klotsidega kõik korras....on kellegil veel ideid?
ChrisDian
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K:Tagasild Omega B

Postitus Postitas ChrisDian »

Kuidas sa kontrollisid neid..? Nad on loodud seal liikuma, aga et nad sõidu ajal ei lagiseks käivad sinna vahele miskisugused plekitükid mis kaetud mingi minu jaoks tundmatu materjaliga. Sain sellest aru kui endal vahetasin kettad ja klotsid ja tuli see kummaline klobin. pärast võtsin vanadel klotsidel need plekid küljest ja panin uutele. Asi korras. Ilmselt aitaks sellel puhul ka pidurite vilina vastane matt mida klotsidele kleebitakse.
exxon
Huviline
Postitusi: 39
Liitunud: 07 Sept 2010 00:28
Asukoht: Türi, Viljandi
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K:Tagasild Omega B

Postitus Postitas exxon »

aga kui kohapeal tagumist osa õõtsutada. kas siis ei tee seda klobinat.
Eestlane ei astu ämbrisse, eestlase jaoks on ämber jalanõu.
nero75
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K:Tagasild Omega B

Postitus Postitas nero75 »

ChrisDian kirjutas:Kuidas sa kontrollisid neid..? Nad on loodud seal liikuma, aga et nad sõidu ajal ei lagiseks käivad sinna vahele miskisugused plekitükid mis kaetud mingi minu jaoks tundmatu materjaliga. Sain sellest aru kui endal vahetasin kettad ja klotsid ja tuli see kummaline klobin. pärast võtsin vanadel klotsidel need plekid küljest ja panin uutele. Asi korras. Ilmselt aitaks sellel puhul ka pidurite vilina vastane matt mida klotsidele kleebitakse.
Seal need plekid täitsa olemas, vilina vastane matt-mis see on?
nero75
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K:Tagasild Omega B

Postitus Postitas nero75 »

exxon kirjutas:aga kui kohapeal tagumist osa õõtsutada. kas siis ei tee seda klobinat.
Kohapeal õõtsutades ei klobise midagi... :roll:
kalmer1102
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K:Tagasild Omega B

Postitus Postitas kalmer1102 »

Ma pakun amordipatju.
nero75
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K:Tagasild Omega B

Postitus Postitas nero75 »

kalmer1102 kirjutas:Ma pakun amordipatju.
Ma oma väikse ajuga hakkasin kah sinna poole jõudma, huvitav kas nende vahetus on suur töö?
Omega Sport Packet
Huviline
Postitusi: 1093
Liitunud: 07 Apr 2009 20:32
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K:Tagasild Omega B

Postitus Postitas Omega Sport Packet »

Taga akna kate, kuskil varuratta all midagi vms ei ole kolisemas.

Enda masinal otsisin samamoodi, mis krdi ai see taga häält teeb.Lõpuks tuli välja, et tagaklaas lahti alt servast :mrgreen: :mrgreen:

Liim oli oma elu ära elanud seal.

Võeti maha, pandi uus ja rahu majas

Huvitav, et piduriklotsid nii häält teevad, seal küllaltki jäigad plekid peal
kalmer1102
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K:Tagasild Omega B

Postitus Postitas kalmer1102 »

nero75 kirjutas:
kalmer1102 kirjutas:Ma pakun amordipatju.
Ma oma väikse ajuga hakkasin kah sinna poole jõudma, huvitav kas nende vahetus on suur töö?
Ei ole vast väga suur töö, tungi peal peaks hakkama saama(ise ei ole vahetanud).
Kasutaja avatar
reims86
Huviline
Postitusi: 1107
Liitunud: 26 Jaan 2009 11:05
Asukoht: Pärnumaa
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K:Tagasild Omega B

Postitus Postitas reims86 »

Kas käsipiduri klotse kah kontrollisid?
Omega FL 2,5 TDI 2002, Navara D40 2010a 8) , Audi A4 2,5TDI 1999a,
nero75
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K:Tagasild Omega B

Postitus Postitas nero75 »

reims86 kirjutas:Kas käsipiduri klotse kah kontrollisid?
eiii...homme vaatan, kas ned siis klobisevad nii, siis vast sõidu ajal kässarit väheke sikutada, peaks klobin kaduma?
Vasta