K: Roolikarp lekib

Kõik seonduv velgede rehfide ja silla tetailidega
Vasta
raimo
Tänanud: 0
Tänatud: 0

K: Roolikarp lekib

Postitus Postitas raimo »

mul oli nimelt selline probleem et autol sai moori vahetus tehtud ja hakkas roolikarbist õli lekkima , just sealt alt lati juurest , nüüd olen koguaeg juurde valanud , ja jookseb päris kiirelt välja , kas on mingi remontimis võimalus või tuleb karp vahetada. Kui suur töö võib olla roolikarbi vahetus? Äkki on kusagilt mingi õpetus??
Alluxp
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K: Roolikarp lekib

Postitus Postitas Alluxp »

raimo kirjutas:mul oli nimelt selline probleem et autol sai moori vahetus tehtud ja hakkas roolikarbist õli lekkima , just sealt alt lati juurest , nüüd olen koguaeg juurde valanud , ja jookseb päris kiirelt välja , kas on mingi remontimis võimalus või tuleb karp vahetada. Kui suur töö võib olla roolikarbi vahetus? Äkki on kusagilt mingi õpetus??
Päris suur töö on jah, eriti hull on selle karbi kätte saamine, kui pole vastavaid tööriistu. Ei soovitaks ise seda remontida, kui pole enne teinud. Mul läks roolikarbi taastamine 100 euri. Uus maksab pea 2x rohkem või enamgi.
raimo
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K: Roolikarp lekib

Postitus Postitas raimo »

aga kellegil mineid õpetussõnu poleks jagada kuidas näiteks parandada või uut karpi peale panna , et kuidas oleks õige teha
Omega Sport Packet
Huviline
Postitusi: 1093
Liitunud: 07 Apr 2009 20:32
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K: Roolikarp lekib

Postitus Postitas Omega Sport Packet »

Uus roolikarp maksab vanas rahas 13 700

Kui peal olev lekib kui hästi läheb ja tihendeid ainult vahetama pead pole hullu, kui käbivõlli otsa pead taastama hakkama siis pisut keerulisem.
Vasta