facelift tagumised amordid, vedrud?

Kõik seonduv velgede rehfide ja silla tetailidega
Vasta
egert
Tänanud: 0
Tänatud: 0

facelift tagumised amordid, vedrud?

Postitus Postitas egert »

Pikemat aega on üks küsimus olnud, et miks mul auto taguots nii kõrge on. Praegu on taga peal 4 kotti tsementi ja paistab nagu normaal kõrgus, kui midagi peal ei ole siis on liiga püsti :roll: Timmida midagi kuskilt ei saa?
tiksu
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: facelift tagumised amordid, vedrud?

Postitus Postitas tiksu »

egert kirjutas:Pikemat aega on üks küsimus olnud, et miks mul auto taguots nii kõrge on. Praegu on taga peal 4 kotti tsementi ja paistab nagu normaal kõrgus, kui midagi peal ei ole siis on liiga püsti :roll: Timmida midagi kuskilt ei saa?
FL universaalidel on ees paremal stange all pump, mis lööb tagaamortidesse õhku juurde, kui koorem peal on. Kangema varustusega sedaanidel ka, aga tihtipeale see ei tööta.

Vahest ajab taguotsa uurakile ka esiotsa väsinud vedrud-amordid :)

t.
siim1314
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: facelift tagumised amordid, vedrud?

Postitus Postitas siim1314 »

tiksu kirjutas:
egert kirjutas:Pikemat aega on üks küsimus olnud, et miks mul auto taguots nii kõrge on. Praegu on taga peal 4 kotti tsementi ja paistab nagu normaal kõrgus, kui midagi peal ei ole siis on liiga püsti :roll: Timmida midagi kuskilt ei saa?
FL universaalidel on ees paremal stange all pump, mis lööb tagaamortidesse õhku juurde, kui koorem peal on. Kangema varustusega sedaanidel ka, aga tihtipeale see ei tööta.

Vahest ajab taguotsa uurakile ka esiotsa väsinud vedrud-amordid :)

t.
oot oot oot, kõigil FL universaalidel selline süsteem? 2,2 diislil ka? Kust ma seda pumpa sealt stange alt täpsemalt otsima peaks. Ja kas see peab kuulda ka olema kui toimib?
Enda arust ma küll sellisest asjandusest seal mingit märki ei ole saanud, et ta teeks midagi...
Amortide juurest peaksin kust seda välja lugema kas tavaliselt või pumbatavad?
opelist
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: facelift tagumised amordid, vedrud?

Postitus Postitas opelist »

siim1314 kirjutas:Amortide juurest peaksin kust seda välja lugema kas tavaliselt või pumbatavad?
Kui pumbatavad, siis peavad ju suruõhuvoolikud olema :)
siim1314
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: facelift tagumised amordid, vedrud?

Postitus Postitas siim1314 »

opelist kirjutas:
siim1314 kirjutas:Amortide juurest peaksin kust seda välja lugema kas tavaliselt või pumbatavad?
Kui pumbatavad, siis peavad ju suruõhuvoolikud olema :)
Ei no, selle ma ikka suutsin ise ka välja mõelda et läbi õhu ei saa pump survet lüüa :D Aga teatavasti on need amortide ülemised otsad ju suhteliselt peidus. Ehk siis niisama lampi ei hakka ka lammutama kõike sealt.
opelist
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: facelift tagumised amordid, vedrud?

Postitus Postitas opelist »

Ise pole õhkamortidega masinat kõhu alt näinud, kuid minu teada sealt need torud jooksma peaksid ning olema tuvastatavad ilma midagi lammutamata.
Tim
Huviline
Postitusi: 2594
Liitunud: 26 Nov 2008 21:57
Asukoht: Muhu
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: facelift tagumised amordid, vedrud?

Postitus Postitas Tim »

Niipalju kui mina olen foorumist nivooamortide kohta lugenud,siis on kompressor ikka põhja all,diffri/varuratta juures kuskil.
Tagavedu,kindel edu!
107kw caravan.Man+LSD
Kasutaja avatar
reims86
Huviline
Postitusi: 1107
Liitunud: 26 Jaan 2009 11:05
Asukoht: Pärnumaa
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: facelift tagumised amordid, vedrud?

Postitus Postitas reims86 »

No minuomal on see pump ütleme nii, et tagumise kõrvalistuja jalge all umbes.
Omega FL 2,5 TDI 2002, Navara D40 2010a 8) , Audi A4 2,5TDI 1999a,
Vasta