Opel Omega B '95 2.5 V6 125kw - Roland

Klubi külastajate autod. Nendest pildid ja info.
OmegaRolts
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Opel Omega B '95 2.5 V6 125kw - Roland

Postitus Postitas OmegaRolts »

Alustuseks Tere.

Sai ka siis soetatud endale esimene opel. Mingil teadmata põhjustel ei ole kunagi opeli poole vaadanudki.
Nüüd sai siis ära toodud ja oh üllatust. Arvamus muutus totaalselt. Ülimalt mugav ja ruumikas auto ikka.
Alusvanker on vaikne.

Kunagi opelitega kokku pole puutunud, siis ei teagi nüüd kohe, mis neil lisadena on.

*el. juhi iste
*el. peeglid
*el. katuseluuk klaasist
*el. aknad 4x
*külma puhub ka

Ja mis põhiline... LSD! :twisted:

veidi tahab ikka näppimist ka saada.

*Roolivõimu õli lekib, esmavaatlusel tundub, et karbist. roolis ka kerge loks
*amordid vahetada ja võimalik, et ka kerge madaldus
*vaakumlõdvik või kuidasiganes seda nimetatakse on katki.
*korralik summutijooks. praegu all otsetoru ja mingi rõve sportlärr Very Happy
* kerega tuleks ka midagi ette võtta. ei mädane otseselt kuskilt ja on juba tehtud, aga üsna algselt.

Esialgu on plaan kogu tehniline osa üle käia ja siis hakata välimusega tegelema :)

Oodatud kõik nõuanded :)

Pilt
Pilt
Pilt
Viimati muutis OmegaRolts, 21 Aug 2015 11:08, muudetud 4 korda kokku.
Kasutaja avatar
Martin
Klubiliige
Postitusi: 2717
Liitunud: 24 Dets 2012 14:00
Auto: 3.5 Bi-turbo+1,8 Omega A+1.9TDi Saab 95+Kawasaki ER-6n
Asukoht: Keila/Tallinn
Tänanud: 31 korda
Tänatud: 83 korda

Re: Opel Omega B '95 2.5 V6 125kw - Roland

Postitus Postitas Martin »

katuseluuk, 4x el aknad, LSD ja külma puhumine on lisad, ülejäänud nimetatud peaksid baasvarustus olema.
Omegal pole roolilatt, vaid karp. Tuleb välja vahetada, simmeri vahetamine on suht võimatu. Kõigil peale 2L bensukate on kirusetundlik roolikarp, et ära 2.0 oma peale pane.
Pildimaterjaliga on nii(mina kasutan), et kui sul on windoosa, siis tõma endale "picture resizer fow windows", see lisab parempoolse kliki menüüse resize pictures. Hiljem laed upload.ee'se ülesse ja valid kopeeri BB kood ja siis on olemas.
53917831 Diagnost
võtmed viewtopic.php?f=23&t=13081
varuosad viewtopic.php?f=23&t=15038
tööriistad viewtopic.php?f=49&t=13534
OmegaRolts
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Opel Omega B '95 2.5 V6 125kw - Roland

Postitus Postitas OmegaRolts »

Martink91 kirjutas:katuseluuk, 4x el aknad, LSD ja külma puhumine on lisad, ülejäänud nimetatud peaksid baasvarustus olema.
Omegal pole roolilatt, vaid karp. Tuleb välja vahetada, simmeri vahetamine on suht võimatu. Kõigil peal 2L bensukate on kirusetundlik roolikarp, et ära 2.0 oma peale pane.
Pildimaterjaliga on nii(mina kasutan), et kui sul on windoosa, siis tõma endale "picture resizer fow windows", see lisab parempoolse kliki menüüse resize pictures. Hiljem laed upload.ee'se ülesse ja valid kopeeri BB kood ja siis on olemas.

pildi materjaliga sain vist hakkama :D
kui roolikarp, siis karp. keegi rääkis mulle latist :D pole ise jõudnud veel autot väga uuridagi.
kui saab üle vaadatud ja vaja ikka uut karpi, siis võib mulle PS panna :)
Jürts
Omegaclub juhatus
Postitusi: 3201
Liitunud: 02 Okt 2007 19:10
Auto: omega 2,5 DTI 2002 a
Asukoht: Jõhvi
Tänanud: 69 korda
Tänatud: 78 korda

Re: Opel Omega B '95 2.5 V6 125kw - Roland

Postitus Postitas Jürts »

Tere tulemast heade autode omanike sekka.
Keegi klubiline kunagi vahetas roolikarpi ja vandus,et tema seda tööd enam kunagi ette ei võta :D
Kleebiste omandamise,või klubiga liitumise soovi korral pöörduda minu poole läbi priva,või helistades 56643833.
OmegaRolts
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Opel Omega B '95 2.5 V6 125kw - Roland

Postitus Postitas OmegaRolts »

Jürts kirjutas:Tere tulemast heade autode omanike sekka.
Keegi klubiline kunagi vahetas roolikarpi ja vandus,et tema seda tööd enam kunagi ette ei võta :D

Need paarsada kilti, mis ma sõita sain sellega enne, kui soome tagasi tulin olid küll mõnusad. Aga ma olen mugavuse ja ruumikuse suhtes küll meeldivalt üllatunud :D
Karbi vahetuseks pean ilmselt kellegi siis leidma. muidu tulevad müügimõtted pähe haha :D
Kasutaja avatar
Martin
Klubiliige
Postitusi: 2717
Liitunud: 24 Dets 2012 14:00
Auto: 3.5 Bi-turbo+1,8 Omega A+1.9TDi Saab 95+Kawasaki ER-6n
Asukoht: Keila/Tallinn
Tänanud: 31 korda
Tänatud: 83 korda

Re: Opel Omega B '95 2.5 V6 125kw - Roland

Postitus Postitas Martin »

Jürts kirjutas:Tere tulemast heade autode omanike sekka.
Keegi klubiline kunagi vahetas roolikarpi ja vandus,et tema seda tööd enam kunagi ette ei võta :D
See oli kasutaja RUC. Tema auto tegin mina omale juppideks. Roolikarp veel täitsa saadaval. Ainult et tema puhul oli tegemist diisliga, ma ei tea kui keeruline v6'el seda sealt kätte saada on. Ise olen ka roolikarpi oma diislil vahetanud, siis käis ka mõte läbi et jääb viimaseks korraks.
53917831 Diagnost
võtmed viewtopic.php?f=23&t=13081
varuosad viewtopic.php?f=23&t=15038
tööriistad viewtopic.php?f=49&t=13534
OmegaRolts
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Opel Omega B '95 2.5 V6 125kw - Roland

Postitus Postitas OmegaRolts »

Martink91 kirjutas:
Jürts kirjutas:Tere tulemast heade autode omanike sekka.
Keegi klubiline kunagi vahetas roolikarpi ja vandus,et tema seda tööd enam kunagi ette ei võta :D
See oli kasutaja RUC. Tema auto tegin mina omale juppideks. Roolikarp veel täitsa saadaval. Ainult et tema puhul oli tegemist diisliga, ma ei tea kui keeruline v6'el seda sealt kätte saada on. Ise olen ka roolikarpi oma diislil vahetanud, siis käis ka mõte läbi et jääb viimaseks korraks.

Mis hinnaklassi töökorras karbid jäävad?
Kasutaja avatar
raudpats0
Huviline
Postitusi: 2462
Liitunud: 19 Sept 2007 18:59
Asukoht: Tartu
Tänanud: 22 korda
Tänatud: 18 korda

Re: Opel Omega B '95 2.5 V6 125kw - Roland

Postitus Postitas raudpats0 »

roolikarbi vahetus oomil on suht nadi. 85 kw motol pole uurinud aga kõigil teistel on seal kuradi kitsas.

kiirustundlik rool oli ka lisavarustuses.

roolikarbi alumine zimmer täitsa vahetatav. probleem pole muidugi mitte zimmeris endas vaid zimmeri ees olevas surverõngas mis on ära surnud. ise kui tegin enda oma siis sai nn põlve otsas tehtud ja läks pool päeva.seda seepärast et ei saanud omade vahenditega karbi otsast hooba maha ja tuli käia sõbra juures tõmmitsat kasutamas plus uued jupid poest muretsetud.

kui mutrivõti püsib õigetpidi käes siis täitsa tehtav töö.
119BDD-110kw automaat caravan 2002
106 kw manuaal sedaan 2003 2*
1998cm³ 96kw manuaal 5 ust luukpära 2003 seljakott
tel: 58162851
Kasutaja avatar
Martin
Klubiliige
Postitusi: 2717
Liitunud: 24 Dets 2012 14:00
Auto: 3.5 Bi-turbo+1,8 Omega A+1.9TDi Saab 95+Kawasaki ER-6n
Asukoht: Keila/Tallinn
Tänanud: 31 korda
Tänatud: 83 korda

Re: Opel Omega B '95 2.5 V6 125kw - Roland

Postitus Postitas Martin »

ma pean uurima palju romulad küsivad esmalt. Pole kedagi siin näinud roolikarpi müümas. Ise pole ühtegi ostnud ja ka müünud. Kuigi esmase hooga tundub 30 selline õiglane summa olema...
53917831 Diagnost
võtmed viewtopic.php?f=23&t=13081
varuosad viewtopic.php?f=23&t=15038
tööriistad viewtopic.php?f=49&t=13534
OmegaRolts
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Opel Omega B '95 2.5 V6 125kw - Roland

Postitus Postitas OmegaRolts »

Martink91 kirjutas:ma pean uurima palju romulad küsivad esmalt. Pole kedagi siin näinud roolikarpi müümas. Ise pole ühtegi ostnud ja ka müünud. Kuigi esmase hooga tundub 30 selline õiglane summa olema...
ma vaatan järgmine nv enda oma üle. kui sinu pakutav sobib ja on korras, siis võtan sinuga uuesti ühendust :)
OmegaRolts
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Opel Omega B '95 2.5 V6 125kw - Roland

Postitus Postitas OmegaRolts »

raudpats0 kirjutas:roolikarbi vahetus oomil on suht nadi. 85 kw motol pole uurinud aga kõigil teistel on seal kuradi kitsas.

kiirustundlik rool oli ka lisavarustuses.

roolikarbi alumine zimmer täitsa vahetatav. probleem pole muidugi mitte zimmeris endas vaid zimmeri ees olevas surverõngas mis on ära surnud. ise kui tegin enda oma siis sai nn põlve otsas tehtud ja läks pool päeva.seda seepärast et ei saanud omade vahenditega karbi otsast hooba maha ja tuli käia sõbra juures tõmmitsat kasutamas plus uued jupid poest muretsetud.

kui mutrivõti püsib õigetpidi käes siis täitsa tehtav töö.

kui saan kuskilt korraliku norm hinnaga, siis ilmselt vahetan ära ja vana teen ka nii igaksjuhuks korda :D
OmegaRolts
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Opel Omega B '95 2.5 V6 125kw - Roland

Postitus Postitas OmegaRolts »

Kui keegi tahab oma originaal väljalaske vahetada mingisuguse sportlärri + kupüüri vastu, siis võib PS kirjutada. tahaks vähe vaiksemalt sõita :D see rõve möla tüütas selle paarisaja kildiga ära juba :D
Kasutaja avatar
Faric
Klubiliige
Postitusi: 1295
Liitunud: 19 Juul 2012 22:56
Asukoht: Tartu
Tänanud: 16 korda
Tänatud: 17 korda

Re: Opel Omega B '95 2.5 V6 125kw - Roland

Postitus Postitas Faric »

Sul viimast pütti vaja vist jh???
FL 2.5DTI 680TLG, FL TDS 457BCI, FL 2.2i
X5 E53 3.0D 314TNB
W202 c200 2.2TDI 099MFM
LC HJ60 27ZMJ
Plus Mõned korralikud Sierrad
OmegaRolts
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Opel Omega B '95 2.5 V6 125kw - Roland

Postitus Postitas OmegaRolts »

Faric kirjutas:Sul viimast pütti vaja vist jh???
ideepoolest võiks olla kogu kupatus
OmegaRolts
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Opel Omega B '95 2.5 V6 125kw - Roland

Postitus Postitas OmegaRolts »

nonii.

Rehvid said vahetatud. 6tk on veel tagavarakski :D
Roolivõimu õli jookseb pumba vahelt välja ja esimene vändakaela tihend ka veidi lekib.
Ühe lambda anduriga ka mingit porri tehtud, juhtmed teibitud jne.
Eest puhub külma, tagant kütab kuuma täie pasaga, pendelhoovad??

Ja see on ilmselt põhjuseks, miks auto ei käi vahepeal ei peast ei persest

Pilt
Vasta