opel omega 2,5 bens...risto

Klubi külastajate autod. Nendest pildid ja info.
risto
Huviline
Postitusi: 458
Liitunud: 28 Dets 2008 20:09
Asukoht: tartu/turku
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: opel omega 2,5 bens...risto

Postitus Postitas risto »

arska kirjutas:pole paha,päris hästi on välja tulnud!aga mis sugused sul silmas on olnud siis need 3,0 et tahad ehitada kiireks masinaks ja mis sul selle kiiruse al nagu plaanis on teha selle mootoriga?
Plaanis otsida 3,0 omega a ja sellest ehitada midagi kiiret ja sportliku. Käin Eestis iga paari kuu tagant ja siis oleks ju hea omega käima panna ja kuskile rajale või lennuväljale minna kiiremaid ringe tegema..
Kui auto leian kunagi,siis tööjärjekord oleks umbes selline: Auto saada võimalikult kergeks.Klaasid plekside vastu,sisu välja visata ja sisse korv istmed,sportrool, sportvedrustus jne.
3,0r6 liigutab seda kergemat keret suht hästi arvan,aga kui mingi aeg tekib tunne,et tahaks kiiremat ja raha jagub,siis läheks turbo peale jne.pihustid,nukkvõll,bensupump,väljalase,sisselase.. 130kw mootorist 200kw pole probleem,niiet kepsud,kolvid jäävad originaalid.
Vot,aga need kõik alles mõtted,sest Eestist suht võimatu hetkel doonorit leida
Omega3
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: opel omega 2,5 bens...risto

Postitus Postitas Omega3 »

Kas see verbrauch on keskmine küttuse kulu?On seda palju?Mul 2,0 100kw võttis talvise sõiduga 11,6 keskmiselt:)
risto
Huviline
Postitusi: 458
Liitunud: 28 Dets 2008 20:09
Asukoht: tartu/turku
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: opel omega 2,5 bens...risto

Postitus Postitas risto »

Omega3 kirjutas:Kas see verbrauch on keskmine küttuse kulu?On seda palju?Mul 2,0 100kw võttis talvise sõiduga 11,6 keskmiselt:)
Mul hetkel lühikesed otsad enamasti ja kerge jalaga ma just ei ole.Kui mingit mega öko sõitu teha,siis saan keskmise umbes 10l/100km..see on minule täielik piin nii sõita..
Kuigi jah,omega suht janune auto.. mul oli vahepeal v8 mootoriga bmw e39 ja see võttis sama palju nagu omega,aga oli tunduvalt kiirem auto.
S6rulane
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: opel omega 2,5 bens...risto

Postitus Postitas S6rulane »

Omega3 kirjutas:Kas see verbrauch on keskmine küttuse kulu?On seda palju?Mul 2,0 100kw võttis talvise sõiduga 11,6 keskmiselt:)
Sa vist pole ka kerge jalaga, mul sama motoga ja keskmiseks on nõka alla 8l/100, seal siis linna sõitu üsna palju. :wink:
risto
Huviline
Postitusi: 458
Liitunud: 28 Dets 2008 20:09
Asukoht: tartu/turku
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: opel omega 2,5 bens...risto

Postitus Postitas risto »

S6rulane kirjutas:
Omega3 kirjutas:Kas see verbrauch on keskmine küttuse kulu?On seda palju?Mul 2,0 100kw võttis talvise sõiduga 11,6 keskmiselt:)
Sa vist pole ka kerge jalaga, mul sama motoga ja keskmiseks on nõka alla 8l/100, seal siis linna sõitu üsna palju. :wink:
Reaalselt alla 8l sajale ja 2,5 v6.. ei usu sind :D
S6rulane
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: opel omega 2,5 bens...risto

Postitus Postitas S6rulane »

risto kirjutas:
S6rulane kirjutas:
Omega3 kirjutas:Kas see verbrauch on keskmine küttuse kulu?On seda palju?Mul 2,0 100kw võttis talvise sõiduga 11,6 keskmiselt:)
Sa vist pole ka kerge jalaga, mul sama motoga ja keskmiseks on nõka alla 8l/100, seal siis linna sõitu üsna palju. :wink:
Reaalselt alla 8l sajale ja 2,5 v6.. ei usu sind :D
Ma ikka mõtlen Omega3 näidet 2.0 100kw kohta :D
risto
Huviline
Postitusi: 458
Liitunud: 28 Dets 2008 20:09
Asukoht: tartu/turku
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: opel omega 2,5 bens...risto

Postitus Postitas risto »

ok :lol:
Omega3
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: opel omega 2,5 bens...risto

Postitus Postitas Omega3 »

S6rulane kirjutas:
Omega3 kirjutas:Kas see verbrauch on keskmine küttuse kulu?On seda palju?Mul 2,0 100kw võttis talvise sõiduga 11,6 keskmiselt:)
Sa vist pole ka kerge jalaga, mul sama motoga ja keskmiseks on nõka alla 8l/100, seal siis linna sõitu üsna palju. :wink:

Kus juures seda täiesti tavalise ,rahuliku sõidustiiliga,küll on külmamootoriga lühikesed otsad sõita kuid siiski palju vist kuidagi ikka?
risto
Huviline
Postitusi: 458
Liitunud: 28 Dets 2008 20:09
Asukoht: tartu/turku
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: opel omega 2,5 bens...risto

Postitus Postitas risto »

Omega teenis end väga hästi. Läbitud sai aastaga u 65000t km..Remondile läks vaid 17 euri ja see kulus piduriklotsidele. Täna müüsin auto ära ja uus omanik on väga rahul..vb teeb autost siia ka uue teema.. võib siis selle teema lukku panna ja mõnusat reede õhtut Omega omanikele!
Q-tok
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: opel omega 2,5 bens...risto

Postitus Postitas Q-tok »

Lukustatud! ;)
risto
Huviline
Postitusi: 458
Liitunud: 28 Dets 2008 20:09
Asukoht: tartu/turku
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: opel omega 2,5 bens...risto

Postitus Postitas risto »

Palusin eile Qtokil teema uuesti avada,sest ostsin oma auto tagasi..Teise omaniku käes oli ainult nädal..
Nüüdseks tegin autost diisli,kuna mulle tuleb küte nii hea hinnaga kätte..Kogu ümberehituse tegin üksi ja läks umbes 3 päeva..
paar udust pilti ka
Pilt
Pilt
risto
Huviline
Postitusi: 458
Liitunud: 28 Dets 2008 20:09
Asukoht: tartu/turku
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: opel omega 2,5 bens...risto

Postitus Postitas risto »

Selle talve rehvid on 185/65/15..suht jube näeb välja,aga pidamine super..diisliga sõidetud esimesed 5000km ja toimib korralikult..millalgi peaks minema arki ka näitama.
Pilt
risto
Huviline
Postitusi: 458
Liitunud: 28 Dets 2008 20:09
Asukoht: tartu/turku
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: opel omega 2,5 bens...risto

Postitus Postitas risto »

Pole aastake juba siia midagi kirjutanud :) ..auto on elus ja toimib hästi! diisliga sõidetud nüüdseks üle 30 000km..mootoriga probleeme ei ole olnud..vahetatud esimesed klotsid ja õli vahetus paar korda..tehniliselt pole rohkem midagi lagunenud..läbitud autoga kokku u 100 000 ja sillad veel vaiksed..
Lisandunud:
toonklaas
tuulesuunajad
omegaclub kleepsud
taha irmscheri tiib
taha ovaalid,esimeset uste kõlarid vahetatud ja võimsam pioneeri makk.
talveks sai ette kruvitud lisakaugtuled(ööst sai päev :wink: )
sisemised valgustused ledid
puitrool
vb midagi veel,aga ei meenu hetkel..mingi päev teen värskemaid pilte ka juurde..siin üks kiire klõps
Pilt
täistuled
Pilt
Westcoast
Huviline
Postitusi: 681
Liitunud: 13 Nov 2011 21:22
Asukoht: Pärnu
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: opel omega 2,5 bens...risto

Postitus Postitas Westcoast »

tuled ikka õigel kaugusel on? 40cm kauguseni vms tulede äärest alates on lubatud hoiustada vähemalt minule pärnu võmmarid selle selgeks tegid kui audil hellad ees olid :?: :)
Olnud rallikad: Audi 100, Opel Omega b sport, BMW 530d, Audi a6 2,5 tdi,Opel Omega 2,5 dti
Hetkel: Mercedes-Benz s320
risto
Huviline
Postitusi: 458
Liitunud: 28 Dets 2008 20:09
Asukoht: tartu/turku
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: opel omega 2,5 bens...risto

Postitus Postitas risto »

Westcoast kirjutas:tuled ikka õigel kaugusel on? 40cm kauguseni vms tulede äärest alates on lubatud hoiustada vähemalt minule pärnu võmmarid selle selgeks tegid kui audil hellad ees olid :?: :)
ei tea sellest seadusest midagi ja võmmid ei ole midagi kobisenud...arvan et jäävad lubatud kaugustesse..pärnu võmmidel vast igav seal ja siis otsivad keda norida saaks! kevadel võtan nagunii eest ära need ja vahetan depo luubid hellade vastu.
Vasta