Opel Omega Business 2.5 V6 125kW "Omega99"

Klubi külastajate autod. Nendest pildid ja info.
Kasutaja avatar
Marcouver
Huviline
Postitusi: 1007
Liitunud: 02 Mär 2009 16:26
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Opel Omega Business 2.5 V6 125kW "Omega99"

Postitus Postitas Marcouver »

Omega99 kirjutas:Tervist, opel nüüd minu käes ja vaikselt ehitan edasi seda, plaanis on teha sportväljalase, keretööd tuleb ära teha, möningad puksid ka ära vahetada ja siis peaks saipiss pill olema :D :D
paneks paar pilti ka aga ei jaga matsu mis moodi neid siia toppida saab :lol:
Kui teed teemat, siis üleval on valik "Img" vajutad sinna peale siis tuleb sul selline asi: ja kahe nende asja vahele paned pilti aadressi
[img]pildi%20aadress[/img] Et kui tahad pilti üles laadida, siis näiteks http://www.imageshack.us" onclick="window.open(this.href);return false; laed ülesse ja siis vajutad pilti peale, ja siis parema klahviga valid "kopeeri pildi aadress" ja selle paned siis [img]pildi%20aadress%20siia[/img] :wink:
Irmscher Omega 3.0 MV6
Ostan:
*Tagumist soojendusega nahkistet
*FL el. klapitavaid küljepeegleid
*Tagumist käetuge topsihoidjaga
Omega99
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Opel Omega Business 2.5 V6 125kW "Omega99"

Postitus Postitas Omega99 »

Pilt
Pilt
Omega99
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Opel Omega Business 2.5 V6 125kW "Omega99"

Postitus Postitas Omega99 »

Tervist, vahelduseks väike uuendus :
jõudsin väljalaske sportlikumaks teha, kuid midagi head seal küll ei ole :D Siis tuli möte, et tahaks teist autot, valisin omale auto välja juba ja oleks teinud vahetuse aga vahetusepäeval mötlesin et laseks veel viimast korda platsil peeneks... see ei olnud väga hea möte, mootor hakkas igast august heitgaase välja ajama(sinist), arvatavasti kolviröngad läksid... mootoriremonti ei viitsinud tegema hakata ja mötlesime et lihtsam oleks uus mootor osta, uue mootori sain söbra käest 70 euriga ( mootor pidavat olema 126 000. läbisöiduga 96.a. ) Mootorivahetusega olen juba algust teinud vana mootor on maas ja uus peal aga köik juhtmed ja muud jubinad on külge panematta, veel ei tea kas mootor ikka töötab, see nv loodan valmis saada, panen möne pildi ka kui hakkama saan :D
Image
Image
Image
Omega99
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Opel Omega Business 2.5 V6 125kW "Omega99"

Postitus Postitas Omega99 »

uus mootor selline siis:
Image
Omega99
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Opel Omega Business 2.5 V6 125kW "Omega99"

Postitus Postitas Omega99 »

Nonii, saime uue mootori tööle, aga normaalselt see küll ei tööta, kohapeal läheb ilusti pöördesse aga söites hakkab puterdama ja on väga uimps, vb viga selles et ei vahetanud süüteküünlaid ära... need olid 2 aastat seisnud seal mootoris :D siis jäid ühendamatta 2 detonatsiooni andurit... sellest vist ka mootori tuli särab.. pistukud ei klappinud, mootor vast ikka vanem. Proovin küünlad ära vahetada ja pistikud kuidagi kokku aretada eks siis näis :D :D
Omega99
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Opel Omega Business 2.5 V6 125kW "Omega99"

Postitus Postitas Omega99 »

tervist, nüüd on opel enamps-vähemps korras, mootor funksib ja käivitub ilusti.
Üks asi on, salongi ei puhu mitte üldse sooja, vahetasin kolmik kraani, tegin lisaveepumba korda, aga ikkagi ei lähe, lödvikud on köik kuumad kui mootor töötab ( ka need 2 väiksemat mis salongi lähevad ). Veepump hakkab sooja mootoriga undama aga ei usu et see seda praegu möjutab. Kas kuskil vöib olla mingi klapp mis sooja öhku kinni hoiab ja ei avane ? Muidu puhur töötab ilusti.
Jürts
Omegaclub juhatus
Postitusi: 3201
Liitunud: 02 Okt 2007 19:10
Auto: omega 2,5 DTI 2002 a
Asukoht: Jõhvi
Tänanud: 69 korda
Tänatud: 78 korda

Re: Opel Omega Business 2.5 V6 125kW "Omega99"

Postitus Postitas Jürts »

Omega99 kirjutas:tervist, nüüd on opel enamps-vähemps korras, mootor funksib ja käivitub ilusti.
Üks asi on, salongi ei puhu mitte üldse sooja, vahetasin kolmik kraani, tegin lisaveepumba korda, aga ikkagi ei lähe, lödvikud on köik kuumad kui mootor töötab ( ka need 2 väiksemat mis salongi lähevad ). Veepump hakkab sooja mootoriga undama aga ei usu et see seda praegu möjutab. Kas kuskil vöib olla mingi klapp mis sooja öhku kinni hoiab ja ei avane ? Muidu puhur töötab ilusti.
Salongiradikas umbes,mis muud.
Kleebiste omandamise,või klubiga liitumise soovi korral pöörduda minu poole läbi priva,või helistades 56643833.
MegaHabe
Klubiliige
Postitusi: 1976
Liitunud: 02 Mai 2006 13:08
Asukoht: lääne-virumaa tapa 55903622
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 7 korda

Re: Opel Omega Business 2.5 V6 125kW "Omega99"

Postitus Postitas MegaHabe »

Selle kapotaga nääb see B hea vällja, enda oma peaks sarnane tulema 8)
MInu õigekiri ei kuulu komenteerimisele!!!!!
http://www.youtube.com/watch?v=kFBVY8oH83A
rollu89
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Opel Omega Business 2.5 V6 125kW "Omega99"

Postitus Postitas rollu89 »

Eesti on ikka väike :D

Nimelt on see omega nüüd üle aasta minu juures vedelenud..

Ja see juhtmetejura mis sul seal käetoe all oli.. See on taksomeetri mingi süsteem :D

Samuti leidsin ka tagaukse seest mingi takso kasutamise reeglid, tubli takso on kunagi olnud :D

Kes kapotti tahab, siis see on veel täies hiilguses olemas, istmed on mul enda igapäevases sõiduriistas :)
Kasutaja avatar
Jospa
Klubiliige
Postitusi: 3806
Liitunud: 31 Mai 2007 22:42
Asukoht: Tartu linn
Tänanud: 106 korda
Tänatud: 84 korda

Re: Opel Omega Business 2.5 V6 125kW "Omega99"

Postitus Postitas Jospa »

Video peale ei hakka parem midagi ütlema aga see seisupiduri all olev kaabel on tõenäoliselt telefoni oma, see mis mul puudu on. Mul on telefon olemasaga see kaabel ja box on puudu.
Jürts
Omegaclub juhatus
Postitusi: 3201
Liitunud: 02 Okt 2007 19:10
Auto: omega 2,5 DTI 2002 a
Asukoht: Jõhvi
Tänanud: 69 korda
Tänatud: 78 korda

Re: Opel Omega Business 2.5 V6 125kW "Omega99"

Postitus Postitas Jürts »

Seda omega99 kasutajat pole enam olemaski :)
Kleebiste omandamise,või klubiga liitumise soovi korral pöörduda minu poole läbi priva,või helistades 56643833.
omega99
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Opel Omega Business 2.5 V6 125kW "Omega99"

Postitus Postitas omega99 »

soh :o
Vasta