Opel Omega 2.5TD Mariom

Klubi külastajate autod. Nendest pildid ja info.
mariom
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Opel Omega 2.5TD Mariom

Postitus Postitas mariom »

Pool aastat lihtsalt sõitmist ja nüüd enne ülevaatust 242 euri eest remondikulu:P (puksid,piduriklotsid,uus summuti+veel mõned jubinad:) ja uued rehvid:P
Otsustasin lõpuks müügist loobuda kuna auto läks ülevaatuselt ilusti läbi v.a toon mis ees oli... roostet ka ainult parempoolse tagatiiva ääres veic mis sai ka eemaldatud. Teeninduses õeldi ka et auto väga korralik:) lisaks pole poole aasta jooksul pidanud kordagi kütet ostma, kuna suurel autol niipalju "ülejääke" et saab kõik sõidud ilusti ära teha:P

Tahan õelda sellega seda, et loobun auto müügist mis mul vahepeal plaanis on ja ehitan natuke edasi(niipalju kui kiirest elust aega üle jääb)
1. Muusikat natuke uuendada(kes tahab originaal makki+cd poksi siis võime diili teha)
2. Esitulede vahetus+xenon pirnid(lähi,kaug ja vb ka udutuled)
mariom
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Opel Omega 2.5TD Mariom

Postitus Postitas mariom »

leidsin sellised istmed:
Pilt
Pilt
Pilt

Kirjas et opel omega B/C carvan mv6 irmscer istmed? kas need saab panna sisse B carvani et mälud ka töötaks?
vivaldi
Huviline
Postitusi: 1127
Liitunud: 12 Jaan 2008 20:10
Asukoht: Pärnu
Tänanud: 0
Tänatud: 5 korda

Re: Opel Omega 2.5TD Mariom

Postitus Postitas vivaldi »

Liikuma panemine on kõige lihtsam, aga mälude puhul tuleb juhtmetega rohkem mässata. Nimelt diislitel mina ei ole veel näinud mälu valmidust.
MB W211 E320CDI, Opel Omega B C20NE
arska
Huviline
Postitusi: 1640
Liitunud: 23 Sept 2009 18:02
Asukoht: seal kus jope ripub +358400617139
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Opel Omega 2.5TD Mariom

Postitus Postitas arska »

sellega tuleb yks aju ragistamine,ma omale panin ka kunagi el istmed sisse ja sain juhi istmega maadelda päris hästi kuna seal all on se elektroonika karp skeemiga mis juhib k6iki mälu asju,asi ole veel selles et minu masinal oli valmidus juhtmestikus ainult selline et oli kaks kahe juhtmega pistikut et istme sooiendus ja yhe el istme mootori jaoks pistik,aga l6puks sai seal juhtmetega mässatud ja sillatud ja 6nneks nyyd toimib ikka k6ik minu meelest,aga edu sullegi nende istmete installimisega ja yhendamisega,tunduvad korralikud istmed olevat ikka!
Image
Kasutaja avatar
oskaja
Klubiliige
Postitusi: 756
Liitunud: 13 Okt 2008 17:49
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 26 korda

Re: Opel Omega 2.5TD Mariom

Postitus Postitas oskaja »

mul on selle "pemmi" antenni kohta küsimus, et kas töötab normaalselt? oma autole oleks ka antenni vaja aga sissepoole liimitavate vastu mul usku pole (2 erinevat olnud ja ei võta raadiot peaaegu üldse) ning mingit pikka orki ei taha õue ka panna. selline väike uim, kui ta sagedusi hästi ja kaugelt võtab, oleks täitsa hea.
mariom
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Opel Omega 2.5TD Mariom

Postitus Postitas mariom »

oskaja kirjutas:mul on selle "pemmi" antenni kohta küsimus, et kas töötab normaalselt? oma autole oleks ka antenni vaja aga sissepoole liimitavate vastu mul usku pole (2 erinevat olnud ja ei võta raadiot peaaegu üldse) ning mingit pikka orki ei taha õue ka panna. selline väike uim, kui ta sagedusi hästi ja kaugelt võtab, oleks täitsa hea.
mul see automaailma oma ja võtab sama hästi kui see originaal, või isegi paremini, kuna mul originaal otsast katki oli veits, niiet ei oska võrrelda.
mariom
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Opel Omega 2.5TD Mariom

Postitus Postitas mariom »

Sain tuled täna kätte:)

kuna sain alles külge siis ei saanud häid pilte teha veel...
Pilt
Pilt

Ostsin endale uue korraliku fotoka ka...aga ei oska veel häid pilte teha...eks homme päeval üritan natukene paremaid pilte teha;)

Ja tuledel on üks jama:( kirjas et lähituled h1 ja kaugtuled h7...aga mõlemad on h7 pesad ja pistikud...ja ma tellisin juba endale h1 xenonid:(
Keegi neid ära ei taha osta? võiksin panna muidugi udukatesse aga tahan udukatesse kollaseid xenoneid tellida...
Nähtavus on nagu öö ja päev!!! lausa lust öösel sõita:P
MegaHabe
Klubiliige
Postitusi: 1976
Liitunud: 02 Mai 2006 13:08
Asukoht: lääne-virumaa tapa 55903622
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 7 korda

Re: Opel Omega 2.5TD Mariom

Postitus Postitas MegaHabe »

Alumise tule pilt väga super, usu mind :wink:
Kenad tuled vaat, et siis nina hästi valvad, et seda keegi eest ää ei sõida 8)
MInu õigekiri ei kuulu komenteerimisele!!!!!
http://www.youtube.com/watch?v=kFBVY8oH83A
mariom
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Opel Omega 2.5TD Mariom

Postitus Postitas mariom »

Tegin paar klõpsu ka valge käes.

Pilt
Pilt
Pilt
Pilt

Kuna paremal uksel oli CD märk puudu ja seda saada polnud tellisin need:)
Pilt


rohkem pilte tegemistest:
http://public.fotki.com/Dasiil/opel/" onclick="window.open(this.href);return false;
Viimati muutis mariom, 13 Aug 2011 11:33, muudetud 1 kord kokku.
arska
Huviline
Postitusi: 1640
Liitunud: 23 Sept 2009 18:02
Asukoht: seal kus jope ripub +358400617139
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Opel Omega 2.5TD Mariom

Postitus Postitas arska »

päris edevad tuled,ei oleks uskunutki,isegi nillinud neid gupist aga ei ole julgenud osta neid,väga viis 6htusel ajal eriti!
Image
mariom
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Opel Omega 2.5TD Mariom

Postitus Postitas mariom »

Pidasin siin nõu proffesionaalidega kes on juba aastaid autodesse muusikat ehitanud.
Soovitati mulle seda makki esialgu.
http://www.extremeaudio.de/gb/autoradio ... 12-ri.html
Makk kvaliteedi põhi:)
esmaspäeval makk kohal, kuigi originaal kõlarid nii läbi omadega, et midagi head vist esialgu loota pole.
Järgmine kuu tellin esialgu esimestesse ustesse kõlarid ka ära...


Auto esmaspäeval vahatamisse ja poleerimisse:) kuna jutte suht palju peal ja rooste eemaldamisest värvi laigud veel tegematta.
mariom
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Opel Omega 2.5TD Mariom

Postitus Postitas mariom »

arska kirjutas:päris edevad tuled,ei oleks uskunutki,isegi nillinud neid gupist aga ei ole julgenud osta neid,väga viis 6htusel ajal eriti!
gupist ära neid kindlasti telli:D 100 euri lambist rohkem maksta...
mariom
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Opel Omega 2.5TD Mariom

Postitus Postitas mariom »

Tegin täna ausa diili :P
sain ühe kuuspaki eest endale h7 xenonid:P muidugi vanade suurte plokkidega aga omegal seal kapoti all ruumi kül :D

mõned pildid:
Pilt
Pilt
Pilt
mariom
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Opel Omega 2.5TD Mariom

Postitus Postitas mariom »

makk kah siis käes ja sees autos...
Pilt

kuigi väike jama:( kui võtme välja võtad siis raadiokanalid nullis:S ei tea kas peab hakkama akult uut juhet vedama või on seal olemas midagi?
mariom
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Opel Omega 2.5TD Mariom

Postitus Postitas mariom »

Keijo kirjutas:Seal peaks mingi punase - kollase juhtme teema olema. Peaks olema lihtsalt ümbertõstetavad nad kah.
Oligi nii:) panin punase kollasega ja kollase punasega kokku ja toimib:)
Vasta