Chandleri 3.0 omega B

Klubi külastajate autod. Nendest pildid ja info.
chandler
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Chandleri 3.0 omega B

Postitus Postitas chandler »

Hetkel on vahetatud vaikselt salongi valgus ledide vastu :P
kaks salongi valgustus lampi oli ka katki, sai ka need korda tehtud
ja ootan pikkisilmi teisi kellasid, siis armatuuris väike muudatus :)
chandler
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Chandleri 3.0 omega B

Postitus Postitas chandler »

Marko540 kirjutas:Vana irmcheri stangesse läheb hella micro või vaata mingi odavam pläust, kuidas rahakott kinnitab, suurt vahet vist pole, ei valgusta nknk midagi erilist se udutuli lõppkokkuvõttes! :lol:
ahjaa ja leidsin ka udukad stangesse. hetkel kestad aint kapis ootel ja ootavad sisu, siis saaks need ka paika panna
Kasutaja avatar
Marcouver
Huviline
Postitusi: 1007
Liitunud: 02 Mär 2009 16:26
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Chandleri 3.0 omega B

Postitus Postitas Marcouver »

Üli nitsekas! :wink:
Irmscher Omega 3.0 MV6
Ostan:
*Tagumist soojendusega nahkistet
*FL el. klapitavaid küljepeegleid
*Tagumist käetuge topsihoidjaga
chandler
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Chandleri 3.0 omega B

Postitus Postitas chandler »

tekkis selline küsimus, et mis klapp või ventiil see selline on???
mingi kerge õhuliikumine seal igatahes toimub...
Pilt
jeef
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Chandleri 3.0 omega B

Postitus Postitas jeef »

ei tea täpselt mida see teeb aga sull seal paremal otsik ära murtud ja kui mootor käib siis see imeb õhku sisse.
chandler
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Chandleri 3.0 omega B

Postitus Postitas chandler »

no ja ta imes nagu sealt alt kus see kõigepeenem toru on. avastasin et kapoti all midagi sisises, siis selguski et seal see peeniku voolik katki. aga mingeid muutusi küll ei täheldanud nagu töös..
Tim
Huviline
Postitusi: 2594
Liitunud: 26 Nov 2008 21:57
Asukoht: Muhu
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Chandleri 3.0 omega B

Postitus Postitas Tim »

Kas piduri vaakumvõimendi voolik see ei saa olla...(suundub millegipärast pidurivõimendi taha).Kui samasugune asi aga pidurivõimendi esiküljel kah on,siis ei saa see vaakumvõimendi toru olla.
Tagavedu,kindel edu!
107kw caravan.Man+LSD
Adi King
Huviline
Postitusi: 309
Liitunud: 15 Apr 2008 20:01
Asukoht: Saaremaa, Kuressaare
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Chandleri 3.0 omega B

Postitus Postitas Adi King »

Ka minul oli see puruks, tegi kerget susinat, teeninduses liimiti kokku tagasi, sel ajal kui see puruks oli pole küll mingit erinevust märkanud auto töös, töötas ikka täpselt sama moodi.
Opeli fänn
BMW e60 530d 170kw.
chandler
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Chandleri 3.0 omega B

Postitus Postitas chandler »

Kusjuures mõtlesin et peaks vaatama järgi täpselt. sest see peenike voolik mis seal alla on ühendatud see jookseb kuhugi salongi filtri juurde..
chandler
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Chandleri 3.0 omega B

Postitus Postitas chandler »

küsiks veel sellise asja kohta, et mis? parempoolses lõdvikus nagu mingi tegevus toimub, aga vasakus lõdvikus ei toimu midagi ja mingi pistik jookseb ka sinna külge
ja kas tsirkulatsioonipumbas peab olema pidev vool? kui peab, aga ei ole, siis mida või kus kohast kontrollida?
Pilt
chandler
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Chandleri 3.0 omega B

Postitus Postitas chandler »

vahepeal siis esisilla suurem remont tehtud:
uued õõtsapuksid, pikk roolilatt, kondid mõlemad jne. siis juhipoolne amordipadi ülemine vahetatud ja peale seda kõike ka sillastend, et kõik jälle paigas oleks.
tänu aleksile vahetatud ka mootoris termostaat ja klapikambrikaane tihendid.Nüüd veel ootamas atm kasti õli, tihendi ja filtri vahetus, lisaks tahas ka ära vahetada õhufiltrid.
Loodan varsti leida ka sobivad suvekad, siis saab jälle 17"valud alla keerata :)
arska
Huviline
Postitusi: 1640
Liitunud: 23 Sept 2009 18:02
Asukoht: seal kus jope ripub +358400617139
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Chandleri 3.0 omega B

Postitus Postitas arska »

se klapike on minu mäletamist mööda selle egar systemiga v6i selle el mootoriga mis on juhi pool esi stange sees,mingi 6ju mootor mis käima panemisel teeb paljudel haiget häält,yhe s6naga yks roheliste poolt leiutatud.
Image
arska
Huviline
Postitusi: 1640
Liitunud: 23 Sept 2009 18:02
Asukoht: seal kus jope ripub +358400617139
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Chandleri 3.0 omega B

Postitus Postitas arska »

chandler kirjutas:tekkis selline küsimus, et mis klapp või ventiil see selline on???
mingi kerge õhuliikumine seal igatahes toimub...
Pilt
se minu meelest lähepki piduri v6imendisse,osadel mudelitel on selle torukese kyljes kaks vaakum voolikut ja osadel on yks,minu meelest erinevus on selles kas masinal on kont peal v6i ei,vähemalt nii ma olen ise oma pilguga aru saanud kui ma olen erinevaid v6 omegaid vaadanud ja uurinud.
Image
chandler
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Chandleri 3.0 omega B

Postitus Postitas chandler »

arska kirjutas:
chandler kirjutas:tekkis selline küsimus, et mis klapp või ventiil see selline on???
mingi kerge õhuliikumine seal igatahes toimub...

se minu meelest lähepki piduri v6imendisse,osadel mudelitel on selle torukese kyljes kaks vaakum voolikut ja osadel on yks,minu meelest erinevus on selles kas masinal on kont peal v6i ei,vähemalt nii ma olen ise oma pilguga aru saanud kui ma olen erinevaid v6 omegaid vaadanud ja uurinud.
sellest sain jah juba ise ka aru, ja see peenike voolik seal all jookseb ja sinna salongi filtri juurde kusagil. sinna jookseb neid rohkem kokku ka.
ja see egr teema ja heitgaasidega seotud. pm kui klapp ei tööta pole vist hullu...
arska
Huviline
Postitusi: 1640
Liitunud: 23 Sept 2009 18:02
Asukoht: seal kus jope ripub +358400617139
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Chandleri 3.0 omega B

Postitus Postitas arska »

ei ole midagi hullu,mootori tööd se ei tohiks segada,ainuke asi et se vidin v6ib m6iutada ylevaatusel kui se ei toimi.
Image
Vasta