Jutunurk(räägi millest tahad,kuid foorumireeglid kehtivad)

Kõik mõtted ja arutelud klubi külalistele ja mitte klubilistele
Vasta
Kasutaja avatar
Tomzz
Administraator
Postitusi: 2266
Liitunud: 24 Jaan 2010 12:13
Auto: Ainult head autod😎
Asukoht: P.ä.r.n.U
Tänanud: 91 korda
Tänatud: 78 korda

Re: Jutunurk(räägi millest tahad,kuid foorumireeglid kehtiva

Postitus Postitas Tomzz »

Just, kuid siit ka küsimus et kas mv6 ja 100 kw el on need kraanid samad? SEESUUR , et kuju ja on täpselt identne :?
Old Opels Never Die,They Just Go FASTER!
Y32SE + LSD manu/3,2 ATM /3.0 manu
Kasutaja avatar
Tomzz
Administraator
Postitusi: 2266
Liitunud: 24 Jaan 2010 12:13
Auto: Ainult head autod😎
Asukoht: P.ä.r.n.U
Tänanud: 91 korda
Tänatud: 78 korda

Re: Jutunurk(räägi millest tahad,kuid foorumireeglid kehtiva

Postitus Postitas Tomzz »

Tomzz kirjutas:Just, kuid siit ka küsimus et kas mv6 ja 100 kw el on need kraanid samad? SEESUUR , et kuju ja on täpselt identne :?
Ps! Ise küsisin, ise vastan. Autoladu.ee andmetel on need ühed ja samad. Seega see millel siis kliimapeal on ka selline jubin seal vahel. :)
Old Opels Never Die,They Just Go FASTER!
Y32SE + LSD manu/3,2 ATM /3.0 manu
Armis
Klubiliige
Postitusi: 420
Liitunud: 05 Apr 2009 19:26
Asukoht: Koht päikese all
Tänanud: 10 korda
Tänatud: 4 korda

Re: Jutunurk(räägi millest tahad,kuid foorumireeglid kehtiva

Postitus Postitas Armis »

Tomzz kirjutas:
Tomzz kirjutas:Just, kuid siit ka küsimus et kas mv6 ja 100 kw el on need kraanid samad? SEESUUR , et kuju ja on täpselt identne :?
Ps! Ise küsisin, ise vastan. Autoladu.ee andmetel on need ühed ja samad. Seega see millel siis kliimapeal on ka selline jubin seal vahel. :)
Tubli!!!! Võid purgist nüüd küpsist võtta!!! :mrgreen:
Kasutaja avatar
Tomzz
Administraator
Postitusi: 2266
Liitunud: 24 Jaan 2010 12:13
Auto: Ainult head autod😎
Asukoht: P.ä.r.n.U
Tänanud: 91 korda
Tänatud: 78 korda

Re: Jutunurk(räägi millest tahad,kuid foorumireeglid kehtiva

Postitus Postitas Tomzz »

:mrgreen: võetud juba!
Old Opels Never Die,They Just Go FASTER!
Y32SE + LSD manu/3,2 ATM /3.0 manu
ultimaco
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Jutunurk(räägi millest tahad,kuid foorumireeglid kehtiva

Postitus Postitas ultimaco »

12 peva veel siis võib jälle minu oomi kahh liikumas näha :D
Kasutaja avatar
AnvarV
Üldmoderaator
Postitusi: 1011
Liitunud: 17 Juul 2012 22:24
Asukoht: Rakvere/Tallinn
Tänanud: 15 korda
Tänatud: 84 korda

Re: Jutunurk(räägi millest tahad,kuid foorumireeglid kehtiva

Postitus Postitas AnvarV »

See oli meie klubi omega onju?
Pilt
http://auto.motors24.ee/vehicles/372674 ... =price.ASC" onclick="window.open(this.href);return false;

Tahaks teada kelle oma. ;) ;)
MegaHabe
Klubiliige
Postitusi: 1976
Liitunud: 02 Mai 2006 13:08
Asukoht: lääne-virumaa tapa 55903622
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 7 korda

Re: Jutunurk(räägi millest tahad,kuid foorumireeglid kehtiva

Postitus Postitas MegaHabe »

Äkki keegi tahab omale osta sihukest pilli.
Lisa info 55903622 või PS
Pilt
MInu õigekiri ei kuulu komenteerimisele!!!!!
http://www.youtube.com/watch?v=kFBVY8oH83A
ultimaco
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Jutunurk(räägi millest tahad,kuid foorumireeglid kehtiva

Postitus Postitas ultimaco »

muidugi ei tea kas õige koht... kuid kui kellelgile pakutakse 2.5V6 mootorit ja (automaat)käimakasti või diffreid äkki oleks võimalik ka mulle sellest teada anda sest nv käisid meie töömail rotid kes viisid ära mootori koos käimakastiga ja diffrid... igatahes tänud ette... muidugi võib veel päästa 1 videosalvestis aga ei tea kas seal midagi tpselt ka näha on.... juhtus siis asi reedest kuni esmaspäeva hommikuni vahemikus...

56941211
meduus
Huviline
Postitusi: 530
Liitunud: 23 Sept 2009 15:59
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Jutunurk(räägi millest tahad,kuid foorumireeglid kehtiva

Postitus Postitas meduus »

ultimaco kirjutas:muidugi ei tea kas õige koht... kuid kui kellelgile pakutakse 2.5V6 mootorit ja (automaat)käimakasti või diffreid äkki oleks võimalik ka mulle sellest teada anda sest nv käisid meie töömail rotid kes viisid ära mootori koos käimakastiga ja diffrid... igatahes tänud ette... muidugi võib veel päästa 1 videosalvestis aga ei tea kas seal midagi tpselt ka näha on.... juhtus siis asi reedest kuni esmaspäeva hommikuni vahemikus...

56941211
Valus loodan et rotid ikka kätte saad.
Sõidukite kliima/ konditsioneeri täitmine ja kontroll Tallinnas.

56997null0seitse
Westcoast
Huviline
Postitusi: 681
Liitunud: 13 Nov 2011 21:22
Asukoht: Pärnu
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Jutunurk(räägi millest tahad,kuid foorumireeglid kehtiva

Postitus Postitas Westcoast »

No kui mõni peedu müüa pakub mulle ju siis kütan lõuga ja toon need sulle tagasi aga vaevalt
Olnud rallikad: Audi 100, Opel Omega b sport, BMW 530d, Audi a6 2,5 tdi,Opel Omega 2,5 dti
Hetkel: Mercedes-Benz s320
Black66
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Jutunurk(räägi millest tahad,kuid foorumireeglid kehtiva

Postitus Postitas Black66 »

Täna jõudsin juba Opeli, või õigemini BMW diisli peale vihastada. Olgugi et juba 4. auto selle diiselmootoriga. :D
Kütust oli paagis umbes 15l ja no tee mis tahad, parklas ketrad ennast haigeks ja saad 10m sõita ning sureb välja. Nii mitu korda ja kuna alles 3. päeva auto omanik, siis ega ju kõiki viperusi ei tea. Igatahes parkisin auto maja ette ära ja mõtlesin et küll homme tangin, nii vähe seda kütust ju kah ei ole. Õhtul ikka mõtlesin et lähen tangin täna ära, ei viitsi hommikul trallida. Ja no ei lähe külmast peast kah käima, suure ketramise tulemusena läks siis käima. Siis oli mul selge kah, et etteande pumba O-tihend on läbi ilmselt ja ega eelmine omanik vaikis selle ilusti maha ning näitas mulle autot 50l kütusega ja ise sain kätte umbes 35l kütusega. Sain siis kalonka alla ära ja nii kui gaasi maha lasin, suri jälle välja. Lasin siis 40l paaki, sest tean, et kui tihend on väsinud, siis alla 20l hakkab see jama pihta. Sain suure ketramise tulemusena käima, sõitsin koju ära (umbes 5km) ja maja juures käivitus juba iga mats ja ei surnud välja kah.

Vat sulle siis autoärikaid, oleks võinud ikka sellest veast mulle rääkida, see 2€ maksva O-tihendi vahetus võtab mul aega maksimum tund ja siis joon kah 2 korda kohvi selle aja jooksul. Aga ei, vaja ikka vassida. Hea et veel kuskile metsavahele ei jäänud. :|
Kasutaja avatar
offkicker
Huviline
Postitusi: 145
Liitunud: 03 Juun 2011 16:01
Asukoht: Põlva/Tartu
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Jutunurk(räägi millest tahad,kuid foorumireeglid kehtiva

Postitus Postitas offkicker »

Mul sama jama 2.5 diisliga...
peab ka uurima seda tihendivärki, igatahes paagi pealt see suur tihend on üldse kadunud :D :
http://www.ebay.co.uk/itm/VAUXHALL-OPEL ... 5892ab064c" onclick="window.open(this.href);return false;
Ω 2.2 DTI 2000a / Ω 2.5 TD 1999a / Ω 3.0 1998a / Ω 2.5 DTI 2003a / A6 1.9tdi / A6 quattro 2.5tdi / Insignia 2.0 CDTI 2009a
M: 2.0DTI ja 2.5DTI osadeks
Westcoast
Huviline
Postitusi: 681
Liitunud: 13 Nov 2011 21:22
Asukoht: Pärnu
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Jutunurk(räägi millest tahad,kuid foorumireeglid kehtiva

Postitus Postitas Westcoast »

Tavaline asi, et pool juttu jäetakse rääkimatta sest kardavad, et ei ostetagi, ise olen küll alati ära seletanud masina vead kui müünud olen ja kauplema liiga palju hakatakse siis p...se saatnud :mrgreen:
Olnud rallikad: Audi 100, Opel Omega b sport, BMW 530d, Audi a6 2,5 tdi,Opel Omega 2,5 dti
Hetkel: Mercedes-Benz s320
Black66
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Jutunurk(räägi millest tahad,kuid foorumireeglid kehtiva

Postitus Postitas Black66 »

Just nii ongi. Aga noh, ei lase ennast asjast morjendada, täna sõitsin 240km ja ühtegi probleemi ei esinenud. Vähemalt tean, milles viga ja niikaua, kuni paagikallale jõuan, tuleb lihtsalt paagis hoida rohkem kui 20l, nii lihtne see ongi. Loodan paari nädala jooksul selle aja leida ja asja ära teha. Keegi tark ehk oskab ka öelda, kas kasutatult paisupaaki koos töötava anduriga kah leiab? Uut ei raatsi nagu osta, samas see kiri käivitusel displays on häiriv.
Kasutaja avatar
raudpats0
Huviline
Postitusi: 2462
Liitunud: 19 Sept 2007 18:59
Asukoht: Tartu
Tänanud: 22 korda
Tänatud: 18 korda

Re: Jutunurk(räägi millest tahad,kuid foorumireeglid kehtiva

Postitus Postitas raudpats0 »

Black66 kirjutas:Just nii ongi. Aga noh, ei lase ennast asjast morjendada, täna sõitsin 240km ja ühtegi probleemi ei esinenud. Vähemalt tean, milles viga ja niikaua, kuni paagikallale jõuan, tuleb lihtsalt paagis hoida rohkem kui 20l, nii lihtne see ongi. Loodan paari nädala jooksul selle aja leida ja asja ära teha. Keegi tark ehk oskab ka öelda, kas kasutatult paisupaaki koos töötava anduriga kah leiab? Uut ei raatsi nagu osta, samas see kiri käivitusel displays on häiriv.
töötava anduriga paake ikka leidub siin klubis
119BDD-110kw automaat caravan 2002
106 kw manuaal sedaan 2003 2*
1998cm³ 96kw manuaal 5 ust luukpära 2003 seljakott
tel: 58162851
Vasta