Jutunurk(räägi millest tahad,kuid foorumireeglid kehtivad)

Kõik mõtted ja arutelud klubi külalistele ja mitte klubilistele
Vasta
Kasutaja avatar
Martin
Klubiliige
Postitusi: 2718
Liitunud: 24 Dets 2012 14:00
Auto: 3.5 Bi-turbo+1,8 Omega A+1.9TDi Saab 95+Kawasaki ER-6n
Asukoht: Keila/Tallinn
Tänanud: 31 korda
Tänatud: 83 korda

Re: Jutunurk(räägi millest tahad,kuid foorumireeglid kehtiva

Postitus Postitas Martin »

ma lihtsalt pean seda huumorit jagama.
Ma olen päris mitmeid erinevaid autosid lammutanud erinevatelt tootjatelt- fordid, siksid, paar audit, passat, mingid blönnid veel, pm kõik ikkagi ühel või teisel põhjusel utiilid juba.
Aga ma pole kunagi näinud sellist karja idioote, nagu praegu selle E61 puhul.
Eks ikka mõni on veidi imelik või nii, aga bemmi tegelastest, no mitte päris pooled, aga iga viies on ikka täielik tainas.
Alustame sellest et e61 pole just odav auto tegelikult. Kuu lõpus on ikka bemmimeestel näpud konkreetselt põhjas. Tahetakse detaile saada küll, aga dengi njetu. Üks tahtis saada salongi venti koos siiliga, ütles et tema üle 30ne ei maksa. carway küsis 60 kusjuures, ma ütlesin et okei, hind 40, mis mõttega ma kommi raha eest ära annan. Pika vaidluse peale ütles et temal praegu raha pole, õhtul keegi teeb ülekande.

Siis üks vend ei osanud navigeerida. Tüüp oli muidu kohe alguses selline kehva kliendi maiguga, et pigem nagu ei tahaks diili teha, aga kuna ta viis mul tohhujaa ja peale junne minema mida keegi teine tõenäoliselt ei taha, siis tegin hea hinna talle. Valgustuspaketiga polstrid 120 ja kogu salongi musta värvi plastmass+ vaibad 50€. Kuna mul selline maapiirkonna koht ja 99% juhtudest keegi aadressi järgi kohale ei jõua, siis alati palun inimestel navigeerida ennast lehola bussipeatusesse, kust siis telefoni otsas olles edasi juhatan(2km veel sõita).
Esiteks kutt, pani leholasse sisse, siis ta ei osanud sealt enam välja tulla. Kui väljas oli, siis ütlesin et nüüd 1km pane otse, paremat kätt jääb selline suur usteta hoone, sealt lase hoog maha, siis keera kurvist metsa sisse, seal selline küla silt jne. Tüpp pani tuimalt 3-4km edasi(dafug). Siis saime ta õige teeotsa peale, siis ütlesin, et vaata nüüd oma spidoblokis läbisõidu näidikut. 1km ja 250m , siis on suur kuuse hekk ja sealt vahel keera sisse(hekk on ca 200m pikk ja 4m kõrge). Jaaa tüüp pani lauluga mööda. Siis tõmbasin talle kõne juba päris vihaselt, et "tra pime oled wä? mis need olid palmipuud millest sa mööda sõitsid just?" Siis tüüp tuleb näitab oma autot, et mida ta täpselt saada tahab jne. Mina katkun omal asju maha, no ikka tohutult palju oli, ma alguses ei teadnud mida kõike ta tahab, kuna ta ise ka ei teadnud. Mina katkun asju maha et noh, kiire ka, ei pea teine ootama. Ja siis tema lihtsalt töllab. Selle asemel et asi kiirelt ära lahendada või kasvõi jälgidagi, kuidas midagi eemaldan, kuna ilmselgelt tüüp ei oska hiljem ise midagi oma autos lahti võtta. Nii ka läks, hiljem messengeris pommitas, et kuidas ta ikka seda toda ja kolmandat avab. Selle tüübiga läks hiljem veel edasi kemplemist, aga ma ei viitsi kirjutada

Siis juhtum eilsest. Helistab keegi meesterahvas, jahub mulle x5est ja e61hest. Tema tahab minult esitulesid saada. Selgitasin ära, et mul adaptiivsed bixenonid, kõik töötab, klaasid nagu uued(keegi oli lakkinud neid). Selgitasin ka et mida need tähendavad(adaptiivsus ja bixenon) siis tüüp ütleb et tal mingit vähe tavalisemad(vist olid lihtsalt xenonid) et kuidas tööle saab- mina käisin varjandid välja. Ja hind?, hinnaks 380€ tk või 700 mõlemad. Okei, diil, tema tunni pärast hakkab kuskilt paidest tulema, võtab mõlemad ära. Kell oli kuskil peale nelja natukene, ma ütlesin et kuni 8sani olem ma maal omal, et peale seda liigun linna, et siis saab sealt kätte. Kell siis juba miski pool 8sa helistasin, lihtsalt seetõttu et teada saada mis värk on, et kui ma hakkan ära liikuma et siis kui tüüp kuskil poole peal, siis võib mujal kokku saada eksole. Tema kõnesle ei vasta. Ma sõidan siis 8 aeg kodunt välja tema helistab sisse, räägib et ma olin helistanud jne. Ütlesin et te olite vist see, kes mult xenoneid, tahtis? Tema- et ei tema küll mitte, kuna mul mitu kõnet vahepeal läbi käinud, siis kerge hämming ka, küsisin veel, et e61 ei olnud midagi seoses. Tema ikka, et ei tema ei tea midagi. Hm okei, lõpetasin kõne ära. Jõudsin tallinnasse, vaatasin kõnelogi uuesti läbi. No ku...... küll, oli sama tüüp. Siis kiirjutasin vihase sõnumi talle:cPole eriti ilus öelda, et tulete mõne tunni jooksul järele ja kui tagasi helistan siis teeselda, et ei tea asjast midagi. Võiks ausalt öelda et raha pole, vms ja jääb katki, mitte nii et mina ootan teie järele. Seepeale kirjutab mulle: "Uued esituled 330€ tk. Raha mul piisavalt aga mind ajab tigedaks inimesed kes üritavad rikastuda mingite tulede arvelt. Sellistega tulebki lolli mängida.
M: uus tuli maksab 1640€(tegelikult oli dollarit ja see UM hind)! Carway küsib 400€ tk. Teie hinnaga tuli ei saa olla originaal hella ja päris kiondlasti ei saa selle hinnaga adaptiivseid bixenoneid, isegi mingite risutootjate depo jms puhul.
T: autovaruosadonline.ee

Kirjutasin lühidalt talle vastu ka, aga laiemalt lahti seletatuna sisu siis selline. Tema 330€ tuli oli H7H7 tüüpi esituli, tootjalt hella. H7 tähendab siis seda, et nii lähi kui kaug on mõlemad hõõgpirnid. Antud lehelt oli tõesti võimalik hea hinaga tulesid osta. Esimene hella adaptiivne ja bixenon on 502€ ja kuid ilma LED markerita(see oranš triip tule peal). Nüüd LED markeriga ja kõike muud omav tuli oli 614€ tk ja kusjuures ühegi komplektiga ei saa kaasa ei bixenon pirni ega ballasti. Kusjuures hind 614€ oli mingi kampaanija põhiselt veel miinus 26% odavam ka. Kirjutasin selle talle vastu ja lisasin lõppu. "Ise jäite lolliks praegu, head õhtut!"
Kusjuures praegu vaatan et see 614 on ühe poole oma, teise poole oma on 683€ tk koos 26% alega, mis lõppeb täna südaööl ära.

Paras huumor.
53917831 Diagnost
võtmed viewtopic.php?f=23&t=13081
varuosad viewtopic.php?f=23&t=15038
tööriistad viewtopic.php?f=49&t=13534
Kasutaja avatar
Jospa
Klubiliige
Postitusi: 3806
Liitunud: 31 Mai 2007 22:42
Asukoht: Tartu linn
Tänanud: 106 korda
Tänatud: 84 korda

Re: Jutunurk(räägi millest tahad,kuid foorumireeglid kehtiva

Postitus Postitas Jospa »

Noo pläät....tundub et bmw vennad ei tea mida nad tahavad
2.0 100kw Omega pre
3.0 155kw MV6 Omega pre
3.0 155kw V6 Omega pre
3.0 160kw CRD Jeep GC
2.5DTI 110kw fl
2.5 131kw/48kw Hybrid RAV4
okitoki
Huviline
Postitusi: 76
Liitunud: 07 Veebr 2010 11:47
Auto: vw passat 2,5 tdi 4x4 2003a
Asukoht: helsinki
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Jutunurk(räägi millest tahad,kuid foorumireeglid kehtiva

Postitus Postitas okitoki »

Suured tänud Jürtsile tulemusliku info eest :lol:
JS
Klubiliige
Postitusi: 200
Liitunud: 01 Okt 2016 20:47
Asukoht: Jõhvi
Tänanud: 23 korda
Tänatud: 16 korda

Re: Jutunurk(räägi millest tahad,kuid foorumireeglid kehtiva

Postitus Postitas JS »

Martink91 kirjutas:Palju juttu
Enda poolt lisaks veel tüübid, kes tahavad 300€ eest uut auto ja 150€ auto kohta räigelt pilte roostekohtadest. Mõlemal juhul oli kehtiv ülevaatus.
Rax
Klubiliige
Postitusi: 3456
Liitunud: 08 Mär 2013 00:31
Auto: 2.5DTI
Asukoht: Tartu linn
Tänanud: 60 korda
Tänatud: 78 korda

Re: Jutunurk(räägi millest tahad,kuid foorumireeglid kehtiva

Postitus Postitas Rax »

No kas siit keegi sai selle 3 lidrase oomi looma omanikuks?
56232754
Kasutaja avatar
Tomzz
Administraator
Postitusi: 2266
Liitunud: 24 Jaan 2010 12:13
Auto: Ainult head autod😎
Asukoht: P.ä.r.n.U
Tänanud: 91 korda
Tänatud: 78 korda

Re: Jutunurk(räägi millest tahad,kuid foorumireeglid kehtiva

Postitus Postitas Tomzz »

sama küss 8)
Old Opels Never Die,They Just Go FASTER!
Y32SE + LSD manu/3,2 ATM /3.0 manu
Kasutaja avatar
Andrus
Huviline
Postitusi: 329
Liitunud: 07 Veebr 2007 09:15
Auto: Omega Fl 3.0dti
Asukoht: Rõngu
Tänanud: 15 korda
Tänatud: 11 korda

Re: Jutunurk(räägi millest tahad,kuid foorumireeglid kehtiva

Postitus Postitas Andrus »

Vennal tuli omega igatsus :D
Pilt
Kawasaki VN 1500 cm³ Mean Streak
Kasutaja avatar
Tomzz
Administraator
Postitusi: 2266
Liitunud: 24 Jaan 2010 12:13
Auto: Ainult head autod😎
Asukoht: P.ä.r.n.U
Tänanud: 91 korda
Tänatud: 78 korda

Re: Jutunurk(räägi millest tahad,kuid foorumireeglid kehtiva

Postitus Postitas Tomzz »

nüüd saate joonele panna :mrgreen:
Old Opels Never Die,They Just Go FASTER!
Y32SE + LSD manu/3,2 ATM /3.0 manu
tanellenat
Huviline
Postitusi: 1228
Liitunud: 05 Mär 2010 20:45
Asukoht: Pärnu
Tänanud: 41 korda
Tänatud: 16 korda

Re: Jutunurk(räägi millest tahad,kuid foorumireeglid kehtiva

Postitus Postitas tanellenat »

Kellelgi kiivrit on laenata/müüa? Tahaks vast sinna Rakvere streedile minna
Maitseained SINU lauale-tsekka linki ja vali oma lemmikud
http://omegaclub.org/viewtopic.php?f=49&t=14101
Kasutaja avatar
Martin
Klubiliige
Postitusi: 2718
Liitunud: 24 Dets 2012 14:00
Auto: 3.5 Bi-turbo+1,8 Omega A+1.9TDi Saab 95+Kawasaki ER-6n
Asukoht: Keila/Tallinn
Tänanud: 31 korda
Tänatud: 83 korda

Re: Jutunurk(räägi millest tahad,kuid foorumireeglid kehtiva

Postitus Postitas Martin »

mootorratta oma sobib :D?
53917831 Diagnost
võtmed viewtopic.php?f=23&t=13081
varuosad viewtopic.php?f=23&t=15038
tööriistad viewtopic.php?f=49&t=13534
tanellenat
Huviline
Postitusi: 1228
Liitunud: 05 Mär 2010 20:45
Asukoht: Pärnu
Tänanud: 41 korda
Tänatud: 16 korda

Re: Jutunurk(räägi millest tahad,kuid foorumireeglid kehtiva

Postitus Postitas tanellenat »

sain teada et sellel on vaja sellist mis on alt kinni et mootorratta oma peaks vast jh sobiba
Maitseained SINU lauale-tsekka linki ja vali oma lemmikud
http://omegaclub.org/viewtopic.php?f=49&t=14101
M2x
Huviline
Postitusi: 318
Liitunud: 04 Apr 2013 12:23
Auto: E39 530D
Asukoht: Tartumaa
Tänanud: 3 korda
Tänatud: 6 korda

Re: Jutunurk(räägi millest tahad,kuid foorumireeglid kehtiva

Postitus Postitas M2x »

Tasub korralduse poolelt üle küsida igaks petteks äkki? Autospordis üldiselt motikakiivreid väga ei fännata, samas sellisel niivõrd-kuivõrd mitteametlikul üritusel ei pruugi probleeme tekkida..

http://www.rallipood.ee/toode/sparco-ki ... rus-xs-54/" onclick="window.open(this.href);return false;
edit: ajahh, xs vist pole päris sinu suurus... :mrgreen:
Mul juba sünnist saati bemmi süda sees...
tanellenat
Huviline
Postitusi: 1228
Liitunud: 05 Mär 2010 20:45
Asukoht: Pärnu
Tänanud: 41 korda
Tänatud: 16 korda

Re: Jutunurk(räägi millest tahad,kuid foorumireeglid kehtiva

Postitus Postitas tanellenat »

M2x kirjutas:Tasub korralduse poolelt üle küsida igaks petteks äkki? Autospordis üldiselt motikakiivreid väga ei fännata, samas sellisel niivõrd-kuivõrd mitteametlikul üritusel ei pruugi probleeme tekkida..

http://www.rallipood.ee/toode/sparco-ki ... rus-xs-54/" onclick="window.open(this.href);return false;
edit: ajahh, xs vist pole päris sinu suurus... :mrgreen:
Su xs tagumik mahub sinna sisse :lol:
Maitseained SINU lauale-tsekka linki ja vali oma lemmikud
http://omegaclub.org/viewtopic.php?f=49&t=14101
Kasutaja avatar
Jospa
Klubiliige
Postitusi: 3806
Liitunud: 31 Mai 2007 22:42
Asukoht: Tartu linn
Tänanud: 106 korda
Tänatud: 84 korda

Re: Jutunurk(räägi millest tahad,kuid foorumireeglid kehtiva

Postitus Postitas Jospa »

tanellenat kirjutas:
M2x kirjutas:Tasub korralduse poolelt üle küsida igaks petteks äkki? Autospordis üldiselt motikakiivreid väga ei fännata, samas sellisel niivõrd-kuivõrd mitteametlikul üritusel ei pruugi probleeme tekkida..

http://www.rallipood.ee/toode/sparco-ki ... rus-xs-54/" onclick="window.open(this.href);return false;
edit: ajahh, xs vist pole päris sinu suurus... :mrgreen:
Su xs tagumik mahub sinna sisse :lol:
.....mulle nagu sõrmkübara eest :lol:
2.0 100kw Omega pre
3.0 155kw MV6 Omega pre
3.0 155kw V6 Omega pre
3.0 160kw CRD Jeep GC
2.5DTI 110kw fl
2.5 131kw/48kw Hybrid RAV4
tanellenat
Huviline
Postitusi: 1228
Liitunud: 05 Mär 2010 20:45
Asukoht: Pärnu
Tänanud: 41 korda
Tänatud: 16 korda

Re: Jutunurk(räägi millest tahad,kuid foorumireeglid kehtiva

Postitus Postitas tanellenat »

Jagan teiega enda isikliku head meeleolu :mrgreen:
Tulime naisega siis Saaremaalt ja praamilt maha saades oli üks Audi A6 aasta vähemalt 2015 ja mootoriks 3.0tdi nii tagumikus kui vähegi võimalik. Keerasime siis lihula-risti mnt-lt Pärnu peale ja sõitsime siis niikaua (Audi tagumikus) kui jõudsime vana lennuvälja tee peale. OLi mul siis ees mondeo käruga ja läksin mööda sõidule ja vaatasin et audi mees nii tagumikus et jube, lisasin ma siis gaasi et talle ruumi teha reastumiseks. Kuid tal olid teised plaanid ja surus minust siis mööda ning Siiani paneb mõtlema mida ma valesti tegin, sest ette ma talle ei keeranud ja ruumi tegin ka reastumiseks JA MIS TEMA TEEB... viibutab kätt mööda sõites....... Ei NO MIDA VAHTU, Thats was a big no no to me... Käik alla ja tuld järgi. Siinkohal mainin et pole mingi vägivaldne jorpa vaid pigem selline ilma karvadeta kohev panda :mrgreen: :mrgreen: ning tean et rikkusin seadust KUID tol hetkel oli lihtsalt vaja temast mööda saada. Ei tea mis juhtus või oli see Audi vigane aga 190km/h juures näitasin talle tagatulesid - ise muidugi usun et mul lihtsalt mega supper masin :roll: :mrgreen: See siis sellega. Kuid mis tegi selle vahvaks kogemuseks oli see et pärnu poole tulles muutub Hpslu mnt 4 realiseks ja Audi tõmbas kõrvale, mul oli käik juba all et talda lapata nüüd KUID siis Audi mees laseb akna alla näitab näppu ........ ei mitte keskmist vaid pöialt :lol: , naeratab ja läheb oma teed. mina rahulikult viienda peale tagasi ja enda suu kõrvuni :D

Tean et rikkusin reegleid jne jne .. niiet kommentaare sellest mitte teha........................palun teid :D
Maitseained SINU lauale-tsekka linki ja vali oma lemmikud
http://omegaclub.org/viewtopic.php?f=49&t=14101
Vasta