Opel Omega MV6 -95

Klubi külastajate autod. Nendest pildid ja info.
Kelm
Huviline
Postitusi: 18
Liitunud: 05 Veebr 2013 18:06
Asukoht: Põlva
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Opel Omega MV6 -95

Postitus Postitas Kelm »

Palun veidi abi ja seda ikka natuke asjatundjatelt.
Nimelt kaob mu Omega Mv6 mootorist jahutusvedelik, mis ei lähe kindlasti õli sisse sest õli puhas kui kuld.
Aga minu jaoks on imelik see et talvel kui mu auto seisab garaasis kaob see vedelik samuti, pole maas loiku ja nagu mainisin ei lähe ka õli sisse.
Kus võib olla kala?

Aitäh!
Jürts
Omegaclub juhatus
Postitusi: 3201
Liitunud: 02 Okt 2007 19:10
Auto: omega 2,5 DTI 2002 a
Asukoht: Jõhvi
Tänanud: 69 korda
Tänatud: 78 korda

Re: Opel Omega MV6 -95

Postitus Postitas Jürts »

Kui automaatkast,siis võib olla,et tosool jookseb käigukasti,sest kasti jahutus käib läbi radika.
Kleebiste omandamise,või klubiga liitumise soovi korral pöörduda minu poole läbi priva,või helistades 56643833.
Kasutaja avatar
Tomzz
Administraator
Postitusi: 2264
Liitunud: 24 Jaan 2010 12:13
Auto: Ainult head autod😎
Asukoht: P.ä.r.n.U
Tänanud: 91 korda
Tänatud: 78 korda

Re: Opel Omega MV6 -95

Postitus Postitas Tomzz »

Kelm kirjutas:Palun veidi abi ja seda ikka natuke asjatundjatelt.
Nimelt kaob mu Omega Mv6 mootorist jahutusvedelik, mis ei lähe kindlasti õli sisse sest õli puhas kui kuld.
Aga minu jaoks on imelik see et talvel kui mu auto seisab garaasis kaob see vedelik samuti, pole maas loiku ja nagu mainisin ei lähe ka õli sisse.
Kus võib olla kala?

Aitäh!
Kusjuures sa pole ainuke kellel siin see mure on...mul enda mv6 ga sama jama. Kaob aga märku ei anna endast KUHU .. :?
Jürts kirjutas:Kui automaatkast,siis võib olla,et tosool jookseb käigukasti,sest kasti jahutus käib läbi radika.
Kuidas ta sinna sattuda saaks? Mis oleks vaja ära vahetada?
Old Opels Never Die,They Just Go FASTER!
Y32SE + LSD manu/3,2 ATM /3.0 manu
Jürts
Omegaclub juhatus
Postitusi: 3201
Liitunud: 02 Okt 2007 19:10
Auto: omega 2,5 DTI 2002 a
Asukoht: Jõhvi
Tänanud: 69 korda
Tänatud: 78 korda

Re: Opel Omega MV6 -95

Postitus Postitas Jürts »

Oomide suhtes pole kindel,aga vectratel see asi,et käikari õli käib jahutusradiaatori seest läbi ja see kipub seest ära mädanema ning ongi tosoolil tee valla käigukasti.Kallim variant oleks uus radikas osta,mis tähendab,et oht jääb tulevikus kordumiseks.Odavam ja mõttekam oleks mingist vasktorust eraldi käikari õli jahutamiseks mingi sinkavonka spiraal väänata sinna radika ette,ehk siis välistada tosooli ja käikariõli segunemise võimalus.
Kleebiste omandamise,või klubiga liitumise soovi korral pöörduda minu poole läbi priva,või helistades 56643833.
Kelm
Huviline
Postitusi: 18
Liitunud: 05 Veebr 2013 18:06
Asukoht: Põlva
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Opel Omega MV6 -95

Postitus Postitas Kelm »

Ei mul manuaal.
Kasutaja avatar
AnvarV
Üldmoderaator
Postitusi: 1011
Liitunud: 17 Juul 2012 22:24
Asukoht: Rakvere/Tallinn
Tänanud: 15 korda
Tänatud: 84 korda

Re: Opel Omega MV6 -95

Postitus Postitas AnvarV »

Selle võrgu teema jätkuks. Pane kasvõi mingine must plastik või midagi tumedat võre taha. Võre jääb nähtavale aga läbi ei näe. Palju massiivsem tunduks.
Praegu on kuidagi poolkõva.
Kapoti kulm vajab veidi harjumist jah, muidugi võiks joosta suunatule algusnurga, et tiivaga kokku läheks, aga mis siin ikka nokkida.
Autot ehitatad ju endale! :)
Kelm
Huviline
Postitusi: 18
Liitunud: 05 Veebr 2013 18:06
Asukoht: Põlva
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Opel Omega MV6 -95

Postitus Postitas Kelm »

See metall võrk või mis ta seal on asendub peagi plastik võrguga mis on paksem ja tihedam, taha midagi aretama ei hakka sest normaalselt pesta tahaks ka seda hiljem.
Kapotiga on see teema et reaalselt näeb ta palju parem välja kui pildil ja ka tuled on nüüdseks musta taustaga. Kui viia suunatule peale siis tekiks sinna tobe kõrv ja ei oleks ka enam peale vaadates see auto nii kuri eest. No nagu sa ka ütlesid poole sõnaga et eks selle ehituse üle võib alati vaielda ja eks ta ongi maitse asi.
Nüüd aga on auto garaasis seest laiali ja käib väike lisade paigaldus, välja vahetan konditsioneeri kliimaautomaadi vastu ja tulevad ka istmete ja peegli mälud autosse.
Jäävad puudu veel lisadest vihma sensor ja tehase xenoni süsteem, siis peaks ma lisadega rahul olema.
Kasutaja avatar
AnvarV
Üldmoderaator
Postitusi: 1011
Liitunud: 17 Juul 2012 22:24
Asukoht: Rakvere/Tallinn
Tänanud: 15 korda
Tänatud: 84 korda

Re: Opel Omega MV6 -95

Postitus Postitas AnvarV »

Just, õige.

Ootame pilte. :D
Smoke tulede pilti tahaks kohe kindlasti näha, kuidas nüüd eest on.
Kelm
Huviline
Postitusi: 18
Liitunud: 05 Veebr 2013 18:06
Asukoht: Põlva
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Opel Omega MV6 -95

Postitus Postitas Kelm »

Nii, lugu nüüd selline et tuli soov ära müüa oma Omega.
Kellel huvi asja vastu siis tehke aga vabalt pakkumised privasse.

Tänud!
Kelm
Huviline
Postitusi: 18
Liitunud: 05 Veebr 2013 18:06
Asukoht: Põlva
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Opel Omega MV6 -95

Postitus Postitas Kelm »

http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php ... rhash=a7fb" onclick="window.open(this.href);return false;
Kasutaja avatar
Jospa
Klubiliige
Postitusi: 3806
Liitunud: 31 Mai 2007 22:42
Asukoht: Tartu linn
Tänanud: 106 korda
Tänatud: 84 korda

Re: Opel Omega MV6 -95

Postitus Postitas Jospa »

Hei, enne kui müüd ehk avaldad saladuse, kuidas selle tagaluugi toimima panid nii et normaalne oleks lahti saada. Endal sama kavatsus järgmine aasta see märk ja avamis koht ära kaotada.
Kasutaja avatar
reims86
Huviline
Postitusi: 1107
Liitunud: 26 Jaan 2009 11:05
Asukoht: Pärnumaa
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Opel Omega MV6 -95

Postitus Postitas reims86 »

Jospa kirjutas:Hei, enne kui müüd ehk avaldad saladuse, kuidas selle tagaluugi toimima panid nii et normaalne oleks lahti saada. Endal sama kavatsus järgmine aasta see märk ja avamis koht ära kaotada.
Müügikuulutuses kirjas ju, et salongist avatav luuk, ehk vb kasutanud uuema oomi (FL) tehnikat :idea:
Omega FL 2,5 TDI 2002, Navara D40 2010a 8) , Audi A4 2,5TDI 1999a,
Kelm
Huviline
Postitusi: 18
Liitunud: 05 Veebr 2013 18:06
Asukoht: Põlva
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Opel Omega MV6 -95

Postitus Postitas Kelm »

reims86 kirjutas:
Jospa kirjutas:Hei, enne kui müüd ehk avaldad saladuse, kuidas selle tagaluugi toimima panid nii et normaalne oleks lahti saada. Endal sama kavatsus järgmine aasta see märk ja avamis koht ära kaotada.
Müügikuulutuses kirjas ju, et salongist avatav luuk, ehk vb kasutanud uuema oomi (FL) tehnikat :idea:
No see on küll lihtne. Vaja selleks mõni meeter juhet ja keskluku mootorit.
Kelm
Huviline
Postitusi: 18
Liitunud: 05 Veebr 2013 18:06
Asukoht: Põlva
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Opel Omega MV6 -95

Postitus Postitas Kelm »

Aga veel lihtsam on maksta see küsitud raha selle omega eest ja ei pea pagassi avamist enam ehitama.:)
Kasutaja avatar
Jospa
Klubiliige
Postitusi: 3806
Liitunud: 31 Mai 2007 22:42
Asukoht: Tartu linn
Tänanud: 106 korda
Tänatud: 84 korda

Re: Opel Omega MV6 -95

Postitus Postitas Jospa »

Tänan pakkumast aga mul ei ole 2 MV6 midagi teha :D
Vasta