Lisa kütusefilter süsteemis

Kõik asjad mis on seotud mootoritega nii diisel kui bensiin ja gaas.
Vasta
Omega
Huviline
Postitusi: 117
Liitunud: 22 Mai 2013 22:19
Asukoht: Võru maakond
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Lisa kütusefilter süsteemis

Postitus Postitas Omega »

Jõudu;)
Autoks on Opel omega caravan 1998a,2.0 74 kw diisel
Lugu siis selline,et olen murdnud pead ühe lisa kütusefilti kallal mis on süsteemi vahele topitud,et ehk keegi oskab öelda või arvata miks see seal olla võiks?Ise arvasin,et ehk lasi kütust tagasi ja siis pandi filter vahele,aga torustikust on näha,et süsteemis on õhk sees mullid jooksevad ja arvan,et see filter põhjustab seda või siis tuleb õhk pumbast või mujalt tunne on,et see mõjutab ka autol kuigi palju käivitust ja minekut kuna olen võhik autonduse juures siis mõtlesin,et küsin targematelt nõu;) Panen ka pildi sellest filtrist;) Tänud abi eest ja kõike head;) http://www.upload.ee/image/3562426/IMG547.jpg
Eksimine on inimlik'' ütles siilike, ning ronis kaktuse otsast alla.
o:mega
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Lisa kütusefilter süsteemis

Postitus Postitas o:mega »

Jõudu tarvis! Selle lelukese võid minema visata rahumeeli. Ilmselt eelmine omanikest on olnud mõni sibul ja selle asjanduse vahele aretanud. Pane uus voolik filtrist pumpa ja asi korras. Voolik muidugi võta õige, mitte samasugune piimavoolik. Kui ikka õhku vahele imeb siis vaata kriitilise pilguga torustik üle. Kui ikka õhku imeb siis on probleem paagi pumba juures.
Omega
Huviline
Postitusi: 117
Liitunud: 22 Mai 2013 22:19
Asukoht: Võru maakond
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Lisa kütusefilter süsteemis

Postitus Postitas Omega »

Suured tänud,aga kust ma õiget voolikut osta saaks;)?
Eksimine on inimlik'' ütles siilike, ning ronis kaktuse otsast alla.
Kasutaja avatar
Faric
Klubiliige
Postitusi: 1295
Liitunud: 19 Juul 2012 22:56
Asukoht: Tartu
Tänanud: 16 korda
Tänatud: 17 korda

Re: Lisa kütusefilter süsteemis

Postitus Postitas Faric »

Antud filter on nüüd pildil väike, kuid on olemas ka sarnaseid suuri sõelfiltreid ja kui on ohtu, et paagis on sodi ja mustust siis ise olen teda paigaldanud enne originaalfiltrit mõnel diiselautol. Kuna see hoiab ära suuremate tükikeste sattumist originaal filtri kütuse sissetulevate tutside vahele.
FL 2.5DTI 680TLG, FL TDS 457BCI, FL 2.2i
X5 E53 3.0D 314TNB
W202 c200 2.2TDI 099MFM
LC HJ60 27ZMJ
Plus Mõned korralikud Sierrad
Omega
Huviline
Postitusi: 117
Liitunud: 22 Mai 2013 22:19
Asukoht: Võru maakond
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Lisa kütusefilter süsteemis

Postitus Postitas Omega »

Vahetasin siis selle vooliku ära nagu soovitati ja tulemus on parem,auto käivitub korralikult ja mulle pole kusagil näha;)
Tänud abi eest;)
Lukku!
Eksimine on inimlik'' ütles siilike, ning ronis kaktuse otsast alla.
Tim
Huviline
Postitusi: 2594
Liitunud: 26 Nov 2008 21:57
Asukoht: Muhu
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Lisa kütusefilter süsteemis

Postitus Postitas Tim »

Faric kirjutas:...on olemas ka sarnaseid suuri sõelfiltreid ja kui on ohtu, et paagis on sodi ja mustust siis ise olen teda paigaldanud enne originaalfiltrit mõnel diiselautol.
No omegal(eriti caravanil)on paagi nö.korgi mahavõtmine lihtne.Saab paaki sisse vaadata kenasti ja vajadusel kütusevõtturi eemaldada puhastamiseks.
Kui juba keegi "asjatundja"on kapoti alla miskise lisafiltri pannud,soovitan igaks juhuks kütusepaagi kallale minna.Enne talve igasugune sodi ja vesi sealt kätte saada ei tee paha.
Tagavedu,kindel edu!
107kw caravan.Man+LSD
Vasta