Huumor

Kõik mõtted ja arutelud klubi külalistele ja mitte klubilistele
Vasta
Kasutaja avatar
Omega 978
Huviline
Postitusi: 522
Liitunud: 09 Sept 2008 16:54
Asukoht: Tallinn/Anija
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Huumor

Postitus Postitas Omega 978 »

o:mega kirjutas:
Omega 978 kirjutas:Ära rikutud Opel Calibra. :?
Seleta nüüd ilusti ära oma mõttekäik. Mis mõttes rikutud Calibra?
Eks see maitse asi aga pigem sõidan Calibra-ga mis näeb välja umbes selline. http://www.geilekarre.de/upload/max/86940.jpg

Mitte Calibra-ga mis näeb välja kui venitatud Porsche ja liigub kui Opel! :mrgreen:

Natuke nalja ka siia siis!
Image
Pilt
Tim
Huviline
Postitusi: 2594
Liitunud: 26 Nov 2008 21:57
Asukoht: Muhu
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Huumor

Postitus Postitas Tim »

See viimane on hea nali!
Seal kus käsi süütevõtme pihta läheb(loe:mootor jäetakse seisma),siis kohe ohutuled vilkuma ja võidki suvalises kohas peatuda/parkida...
Tagavedu,kindel edu!
107kw caravan.Man+LSD
Jürts
Omegaclub juhatus
Postitusi: 3201
Liitunud: 02 Okt 2007 19:10
Auto: omega 2,5 DTI 2002 a
Asukoht: Jõhvi
Tänanud: 69 korda
Tänatud: 78 korda

Re: Huumor

Postitus Postitas Jürts »



Tegin endast täna vidiu :mrgreen:
Kleebiste omandamise,või klubiga liitumise soovi korral pöörduda minu poole läbi priva,või helistades 56643833.
Kasutaja avatar
Omega 978
Huviline
Postitusi: 522
Liitunud: 09 Sept 2008 16:54
Asukoht: Tallinn/Anija
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Huumor

Postitus Postitas Omega 978 »

Vot kus tööloom! :D
Pilt
Pilt
Tim
Huviline
Postitusi: 2594
Liitunud: 26 Nov 2008 21:57
Asukoht: Muhu
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Huumor

Postitus Postitas Tim »

Legendaarne "kajakatiib".
Pilt
Üks selline oli töö juures kahh...
Pilt
Tagavedu,kindel edu!
107kw caravan.Man+LSD
Jürts
Omegaclub juhatus
Postitusi: 3201
Liitunud: 02 Okt 2007 19:10
Auto: omega 2,5 DTI 2002 a
Asukoht: Jõhvi
Tänanud: 69 korda
Tänatud: 78 korda

Re: Huumor

Postitus Postitas Jürts »

Image
Kleebiste omandamise,või klubiga liitumise soovi korral pöörduda minu poole läbi priva,või helistades 56643833.
Jürts
Omegaclub juhatus
Postitusi: 3201
Liitunud: 02 Okt 2007 19:10
Auto: omega 2,5 DTI 2002 a
Asukoht: Jõhvi
Tänanud: 69 korda
Tänatud: 78 korda

Re: Huumor

Postitus Postitas Jürts »

Lamell vs. Naastrehv
Eila ingel panin oma kärule uued naelkummid alla. Oi sa rsk kus oli pidamine... jäin kohe Säästuka ette pidama ja ladusin pagassi Walterit täis - no see kogus peaks ikka pidama küll tükk aega. Tänu naastale peab. Peab, rsk. Peab. Hästi peab. Nutab ja peab! Kuhu ta pääseb!
Siis õhta olin ühele sünnipäevale kutsutud ja seal hakkas mingi mees ülbama, et ta pani oma Hondale lamellid all ja elu hea sõita. Et ohohohohohooo kui hea... hea lamell on nagu nael, vaat et paremgi.
Ma ei saanud sellist pühadusetõotust niisama kõrvalt passima jääda, tõmmasin põsekoopast hea tiheda klimbi, sülitasin maha, tegin veel kõvemini OHOHOHHOOOO!!! ja ütlesin, et kle udu, mida sa siin lammöliseid... räägi mis aineid sa tõmmand oled, et nii lolli juttu ajad... ja et sa võid oma lamellid tead küll kuhu pista. Naast on ikka naast, nael on ikka nael. Nael on nael. Ja panin selle kinnituseks ühe klimbi veel.
Mees ei jõudnud mulle midagi vastama hakata, sest peoperemees ja korteriperenaine hakkasid karjuma, et mis sa sülitad maha ja nii edasi! Täitsa uus vaip jne.
Ma vastasin, et mis asja te hüsteeritsete... ega tatt ei ole must asi ja teie kaks olge üldse vait... kes teie käest küsis, meil on siin tõsine vestlus pooleli... maailmade kokkupõrge, kui lubade peenelt väljenduda. Ja pealegi see vaip on kaltsudest tehtud, kellegi vanadest aluspükstest raudselt. See tuleks üldse esikusse või loomaaeda viia, seal hea elajatel selle peal püherdada ja muid omi arutuid asju ajada.
Ja üleüldse mis me sest vaibanässist enam arutame... see klimp on nagu köömes vesiveskit opereerivale hanele... maailmas on suuremaidki probleeme, igavikulisi, mastaabiga probleeme...keskendugem neile. Mina ütlen, et paneme parem hääletusele, kes on lamelli ja kes õige asja poolt.
Ei läinud just vastavalt minu ootustele. 1:6. Natuke nagu solvusin.
Tõmbasin kättemaksuks silmad kahtlustavalt vidukile ja poetasin, et ma tean küll, mis seltskond siin koos on... mingi lamelliseltskond... libe lamelliseltskond.... ega siin selga keerata või... mine tea rsk...
Kuna keegi päris otseselt peolt ära ei ajanud, siis jäin edasi. Peamiselt just kringeli pärast, mis minu luureandmete kohaselt pidi eeldatavalt varsti lauale toodama.
Lamellimehel oli ilmselt oma luurekanalitele toetutes sama info olemas ja ta asutas end wc´sse minema, et siis mahub pärast rohkem kringelt sisse vohmida. Kuna mul oli täpselt sama plaan, siis nii me end wc poole tormamast leidsimegi. Aga ta jõudis must ette. Peamiselt just seetõttu, et ta teadis elutoast shortcutti läbi ühekordse kipsseina. Mina kui härrasmees läksin lidudes ringi.
Tuli ta siis pellerist välja, endal õnnis nägu peas ning mina astusin nina kinni hoides ja porisedes sisse. Alguses olin päris nukker aga siis YES! Triibud potis! Massiivsed pidurdusjäljed.
Fotografeerisin faktid üles ja läksin tagasi elutuppa.
Lasin mobla ringi käima... osad ahhetasid.
Tõusin püsti ja palusin tähelepanu.
„Näete nüüd mida lamell teeb. Jumal tänatud et ei olnud - aga kui potis oleks väike laps või vanur teepeal ees olnud, oleks katastroof võinud sündida... lamell ju ei pea... vaadake miuksed libisemisjäljed. Mitte mingit pidamist. Seda ma olengi teile terve õhtu rääkinud... vat oleks naelad all olnd, oleks hoopis teine tubakas.
No hääletame uuesti. Kes on naelte, kes lamelli poolt?
6:1. Korras.
Hunnik uskumatuid jällegi naelausku pööratud. Normaalne. Kohe toodi ka kringel lauale ning uus kannutäis morssi. Aluspüksivaip viidi esikusse ja lamellimehele kaeti sinna väike laud. Maailmas oli jälle kõik hästi."
Kleebiste omandamise,või klubiga liitumise soovi korral pöörduda minu poole läbi priva,või helistades 56643833.
Kasutaja avatar
Faric
Klubiliige
Postitusi: 1295
Liitunud: 19 Juul 2012 22:56
Asukoht: Tartu
Tänanud: 16 korda
Tänatud: 17 korda

Re: Huumor

Postitus Postitas Faric »

https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hph ... e=556811D8" onclick="window.open(this.href);return false;
FL 2.5DTI 680TLG, FL TDS 457BCI, FL 2.2i
X5 E53 3.0D 314TNB
W202 c200 2.2TDI 099MFM
LC HJ60 27ZMJ
Plus Mõned korralikud Sierrad
Kasutaja avatar
Jospa
Klubiliige
Postitusi: 3806
Liitunud: 31 Mai 2007 22:42
Asukoht: Tartu linn
Tänanud: 106 korda
Tänatud: 84 korda

Re: Huumor

Postitus Postitas Jospa »

Ainuke koht kus naelast kasu ei ole, meie ilmades sage nähtus, märg asfalt - ilma temperatuurita, kus maapinda ei külmeta, libiseb paremini kui lihtsalt rehv. Eks seal ole ka muid tegureid.. Talvel võib kohta hetkeliselt sellised momente. Muidu jutu põhimõte õige. Turbo triip tegi asja piltlikult selgeks :D Naastudest tunnen ise ka puudust, hea lamelliga on pluss see et sõida aasta ringselt, paksul lumel on ka hea. Krt, nüüd panen jalanõudele ka naastud alla, kuna lamell tald maksis mulle 2 nädalat kipsiga olemist.
Rax
Klubiliige
Postitusi: 3455
Liitunud: 08 Mär 2013 00:31
Auto: 2.5DTI
Asukoht: Tartu linn
Tänanud: 60 korda
Tänatud: 78 korda

Re: Huumor

Postitus Postitas Rax »

Tänapäeva lamell tallad on jah kahtlased. Mul käib elukaaslane oma lamellides poes plaaditud põranda peal ka külili. :mrgreen:
56232754
Kasutaja avatar
Jospa
Klubiliige
Postitusi: 3806
Liitunud: 31 Mai 2007 22:42
Asukoht: Tartu linn
Tänanud: 106 korda
Tänatud: 84 korda

Re: Huumor

Postitus Postitas Jospa »

ragenor kirjutas:Tänapäeva lamell tallad on jah kahtlased. Mul käib elukaaslane oma lamellides poes plaaditud põranda peal ka külili. :mrgreen:
Ma ei saa osadest naistest üldse aru, kannavad papusid mis on vapsjee sama õhukesed kui sukad :D
Jürts
Omegaclub juhatus
Postitusi: 3201
Liitunud: 02 Okt 2007 19:10
Auto: omega 2,5 DTI 2002 a
Asukoht: Jõhvi
Tänanud: 69 korda
Tänatud: 78 korda

Re: Huumor

Postitus Postitas Jürts »

Pilt
Kleebiste omandamise,või klubiga liitumise soovi korral pöörduda minu poole läbi priva,või helistades 56643833.
Kasutaja avatar
Jospa
Klubiliige
Postitusi: 3806
Liitunud: 31 Mai 2007 22:42
Asukoht: Tartu linn
Tänanud: 106 korda
Tänatud: 84 korda

Re: Huumor

Postitus Postitas Jospa »

Sinu nägu ju... :D
Kasutaja avatar
reims86
Huviline
Postitusi: 1107
Liitunud: 26 Jaan 2009 11:05
Asukoht: Pärnumaa
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Huumor

Postitus Postitas reims86 »

Omega FL 2,5 TDI 2002, Navara D40 2010a 8) , Audi A4 2,5TDI 1999a,
Tim
Huviline
Postitusi: 2594
Liitunud: 26 Nov 2008 21:57
Asukoht: Muhu
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Huumor

Postitus Postitas Tim »

Hea et tagaveoline oli...muidu poleks üldse politsei tähelepanu pälvinud! :lol:
Tagavedu,kindel edu!
107kw caravan.Man+LSD
Vasta