Jutunurk(räägi millest tahad,kuid foorumireeglid kehtivad)

Kõik mõtted ja arutelud klubi külalistele ja mitte klubilistele
Vasta
Jürts
Omegaclub juhatus
Postitusi: 3206
Liitunud: 02 Okt 2007 19:10
Auto: omega 2,5 DTI 2002 a
Asukoht: Jõhvi
Has tänanud: 64 korda
Been tänatud: 74 korda

Re: Jutunurk(räägi millest tahad,kuid foorumireeglid kehtivad)

Postitus Postitas Jürts »

Eino ma käin ikka loen kõik ennast huvitavad teemad korralikult läbi aga näiteks kui ma jätan vabas teemas kasvõi kojameeste teema lugemata,jääb mul ikka ikoon punaseks.Aga kui ma märgin kõik loetuks siis järgmine kord foorumit avades tean kohe,kas on midagi uut v mitte postitatud.Ma seda N.Designi algusest peale kasutanud ja nii käe sees juba.Igatahes tänud,et ka sinna see logo nüüd sai aga ma oleks ka ilma selleta seda edasi kasutanud :lol:
Kleebiste omandamise,või klubiga liitumise soovi korral pöörduda minu poole läbi priva,või helistades 56643833.
Jürts
Omegaclub juhatus
Postitusi: 3206
Liitunud: 02 Okt 2007 19:10
Auto: omega 2,5 DTI 2002 a
Asukoht: Jõhvi
Has tänanud: 64 korda
Been tänatud: 74 korda

Re: Jutunurk(räägi millest tahad,kuid foorumireeglid kehtivad)

Postitus Postitas Jürts »

Q-tok kirjutas:
Veame 10 € peale kihla, et on ? :D

Tegelikult, täitsa olemas on, kerid lehe alla ja siis peale viimast teemat, keskel on nupp "Märgi foorumid loetuks". Sinu kasutusel oleval stiilil on see lihtsalt paremal üleval :D
On jh k**at :lol: See oli küll viimane koht,kust vaadata oskasin,kuigi proovisin seda disaini mitu korda ja vaatasin üksipulgi terve lehe läbi.Ma arvan,et sa Q ise panid selle praegu sinna,et mult 10€välja petta :lol:
Kleebiste omandamise,või klubiga liitumise soovi korral pöörduda minu poole läbi priva,või helistades 56643833.
Kasutaja avatar
mardus72
Klubiliige
Postitusi: 1184
Liitunud: 16 Apr 2007 12:57
Auto: volvo v60cc
Asukoht: Tartu
Has tänanud: 13 korda
Been tänatud: 1 kord
Kontakt:

Re: Jutunurk(räägi millest tahad,kuid foorumireeglid kehtivad)

Postitus Postitas mardus72 »

:lol: :lol:
Outlawile seetõttu meeldib see stiil,et seal tema passati pilt peal. :lol:
Tglt mulle ka meeldib se stiil,aga jah selle aktiivsete teemade nupu puudumise tõttu,on harjumatu kasutada.
Aga jah eks selleks ongi mitu erinevat stiili,et oleks võimalik valida omale meelepärase
Kui probleemi saab lahendada,siis pole mõtet muretseda.Kui mitte,siis mis seal enam muretseda;)
Image
Q-tok

Re: Jutunurk(räägi millest tahad,kuid foorumireeglid kehtivad)

Postitus Postitas Q-tok »

outlaw kirjutas:
Q-tok kirjutas:
Veame 10 € peale kihla, et on ? :D

Tegelikult, täitsa olemas on, kerid lehe alla ja siis peale viimast teemat, keskel on nupp "Märgi foorumid loetuks". Sinu kasutusel oleval stiilil on see lihtsalt paremal üleval :D
On jh k**at :lol: See oli küll viimane koht,kust vaadata oskasin,kuigi proovisin seda disaini mitu korda ja vaatasin üksipulgi terve lehe läbi.Ma arvan,et sa Q ise panid selle praegu sinna,et mult 10€välja petta :lol:
:lol:
Õnneks või kahjuks mul administraatori paneelile juurdepääsu pole, niielt jah, see ikka oli ennem seal juba :D :lol:
Kasutaja avatar
mardus72
Klubiliige
Postitusi: 1184
Liitunud: 16 Apr 2007 12:57
Auto: volvo v60cc
Asukoht: Tartu
Has tänanud: 13 korda
Been tänatud: 1 kord
Kontakt:

Re: Jutunurk(räägi millest tahad,kuid foorumireeglid kehtivad)

Postitus Postitas mardus72 »

ega adminnipaneelist stiilide linke niikuinii muuta ei saaks.
Nüüd sai siis prosilveri stiilile ka logo juurde.
Kui probleemi saab lahendada,siis pole mõtet muretseda.Kui mitte,siis mis seal enam muretseda;)
Image
MegaHabe
Klubiliige
Postitusi: 1977
Liitunud: 02 Mai 2006 13:08
Asukoht: lääne-virumaa tapa 55903622
Has tänanud: 4 korda
Been tänatud: 7 korda

Re: Jutunurk(räägi millest tahad,kuid foorumireeglid kehtivad)

Postitus Postitas MegaHabe »

mardus72 kirjutas:ega adminnipaneelist stiilide linke niikuinii muuta ei saaks.
Nüüd sai siis prosilveri stiilile ka logo juurde.
uuuu :D :wink: täitsa nagu ponks värk või miss..... :lol:
MInu õigekiri ei kuulu komenteerimisele!!!!!
http://www.youtube.com/watch?v=kFBVY8oH83A
arska
Huviline
Postitusi: 1640
Liitunud: 23 Sept 2009 18:02
Asukoht: seal kus jope ripub +358400617139

Re: Jutunurk(räägi millest tahad,kuid foorumireeglid kehtivad)

Postitus Postitas arska »

mingi väga segane teema käib siin juba pikemat aega peaks ytlema! :lol:
Image
Kasutaja avatar
siidisaba
Klubiliige
Postitusi: 1063
Liitunud: 13 Jaan 2009 18:56
Auto: Opel
Asukoht: Soome
Has tänanud: 5 korda

Re: Jutunurk(räägi millest tahad,kuid foorumireeglid kehtivad)

Postitus Postitas siidisaba »

Jeerum küll- hommikust saati laia lund taevast alla tulnud- mulle küll meeldib lumi aga seda on juba liiast :S
Keep going- everything you need will come to you at the perfect time ;)
arska
Huviline
Postitusi: 1640
Liitunud: 23 Sept 2009 18:02
Asukoht: seal kus jope ripub +358400617139

Re: Jutunurk(räägi millest tahad,kuid foorumireeglid kehtivad)

Postitus Postitas arska »

siidisaba kirjutas:Jeerum küll- hommikust saati laia lund taevast alla tulnud- mulle küll meeldib lumi aga seda on juba liiast :S
hee hee,ega liig liiale liiga ei tee! :lol:
Image
Q-tok

Re: Jutunurk(räägi millest tahad,kuid foorumireeglid kehtivad)

Postitus Postitas Q-tok »

Ebanormaalne: http://www.e24.ee/?id=368467" onclick="window.open(this.href);return false;
Krt, mida nad igapäev langetavad seda hinda VÄÄRTUSLIKUD 0.05€ (0.78 krooni) :shock: :?
Siiber juba sellest bensuhinnaga mängimisest, kui langetavad, siis langetagu ikka korralikult, 25 või 50 või 1 kroon hoopis.
arska
Huviline
Postitusi: 1640
Liitunud: 23 Sept 2009 18:02
Asukoht: seal kus jope ripub +358400617139

Re: Jutunurk(räägi millest tahad,kuid foorumireeglid kehtivad)

Postitus Postitas arska »

mida sa torised siin pidi hakkama kevadel maksma kytuse liiter juba 1.80! :evil:
Image
Q-tok

Re: Jutunurk(räägi millest tahad,kuid foorumireeglid kehtivad)

Postitus Postitas Q-tok »

arska kirjutas:mida sa torised siin pidi hakkama kevadel maksma kytuse liiter juba 1.80! :evil:
Noo teie palgad on seal teised kaa..
Kui ma tuleks sinna saaks ma ka sama töö eest seal 4 korda rohkem, siis mul oleks ka pohhh palju see kütus maksab :lol:
Ja ma ei liikle ka autoga, mis ainult 10 liitril sajale võtab.. :?
risto
Huviline
Postitusi: 458
Liitunud: 28 Dets 2008 20:09
Asukoht: tartu/turku

Re: Jutunurk(räägi millest tahad,kuid foorumireeglid kehtivad)

Postitus Postitas risto »

Q-tok kirjutas:
arska kirjutas:mida sa torised siin pidi hakkama kevadel maksma kytuse liiter juba 1.80! :evil:
Noo teie palgad on seal teised kaa..
Kui ma tuleks sinna saaks ma ka sama töö eest seal 4 korda rohkem, siis mul oleks ka pohhh palju see kütus maksab :lol:
Ja ma ei liikle ka autoga, mis ainult 10 liitril sajale võtab.. :?
ise ostsid omale sellise "tangi" ja sul ju alati see võimalus välja vahetada :lol:
ise sõitsin ka suvel v8 mootoriga bemmiga,kuid suht kiirelt viskas üle aint tanklates käimine ja müüsin maha.
nüüd sõidan 2000 a diisel fronteraga,mis läbib 80 liitriga üle 1000 km 8)
arska
Huviline
Postitusi: 1640
Liitunud: 23 Sept 2009 18:02
Asukoht: seal kus jope ripub +358400617139

Re: Jutunurk(räägi millest tahad,kuid foorumireeglid kehtivad)

Postitus Postitas arska »

Q-tok kirjutas:
arska kirjutas:mida sa torised siin pidi hakkama kevadel maksma kytuse liiter juba 1.80! :evil:
Noo teie palgad on seal teised kaa..
Kui ma tuleks sinna saaks ma ka sama töö eest seal 4 korda rohkem, siis mul oleks ka pohhh palju see kütus maksab :lol:
Ja ma ei liikle ka autoga, mis ainult 10 liitril sajale võtab.. :?
esiteks,kui hakkame niivisi v6tma siis ytlen sulle niivisi et hea kyll,numbrid v6ivad sulle tunduda v6luvamana suurtena,aga kui ma hakkan sulle ette lugema palju elatus maksab siis sull vaesel mehel läheb nägu kaameks ja ei kujuta omale ette et me teenime siin pudru mägesid ja iga teine v6i kolmas on miljonäär,parem t6mba selle palga numbriga tagasi ja ei soovita sul siin midagi mainida!!!
aaa jaaa,ja kui sa kurdad ja virised oma auto kytte kulu yle siis soovitus osta odavama yleval pidamisega masin mis veab vähem kytet! :wink:
Image
Q-tok

Re: Jutunurk(räägi millest tahad,kuid foorumireeglid kehtivad)

Postitus Postitas Q-tok »

arska kirjutas:
Q-tok kirjutas:
arska kirjutas:mida sa torised siin pidi hakkama kevadel maksma kytuse liiter juba 1.80! :evil:
Noo teie palgad on seal teised kaa..
Kui ma tuleks sinna saaks ma ka sama töö eest seal 4 korda rohkem, siis mul oleks ka pohhh palju see kütus maksab :lol:
Ja ma ei liikle ka autoga, mis ainult 10 liitril sajale võtab.. :?
esiteks,kui hakkame niivisi v6tma siis ytlen sulle niivisi et hea kyll,numbrid v6ivad sulle tunduda v6luvamana suurtena,aga kui ma hakkan sulle ette lugema palju elatus maksab siis sull vaesel mehel läheb nägu kaameks ja ei kujuta omale ette et me teenime siin pudru mägesid ja iga teine v6i kolmas on miljonäär,parem t6mba selle palga numbriga tagasi ja ei soovita sul siin midagi mainida!!!
aaa jaaa,ja kui sa kurdad ja virised oma auto kytte kulu yle siis soovitus osta odavama yleval pidamisega masin mis veab vähem kytet! :wink:
Kõik on ju loogiline, pappi saab rohkem, asjad ja kõik värgid on ka kallimad sama palju :idea:
Kuule ma olen ikka ka soomes piisavalt käinud ja piisavalt tuttavaid on mul ka seal juba aastaid-aastaid, niielt ma tean küll mis on seal ja mis on siin ja ma ei viitsi üldse sinuga vaielda :D
Ma ei saa aru mida sa kohe nii änksi täis lähed? :D Võta asja rahulikult ;)
Vasta