Bensupumba relee

Elektroonika jamab - anna teada
Vasta
LAuRuS
Huviline
Postitusi: 82
Liitunud: 01 Juul 2012 20:11
Asukoht: Tallinn

Bensupumba relee

Postitus Postitas LAuRuS »

Oleks selline küsimus et mu 2.5 v6 omegal on bensupumba relee tikuga vastu pandud. sõbraga proovisime testriga ja autodata elektriskeemi abiga jõudsime järeldusele et viga on ehk ajus. ühesõnaga relee ei saa ajust signaali. ostsin romulast aju, kuid probleem ei kadunud. uuriksin siit et kas keegi võiks midagi soovitada mida kontrollida veel.


tänud!
erks932

Re: Bensupumba relee

Postitus Postitas erks932 »

Kas mitte immo kütusepumpa tagant ära ei lülita? :roll:
LAuRuS
Huviline
Postitusi: 82
Liitunud: 01 Juul 2012 20:11
Asukoht: Tallinn

Re: Bensupumba relee

Postitus Postitas LAuRuS »

ega ma ka kindel ei ole. panen kõrvataha
Sull

Re: Bensupumba relee

Postitus Postitas Sull »

räägi mis mure sul autoga on .. alles oli sul generaator .. siis aju ja siis relee.. räägu mure ära siis saab ehk keegi aidata ka ..
Kui sul kytust peale ei tule .. siis esimesena pane syyde sisse ja kuula kas paagis pump töötab.. kui töötab siis v6tme sees on väike kiip.. et kas see on alles.. aju sul vaevalt seal jukerdab..
LAuRuS
Huviline
Postitusi: 82
Liitunud: 01 Juul 2012 20:11
Asukoht: Tallinn

Re: Bensupumba relee

Postitus Postitas LAuRuS »

genekas on nüüd korras. aju on ka korras kui asi võtmes on. vaatasin sisse seal oli tühi ümmargune auk ja mingi väike magnet vist oli ka. ja rohkem ei tohikski midagi puudu olla :) arvatavasti see kiip siis seal augus käibki
LAuRuS
Huviline
Postitusi: 82
Liitunud: 01 Juul 2012 20:11
Asukoht: Tallinn

Re: Bensupumba relee

Postitus Postitas LAuRuS »

tänud võtmele tähelepanu pööramise eest ka!
eedu32
Huviline
Postitusi: 310
Liitunud: 29 Nov 2007 22:43
Asukoht: Lõuna-eesti
Kontakt:

Re: Bensupumba relee

Postitus Postitas eedu32 »

Kuule sõber jälgides sinu teemasid siis siit head nahka ei tule. Nagu ma lugesin eelnevatest teemadest siis sa juba nikerdasid oma ajuga. Ecu vahetamine ei käi päris nii et lammarist suvaline külge ja auto käima. Mis sul ültse selle bensu pumba releega pistmist mida sa seal aretad. Eeldan et peale geneks remonti ja ecu vahetust sul auto enam ei käivitu ja juba oled sa kuskil näppe pidi elektri süsteemis. See geneka teemas olev sõbra jutt et sõber ütles et ecu annab genekale vale käskluse siis palun ole hea ja ära seda sõpra enam kuula mite raasugu . Selle venna jutuga saad varsti palju suitsu .
Nii sinu mure juurde tagasi tulles et auto peale remonti enam ei käivitu ...seda arvan mina ma muidugi ei tea miks sa seal ringi sorgid . Siis pane vana ecu tagasi ja kõik muu mis oled ümber ehitanud taasta ka vanasse olukorda. Genekas suitses hoopis kolmanda vea pärast ja see on muu teema. Eeldan et oled ikka kõik kaitsmed kontrollinud ja ........ kahju küll aga pigem räägi kogu lugu ära siis on lihtsam sind aidata või helista mulle 58140129.
Tim
Huviline
Postitusi: 2594
Liitunud: 26 Nov 2008 21:57
Asukoht: Muhu

Re: Bensupumba relee

Postitus Postitas Tim »

Kindel et relee enda viga pole?
Relee ühendus pesas on 2 jämedamat ja 2 peenemat juhet.1 peenemast peab süüte sissekeerates impulss relee tõmbemähisele tulema.Kas see varjant ongi juba testriga kontrollitud?
Tagavedu,kindel edu!
107kw caravan.Man+LSD
LAuRuS
Huviline
Postitusi: 82
Liitunud: 01 Juul 2012 20:11
Asukoht: Tallinn

Re: Bensupumba relee

Postitus Postitas LAuRuS »

aga kui mul võtme sees kiipi pole siis ma loodan et selles ongi viga ja tänusellele ei hakka relee tööle ka. aga kas kõikidel omega b-del on võtme sees selline kiip?
eedu32
Huviline
Postitusi: 310
Liitunud: 29 Nov 2007 22:43
Asukoht: Lõuna-eesti
Kontakt:

Re: Bensupumba relee

Postitus Postitas eedu32 »

See pisikene ... sinu jutujärgi magnet... ongi kiip . See ümar suur auk on leedi patarei koht .
LAuRuS
Huviline
Postitusi: 82
Liitunud: 01 Juul 2012 20:11
Asukoht: Tallinn

Re: Bensupumba relee

Postitus Postitas LAuRuS »

selge pilt.
Vasta